«Upgrade» uz Windows 7 var vilkties pat diennakti

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas «Upgrade» uz Windows 7 var vilkties pat diennakti

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149534
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_windows_7_install_1.jpg[/imgl]Kāds no Microsoft inženieriem, Chris Hernandez, publicējis pētījumu, kurā atklājas, ka OS atjaunināšana no Windows Vista uz Windows 7 var ilgt pat 21 stundu, t.i. gandrīz diennakti. Protams, tas attiecas uz lietotājiem, kam ir daudz datu un programmu uz PC, bet vājš dators.

    Turpretī 32-bit sistēmas “tīrā instalācija” ilgst tikai ap pusstundu.

    Vidējam lietotājam, kam ir 70 GB datu un 20 instalētu programmu, šī pāreja prasīs ap 2 stundām.

    Uzskatāms salīdzinājums – attēlā:

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_win71_2.jpg[/img]

    Sīkāk lasīt šeit un šeit.

    #211167
    robcixx
    Participant

    Clean install un miers…

    #211168
    wolfinj
    Participant

    kas diez ir nākamais aiz “super user”?

    #211169
    Stat1CX
    Participant

    Pag, pag, kāds tur sakars ar datiem uz HDD, upgrade jau tikai aiztiek windows mapi, viss pārējais netiek aiztikts. Kāda starpība cik man tur dati uz tā HDD mētājas pa entajām mapēm, ja viņas tāpat netiek aiztiktas upgrade laikā.

    #211170
    ehex
    Participant

    Ä€ha, beidzot arī publiski šitā tēma ir pacelta. Man lielākais ir bijis ~11h

    #211171
    drunk_lizard
    Participant

    wolfinj wrote:

    kas diez ir nākamais aiz “super user”?


    poke user

    2Tb of p0rn and few thundred applications….

    #211172
    m_janis
    Participant

    Nu nez – nav daudz gadījumu, kad labākais risinājums ir format un svaiga sistēma, bet OS atjaunošana noteikti ir viens no tiem. Ne jau laika patēriņa, bet sistēmas tīrības un stabilitātes dēļ , pie reizes saliekot jaunākās softu un draiveru versijas. Var taču atļauties reizi trijos – piecos gados visu kārtīgi sainstalēt (te nerunāju par p0kēm, kam reinstalls ir gandrīz vai iknedēļas rituāls 😀 ).

    #211173
    aoma
    Participant

    Stat1CX wrote:

    Pag, pag, kāds tur sakars ar datiem uz HDD, upgrade jau tikai aiztiek windows mapi, viss pārējais netiek aiztikts. Kāda starpība cik man tur dati uz tā HDD mētājas pa entajām mapēm, ja viņas tāpat netiek aiztiktas upgrade laikā.

    Nebūs īsti tiesa, upgrade savāc visu, kas vien uz darbināmās partīcijas atrodas un saliek vienā mapē – old.windows. Tā kā, ja daudz programmu sainstalēts un dokumenti arī nav citur pārlikti, laiciņš var paiet krietns.

    #211174
    Eudoxus
    Participant

    aoma wrote:

    Stat1CX wrote:

    Pag, pag, kāds tur sakars ar datiem uz HDD, upgrade jau tikai aiztiek windows mapi, viss pārējais netiek aiztikts. Kāda starpība cik man tur dati uz tā HDD mētājas pa entajām mapēm, ja viņas tāpat netiek aiztiktas upgrade laikā.

    Nebūs īsti tiesa, upgrade savāc visu, kas vien uz darbināmās partīcijas atrodas un saliek vienā mapē – old.windows. Tā kā, ja daudz programmu sainstalēts un dokumenti arī nav citur pārlikti, laiciņš var paiet krietns.

    Tas neattiecas uz visiem gadījumiem. Es upgreidoju savu Vista Business uz Win 7RC. Tas prasīja kādas 3 stundas un lielāko laiku aizņēma tieši datu un programmu pārcelšana. Pēc upgreida nav nekāda old.windows. Ir tāda pati sistēma kā iepriekš ar strādājošām programmām un lietotāju datiem, izņemot, protams, to, ka ir jauna OS.

    Kad atnāks mans preorderētais Win7, tad, protams, likšu clean install.

    #211175
    mrrr
    Participant

    Uz mana pc būtu rekords kādas 24h 😀

    #211176
    aoma
    Participant

    Eudoxus, jap, nedaudz kļūdījos – to old.windows taisa, ja neformatē, bet liek pa virsu vecajam. Bet ideju tas nemaina – tiek pārkrāmēta pilnīgi visa partīcija, ne tikai windows mape.

    #211177
    daGrevis
    Participant

    Eh, labāk jau ir format un clean install… Kā jau teica! 🙂

    #211178
    Snorx
    Participant

    +1 D_L Sen nebiju tā rēcis 😀

    #211179
    Andress
    Participant

    D_L +9091001

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā