"Unable to connect" vienam specifiskam tīklam

Sākumlapa Forumi Software Windows "Unable to connect" vienam specifiskam tīklam

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 38 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #157839
    Crow
    Participant

    Tātad. Problēma, kādas gadās tieši tad, kad šķiet, ka no citām izdevies veiksmīgi izvairīties.

    Subjekts: Hrenovo ThinkPad E530. Jauns, ar sivēnu x64 SP1 no rūpnīcas. Papildus vienīgi Office 2010 OEM next-next installs.

    Vienam specifiskam tīklam vemj, ka “unable to connect”.

    Tīklam:

    * darbojas DHCP (bet arī adreses savadot ar roku tas pats)

    * varēja/var piekonektēties visas citas ierīces līdz šim, pat trubofons ar lagojošu Andri

    * ipconfig /release /renew nepalīdz – citām ierīcēm bez problēmām nomet un saņem jaunu

    * nav nekādas drošības – jo tā vajag! Tātad nekādi MAC filtri, nekādas paroles

    * nē, rūterim pieejas man nav un nebūs – tātad nezinu kādi channel, modes, bandas vai vēl kas

    * ā, jā… signāls – “Very Good”, har har

    Kas liek domāt, ka problēma 100% ir kompī. Lai gan:

    * Kompis var pievienoties Andra hotspot gan ar drošību vai bez un veiksmīgi darbojas.

    Humors ir tas, ka problēma bija jau svaigam no rūpnīcas. Lai gan aparāts jauns, tāpēc pirmajā momentā diezgan netaktiski tika vainotas “rokas” – nemākat ieslēgt bezvadnieku, nemākat tīklam pievienoties utt..

    Pielietotās metodes:

    * System Restore – pilnīgi bezjēdzīgi

    * Pilns recovery – tikpat bezjēdzīgi

    * Clean install ar draiveriem no Recovery partīcijas – atrisināja problēmas ar Windows Update, kas krita (feiloja) kā mušas pēc “dihlofosa” nobaudīšanas – 58 no 60 failed un vēl šo to. 109 updeiti visi successfully. Iet arī 1.5x ātrāk, LOL, khmmm – visa tā preinstalētā draza būtu jāaizliedz ar likumu – nu jau ne tikai traucē strādāt, bet sistēmu čakarē nost.

    Divi varianti paliek:

    * Tizls draiveris (Intel Centrino Wireless-N kaut kāds)

    * Tizls esmu es

    Idejas?

    #294497
    Anonīms
    Neaktīvs

    Samazini “buga” meklēšanas aprises.

    Pie citiem tīkliem slēdzas klāt ?

    #294498
    Anonīms
    Neaktīvs

    ā, laikam, pa vēlu noķēru domu par “Andra hotspotu.” Vainīgs.

    Es teiktu, ka tīkls, pie kura mēģini piekonektēties ir nedraudzīgs tavam devaisam.

    #294499
    Crow
    Participant

    Jap.

    Quote:

    Kompis var pievienoties Andra (4.0.4) hotspot gan ar drošību vai bez un veiksmīgi darbojas.

    Kā arī – darbojas vismaz vienā citā tīklā, kam arī ir DHCP, tikai WPA2. Kas ir tieši tas, kas lika domāt, ka izliekums pārsniedz 9000 arksekundes metrā. A izrādās, ka izliekums būs man pašam…

    Savukārt “nedraudzīgs devaisam” ir ļoti interesants jēdziens – tas pamatā draud ar 600+ vērtas preces izsviešanu pa logu no piektā stāva tieši man uz galvas 🙂

    #294500
    Nettwerk
    Participant

    Uzliec no Lenovo mājas lapas: ThinkVantage Technology:

    Sac ar šo: ThinkVantage System Update 5.02 for Windows 8 (32-bit, 64-bit), 7 (32-bit, 64-bit) – Desktop, Notebook, Workstation:

    https://download.lenovo.com/ibmdl/pub/pc/pccbbs/thinkvantage_en/systemupdate502-02-04-2013.exe

    ThinkVantage Access Connections for Windows 7 (32-bit, 64-bit) – Notebooks

    https://download.lenovo.com/ibmdl/pub/pc/pccbbs/mobiles/gfc706ww.exe

    Personīgi man no visiem modeļiem parakstā nav bijusi problēma ar pieslēgšanos tīklam. Tāpēc tā interesanti.

    #294501
    Crow
    Participant

    Hmm, ok. Jā, tagad atceros, ka kaut kāda Lenovo draza (tikai kura no visām?) jau tūlīt pēc ieslēgšanas prasījās, lai jamo updeito, bet – what to we say to the god of update – NOT TODAY! Un tad novācu pavisam. Bet cerams, Windows Update nesačakarēs atkal?

    #294502
    Nettwerk
    Participant

    Aizvakar iznāca atjauninājums toolim ThinkVantage System Update.

    #294503
    Crow
    Participant

    A ko tas brīnums dara? Autokonfigurē to Centrino brīnumu kaut kā, kamēr es tupi blenžu ekrānā? 🙁

    #294504
    Nettwerk
    Participant

    Tas brīnums ļauj pieslēgties netam, bez plašām konfigurācijām piemēram izmantojot SIM karti, WIMAX whatever. Labs toolis. Ja runa ir par Access Connections. Ja runa ir par System Update tad novelk jaunākos draiverus un uzstāda tos, kas parādījušies Lenovo mājas lapā, tavam modelim.

    #294505
    Anonīms
    Neaktīvs

    … un imho, nekas labāks “tīklošanā” par RJ45 nav izgudrots.

    Gandrīz jebkurš bezvadu risinājums ša vai tā, bet tomēr gļuči. Vismaz pagaidām.

    #294506
    Nettwerk
    Participant

    Labi nestāsti muļķības. Arī uz RJ45 gļuko, muah pie lielām konekcijām utt.

    #294507
    Anonīms
    Neaktīvs

    Sēdies – 2vi.

    #294508
    Nettwerk
    Participant

    Nu tu ir m***ks, ja nesaproti.

    #294509
    Anonīms
    Neaktīvs

    Var jau būt ka esmu mudaks, bet nu neb`a tev puis man par tīkliem mācīt. & vispār, Jūs ne-pa-tēmu te gudri “prātojat”.

    #294510
    Nettwerk
    Participant

    Es autoram atbildēju par tēmu, ko es ieteiktu darīt no manas puses. Nevis izplūdu bezpriģelī, kurš tīkls labāks.

    #294511
    Crow
    Participant

    Kthx. Minētais autors tāpēc updeitos ThinkStuff, jo “nedraudzīgs devaisam”, kā minēju, nav pieņemams risinājums. Pēc veiksmīgas konekcijas un pirmās tēvēnet ielādes kaut vai ūdens plūdi, bet līdz tam ir jātiek obligātoriski.

    Tikai ja man tāpēc Windows Update nojuks atkal… paši zinat – “jūs visi esat neda… daunīši” 😀

    #294512
    Nettwerk
    Participant

    Nezinu man ThinkVantage System Update nav nokāvis ne tamlīdzīgi ietekmējis Windows Update. Tie ir pilnīgi neatkarīgi. Bet visnotaļ interesanti.

    #294513
    Anonīms
    Neaktīvs

    Cienītais! Ja Jūs stundām laiku varat veltīt tam, lai jūsu devaisi sakonetētos ar jūsu vai-fai rūteriem, par kuriem Jums pašiem nav kontroles, bet visādi citādi sevi pozicionējat kā adminu, tad attālināti nekad, neviens caur formumiem, ar lienkiem par jaunākajiem draiveriem nepalīdzēs. Tik daudz takš ir jābūt skaidrs.

    Kamēr netiksiet klāt tīkla uzstādījumiem – Jums būs puzzlis mūžīgais.

    #294514
    Nettwerk
    Participant

    Tu toch esi p*****galva. Lasīji augstāk:

    * darbojas DHCP

    * nav nekādas drošības – jo tā vajag! Tātad nekādi MAC filtri, nekādas paroles

    * varēja/var piekonektēties visas citas ierīces līdz šim, pat trubofons ar lagojošu Andri

    Kas vēl meklējams router konfigurācijā? Tur nekas nav jāmeklē jo šie punkti ir pietiekoši. Paliek tīkla kartes nesaderība, kas labojas pēc draiveru vai papildus tool uzlikšanas.

    #294515
    Anonīms
    Neaktīvs

    Un atkal: sēdies – 2vi.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 38 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā