"Unable to connect" vienam specifiskam tīklam

Sākumlapa Forumi Software Windows "Unable to connect" vienam specifiskam tīklam

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 38 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #294516
    Nettwerk
    Participant

    Ko ja tev datoram parādas vienreiz BSOD, tad uzreiz skrūvē vaļā? Jo visam kam metas BSOD, ir dzelžu problēma. Tā sanāk apmēram pēc tavām domām, Neiešu skaidroties ar ……….

    #294517
    ruukjis
    Participant

    Vārni, pamēģini aizvākt Thinkpad tīkla softu + intel Wi-fi softu – atstāj pliku wi-fi draiveri un tad mēģini caur Win Wi-Fi menedžeri pieslēgties.

    #294518
    Anonīms
    Neaktīvs

    Nettwerk!? Nah Tu mēģini atrisināt uzdevumu 2 * x = y , un tev tav zināms ne viens mainīgais.

    Jā, SBOD gadījumos veru vaļā keisus, iztīru putekļus, izkustinu ramus, novērtēju termopastas, paskatos vai vga`as ventilatori griežas. Un tikai tad meklēju jaunākos draiverus. Arī Tu līdz tam nonāksi….

    #294519
    Nettwerk
    Participant

    Ne vienmeer BSOD pie vainas ir dzelzis. Pietiek ar liikiem draiveriem kas noved pie BSOD. Galvu ieslēdz.

    #294520
    Crow
    Participant

    Hmm, divi ir laba atzīme. Atsevišķos gadījumos tā norāda, ka cilvēks domā patstāvīgi, ja arī ne pareizi.

    A es nemaz neesmu admins. Tas ir… hmm, after sales support – ir visai neglīti pateikt “samaksājāt, saņēmāt, tagad ejiet… nah… projām”.

    Lai gan nu jau iespaids ir sabojāts enīvej – tiks saukts cits cilvēks, “kas varbūt zinās labāk”. Es tik tā intereses pēc – līdzīgs variants var gadīties jau rītdien. Un, kā redzam, topiks arī izdevās tīri Notepad labākajās tradīcijās [img]https://i.imgur.com/2iCKExl.gif[/img]

    Rūķi: menedžējās caur Winduli gan pirms tam, gan tagad. Clean install variantā tikai draiveri liku, visi pārējie ķekši tika noņemti.

    #294521
    ruukjis
    Participant

    Tīri intereses pēc, vai tev nav vēl kāda ierīce pie rokas, kura to rūteri mūža nav redzējusi – nav bijusi pie viņa pieslēgta?

    #294522
    Anonīms
    Neaktīvs

    Vai gadījuma AP nav mikrotiks?

    #294523
    Anonīms
    Neaktīvs

    Btw, Lenovo E530 ar savu Intel Centrino Wireless-N 2230 ir pārbaudīts dzelzis, kurš dara visu, ko viņam liek. Ja ir augstākminētās situācijas, kad neslēdzas klāt kādiem wireles tīkliem & daži labi “speciālisti” kas, liek reinstalēt, insatallēt jaunkos draiverus vai what so ever darīt brīnumus, bet nepapūlas noskaidros KAM VIŠ…I SLĒDZAS klāt, tad atlek tikai dot atzīmes, kas šajā gadījumā ir sēdies “2”. 🙂 Tas tikai vēlreiz pierāda cik ļoti mums trūkst normālu aitišņiku. Un es palieku pie sava – RJ45 rulez.

    #294524
    Crow
    Participant

    Rūķi: [img]https://i.imgur.com/zMSoUck.gif[/img]

    Roland: nav mikrotiks. Ir SMC… pirmo reizi tādu redzēju *cough*, modeli nepiefiksēju

    Janka: uz doto momentu “cits cilvēks, kas varbūt zin” ķersies pie lietas, mans gājiens jau ir beidzies. *Bet*:

    IF (šim cilvēkam nesanāks) THEN

    IF (dod >99%, ka zini un proti) AND (ir laiks un iespējas darba dienās darba laikā Rīgas centrā) THEN

    iedošu numuru, sarunāšu, pēc tam sarunāsiet jūs – tai skaitā par materiālo atlīdzību – un aiziet.

    Problēma būs atrisināta – labi man, labi viņiem, labi tev. Tikai, piedod man, esmu nešķīsts pesimists pa dzīvi – ko darīsim, ja nebūs labi? Tad es lieku priekšā iekasēt ar mīnusa zīmi, t.i., klients iekasēs no cienītā meistara par laika un gaisa tērēšanu 🙂

    “Laptops kad līdzi man, izskatos es iespaidīgi, jā nu gan… laptops jālauž man… tralla-lala-lala-lā…”

    #294525
    Anonīms
    Neaktīvs

    Š obrīd štatā ir 3īst 1:1 šādi devaisi (nupat ar spiceworks pārbuadīju).

    Ja neizpildīsies pirmie divi IF`i – esmu gatavs pārliecināties, ka konkrētais devaiss ir bojotās.

    #294526
    Crow
    Participant

    Baidos vienīgi, ka slēdzienu “bojāts devaiss” šai specifiskā gadienā būs… pagrūti pierādīt servisa centrā… parasti vai nu iet vai nejiet. Visdrīzāk būs iesniegums papīra formā par preces neatbilstību prasībām un pēc tam ar minēto devaisu varēs šļūkt no kalna… kamēr vēl ir sniegs.

    #294527
    Faks
    Participant

    Pamēģini uzmaukt veco xp vai win 8 maybe aizziet vienmer jau ir vēl linux ja kas 🙂

    #294528
    Anonīms
    Neaktīvs

    Man ar jaunu dell laptopu bija ka nevaru pieslēgties pie N bezvadnieka, vaina bija ka no kartes bija atvienojies antena.

    #294529
    aoma
    Participant

    Vēl var pamēģināt nomainīt wi-fi channelu, man viens vecs Acers šitā niķojās ar Linuxi, kaut arī ar XP viss bija kulē.

    No auto uzliekot uz kaut kādu zemāku, aizgāja, jo man mājās ir 2 tīkli un kā izrādījās, abi izmantoja blakus frekvences.

    #294530
    Anonīms
    Neaktīvs

    Viss augstākminētais ir tikai un vienīgi minējumi. Kamēr nebūs piekļuve AP – gala iekārtu norakstīt ir nevietā.

    #294531
    Crow
    Participant

    AP piekļuves nebūs. Gala iekārta tiks atgriezta atpakaļ. Jej, paldies modernajām tehnoloģijām, mhhhhh…

    #294532
    Anonīms
    Neaktīvs

    HP iekārtām ir DOA (Dead on Arrival) prakse, uz kā pamata var atgriezt iekārtu 30d laikā.

    Vai tāda ir Lenovo, nemāku teikt, nav bijusi vajadzība.

    WiFi nav ikurāti tik moderna tehnoloģija, right ? 😉

    #294533
    usins
    Participant

    Lai noskaidrotu vai dzelzis, vai OS vainīga, nu paņem to ubuntu vai mint live cd/usb iebūtojies, pieslēdzies minētajam tīklam. Pieslēgsies viss ok, nepieslēdzas, tad dzelžu vaina, ja jau citiem slēdzas un strādā.

    Vēl 3. variants vienmēr pastāv, dažām kartiņām nepatīk, kad wifi ir bgn modē… labāk patīk ka jauc kopā tikai divus signāla tipus. Bet tur vajag jau piekļuvi routerim. Un caur savu andri vari noskaidrot visus tīkla parametrus, gan ssid, gan kanālus, gan frekvences 20/40 vai vēl sazin kādu.

    Tātad ubuntu iekšā, nepieslēdzas, tad dzelžu līmenī paliek. vai nu wifi vai nu jauktais signāls. nekas cits nevar būt.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 38 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā