Ungārijā noslēdzies OpenSource iepirkuma konkurss

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Ungārijā noslēdzies OpenSource iepirkuma konkurss

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 38 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #222319
    Crow
    Participant

    Bet vait’ mums nav tā diženā Jaunu Vārdu Darinātāju un Terminoloģijas Komiteja Komisija varza? Savā nākamajā ziņojumā par izlieknēm, beidzēšanu un paskaļināšanu varētu ieviest arī mazu atsauci uz datuma formāta korektumu pareizību pareizīgumu.

    #222320
    izredzētais
    Participant

    kas tur minēja ka opensource supports izmaksās dārgāk?

    no sākuma – loģiski, bet vēlāk pakāpeniski izplatoties opensource programmatūrai būs arī vairāk speci, kas pietiekami labi nositīs visas šīs izmaksas.

    #222321
    ob1
    Participant

    izredzētais. M$ orfice kantoriem izmaksā ap 400Ls. Un tur nestāv viens kompis. Da par to naudu adminu bars uz ausīm sēdēs…

    #222322
    nevertell
    Participant

    Nē. Es labprāt ietu par 400 latiem adminēt kādā ofisā 😀 Un neredzu, kas notiktu, ja paņemtu OO. Tas neko nemainītu, ne instalācijas ne lietošanas procesā.

    #222323
    ob1
    Participant

    nevertell, ar oo ir viena šaize – lai gan Writers un spredšīts ir ok, useri ir par slinku, lai mācītos powerpoint aizvietotāju… stulbi, bet tas tiek minēts kā arguments, lai Stradiņos nelietotu oo. Bat par 400Ls uz kompi/lietotāju, varētu arī pamācīt…

    😀

    #222324
    izredzētais
    Participant

    ob1, ne par openoffice runāju, bet par visu tīkla un programmatūras infrastruktūru kā tādu. opensource taāu neaprobežojas vienīgi ar OOo, ne? 😉

    vel pavisam nesen lasījām ka “LV pasta” daļa kompju pāriet uz open office – tur lielu māku un līdzekļus tiešām nevajag..

    #222325
    ob1
    Participant

    ok, Imhotep, tavas idejas ir labākas. Cepjam augšā (es varu palīdzēt ar sistēmanalīzi).

    #222326
    ob1
    Participant

    izredzētais, pat oo mūsu kantoros būtu daudz… bet no oo nevar saņemt jēdzīgi atkatu, tāpēc visi pieprasa M$ orfice un tildi.

    #222327
    nevertell
    Participant

    Nu, tad tas varbūt tapēc, ka Latvijā darbs ar offisu un citu figņu ir nevis izglītība bet “lieta, ko māk”. Jo, ja mēs pietiekami labi mākam strādāt ar m$ ofisu, tad nebūs nekādu problēmu lietot OO. Pie visa vainīga “draugu apmācība”, kad kāds ir mācījis blondīnei, ka vidējo aritimētisko var izvilkt ar to tur podziņu tur un tā tālāk.

    #222328
    ob1
    Participant

    jā, nevertell, tā ir…

    hmm, ja man Stradiņu adminu boss Uldis Jaspers vēlreiz stāstīs to figņu par powerpoint… vai varu viņam teikt, ka par pusi M$ office cenas man ir cilvēks, kas apmācīs ārstus lietot oo? (uz katru datoru, protams)

    #222329
    coofen
    Participant

    Jā, bet tomēr OO pievīla, skolā mēģinājām taisīt tās diagrammas, tur tik kādi 3-5 veidi bija, bet īstais nebija..

    Un vēl forši OO nokārās, kad mēģinājām diagrammas likt. 😉

    Varbut tapēc ,ka pa daudz, vai kkas nezinām.

    #222330
    gangstalv
    Participant

    Bet ja uzliek format uz English tad datumu gan var izvēlēties ar dd-mm-yyyy, diezgan tupi izdomāts viņiem tur ir.

    #222331
    Evers
    Participant

    OOo būtu labs, ja nebūtu taisīts uz Java dziņa, kas manuprāt ir diezgan ēdelīgs un nestabils pasākums, varbūt kļūdos

    #222332
    psihopac
    Participant

    ob1

    Paņem Additional Settings… un tur Date sadaļā pievieno vajadzīgo datuma formātu!

    #222333
    ob1
    Participant

    da bļin, es māku uzlikt, māku. Vienkārši ZB katreiz likt – kas, nevar osā vienreiz kļudas izlabot?

    #222334
    ob1
    Participant

    oooops, double post… hmm, piegļuko tas seven, piegļuko…

    #222335
    richX
    Participant

    Ob1, neattaisno savas trīcošās rokas ar nestabilu OS, man win7 dēļ vēl nekad nav gadījies dubultposts vai dajebkāda darbība atkārtota 2 x vairāk, kā vajag… 😀

    #222336
    ob1
    Participant

    nu nezinu… iepostēju, bet browseris pateica, ka nav konekcijas… mēģināju vēlzeiz – dabūju dubultpostu…

    droši vien jau, ka pats vainīgs… vienkārši – tie regional settings radīja sliktu noskaņojumu, tagad kasos pie visa.

    … un šmiga arī beigusies…

    🙁

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 38 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā