un beidzot, viss bez ierobežojuma!

Sākumlapa Forumi Sakaru tehnika Operātori un Sakari un beidzot, viss bez ierobežojuma!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #160402
    BERILS
    Participant

    un beidzot, viss bez ierobežojuma,drīz būs klāt !!!! Internets telefonā bez nekādiem mega/giga/tera baitu limitiem 10eur menesī(+kautkāds sarunu kompl.) , un vakar ar 4g izspiedu 60mbitus stāvot uz matīsa ielas . Good guy LMT.

    Revolūcija valstī! 😀

    (gaidiet jaunumus no šī operatora 🙂 )

    #313092
    Aldis
    Participant

    Jāa.. un kas pa operatoru tā arī nepateici aiz lielajiem priekiem! 😀 Triatels?! 😀

    #313093
    Andron MacBeton
    Participant

    Nja, klaunreklāma.

    #313094
    samurajs
    Participant
    #313095
    richijs
    Participant

    Nav jau viss tik rožaini 😀 To jau sāk izjust daļa 4g mājas interneta lietotāju, kad vairs ātrums pat nav 20mbit, kā solītais. Saleks visi uz 4g un ātrums būs labi ja pa megabitu labāks, kā 3g 😀

    Bet labs tarifs kopā ar zvanu brīvību tikai 20 eiro tie ir 14 lati. vēl pirms 10 gadiem 14 ls maksājām par tarifa plāna abonēšanu, numura noteicēju un 1 stundu garām vietējam sarunām 😀

    #313096
    LooNeY
    Participant

    -_- Es centrā kur ltc wifi ir uz jebkura stūra un man nāk wifi atslēga ar komplektu torrentos velku ar 10Mb/s turklāt bez nekādiem limitiem jau 4TO GADU!

    Neredzu neko revolucionāru… ‘LMT’ sāka redzēt ka klienti masveidā pariet uz lētākām opcijām (Bite vai Tele2) un ta izdomāja palaist bezlimita netu mobīlajā pa 10eur/mēn. Esmu Rīdzinieks un cik es esmu centies uzstādīt datu rekordus vairak par 2gb man nav veicies iztērēt(speciali nevelkot 30gb bluray filmas uz telefona) jo wifi pieejams Rīgā uz katra stūra, lielāko pilsētu centros arī, kādā pasākumā ar parasti ir wifi, mājas ir wifi…. Varbūt dziļos laukos kur nets velk knapi 2G atrumā tagad varēs ballēties un kačāt bez limita ar 50kb/s!!!!!! 😀

    Tā kā nezinu kur hyps bet fanboyiem jau patīk….

    Turklāt ‘visi uz viena vada’ vakaros ir mega štelle lai maksātu par to vēl naudu!

    #313097
    BERILS
    Participant

    šodien atverot speedtestu iečekoju rezultātus, kuri ir sekojoši:

    šovakar cenuklubā sēžot “mazaja pupā” 27/3 pings-33

    vakar netālu no mālpils 52/29 pings-27

    tad vel kautkur randomā 16/19 pings-22

    3g kautkur 6/6.5 pings 107

    05/12/14 random 20/1.5 pings 16


    ar 3g internetu tiešām šis pasākums būtu nevajadzīgs, jo ar to ātrumu ko tas piedāvā, vajag pacensties lai 10GB iztērētu. Bet ar 4G patreiz mobile data usage 10-17.dec. tieši 7GB [bet kopā ar divām dvdrip filmām]

    Ir liela interese ko spēs piedāvāt konkurenti piem. kā tele2, varētu būt interesanti… 🙂

    *tiešām izdzīves ,un random Rīgā/pierīgā.

    #313098
    samurajs
    Participant

    Vot tāds jautājums: kāda atšķirība starp internetu telefonam un internetu mājai (datoram)?

    Saspraudu savā uzlauztajā Hujawei 3G puļķī dažādu operatoru kartes – gan telefona, gan interneta. Internetu man deva ar visām SIM, tik APN vajadzēja pamainīt atkarībā no operatora. Tiešām liekas, ka jaunais LMT piedāvājums ir pat izdevīgāks par vadu pieslēgumu. Vismaz kamēr visi vēl nesūc trafiku.

    #313099
    Aldis
    Participant

    Caur mobilo netu tomēr būs dažādi limiti, caur kabeli nē.

    Ja kabeļnets Tev dod reālu IP, tad telefona netam būs viena uz vairākām, dažādas IP.

    Bet ja nav nepieciešama sava IP, kko uzservēt, tad viss ok.

    Piemērs, mums vietējā laivu nomā – video novērošanas sistēma, un 4G internets, jo nav pieejams tas pats Lattelecom. Pašu serveri likt nevaram uz vietas (Kas principā būtu ērtāk, vairāku apsvērumu dēļ), dabonam seivotos, gan tiešsaites datus sūtīt uz ārēju serveri, pie kura tad var pieslēgties no cita datora.

    #313100
    samurajs
    Participant

    Biju domājis šito vai šito. Tad kāpēc maksāt 26 ebrejus, ja to pašu var dabūt par 9,99?

    #313101
    LooNeY
    Participant

    Gan jau ka ir kāda štelle tur apakšā…. Kāds apgraizījums…. Neticu ka nav…. Virspusēji cik saskatu ja vēlies šo mājās un savā viedtālrunī tad tev ir jāņem 2 sim un arī jāmaksā dubultā – 20eur mēnesī Turklāt mājās ta tev vajag kādu neatkarīgu labu viedtālruni(vidējas klases 250eur+) kā hotspotu turēt pie rozetes 24/7 lai būtu mājās wifi, kas atkal ierobežo jo telefons nav tam speciāli paredzēts un mby izlaidīs 2-3lietotajus kaut kādos normālos 4G ātrumos, savukārt ‘mājas’ nets un tā modēms kaut 20 cilvēki pieslēgušies un visi bauda ātrumu gan pa vadu gan wifi.

    Par Tele2 – viņi nekad nav bijusi konkurenti, viņi tik māk klonēt pakalpojumu servisus, nolaist 5-10c nekā LMT vai bitei un skaļi izreklamēt kā ‘savu’

    Kad ir bijis tā, ka tele2 pirmā izveido ko tādu kas nav LMT un Bitei? NEKAD! Jo tā ir sasõdītā švīden viašrot firmele kurai nav kompromisi a.ist visus kuri ir viņu tīklā un maldināt jaunos klientus piedāvājot ‘zemāko’ pakalpojuma cenu tirgū(bet ja iedziļinās ta ne to kvalitatīvāko) lai nāk pie viņiem ar līgumtermiņu uz 24mēn, tādējādi iegūstot pēc iespējas vairāk peļņu pēc iespējas ilgākā laika posmā. Bite un lmt tomēr tik zemu nenolaižas un reāli darbos arī pierāda kapēc ir jābūt par viņu klientiem, nevis tikai noskatās no citiem un tad laiž stūlbas reklāmas visur un ‘lepojas’.

    #313102
    romajo
    Participant

    Starpcitu, kā tai bitei ar to mobilo internetu ir? Esmu dzirdējis, ka pat pilsētās tas esot lēnāks par t2 vai lmt, kur nu vēl aiz to robežām vai vispā dziļos laukos.

    Nezinu, kā citiem, bet t2 ir laba politika nelauzt līgumu pret klienta gribu un nemainīt tā nosacījumus, pat ja tarifs vairs neeksistē un pārejiem tarifiem ir paceltas cenas. kādus divus gadus atpakaļ izvēlējos tarifu “ZZ visi pieslēgums”, ko sastādīja 300min, 100sms, 100mb (tagad ZZ kombo) par 2.85Ls/mēn. Kad visiem t2 tarifiem pacēla cenas, es turpinu maksāt tos pašus 4.06€/mēn. Protams, ja ņemšu pie viņiem telefonu vai kaut vai būs jāmaina simkarte uz mini sim, tad būs jāpāriet uz kādu no esošajiem tarifiem, kas mani uz doto brīdi neapmierina vai nav nepieciešami. Tādeļ arī jautājiens par biti, kas un kā ar to internetu viņiem ir, lietojams tikai Rīgā vai citā lielpilsētā, bet mazpilsētās jāmin pedāļi?

    #313103
    SWC
    Participant

    Nesaprotu ko Jūs varat fanot pa to biti vai tele2, nav viņiem lētāki tarifi kā LMT. LMT mēnesī es maksāju 80 eiras, parēķināju tele2 man tas pats sanāktu 95 eiras bitei vispar ~ 120.

    #313104
    Aldis
    Participant

    Esmu dzirdējis otrādāk, ka lmt 4G tieši pilsētā nosprūst un paliek lēnāks, kamēr bites 3G uzlec griestos. Bij nesen vairāki twitterī sametuši amizantus skrīnus.

    https://twitter.com/janitors/status/529204225029726209

    #313105
    Creep
    Participant

    Par to, kāda atšķirība starp “Internets datorā” un “Internets telefonā”: cik LMT mājaslapu pašķirstīju, vienīgais, ko atradu, ka telefona variantam obligāts ir kāds papildus tarifa plāns sarunām. Tiesa gan, lētākais, ja nemaldos, bija kautkur ap 3 EUR, kas kopā veido 13 EUR. Ja tiešām nekādu ierobežojumu nav, tad izklausās visnotaļ sakarīgi…

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā