USB Flash atmiņa

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic USB Flash atmiņa

Tiek skatīts 5 ierakstu – 1 līdz 5 (no 5 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #156494
    jaukais66
    Participant

    Sveiki!

    Es nolēmu uz mirkli atpūsties un padalīties ar Jums kādā piedzīvojumā, kas varēja beigties ļoti traģiski, taču šī ir tā reize, kad vajadzētu uzslavēt perfektu USB Flash atmiņa KINGSTON DataTraveler Generation 3 8GBu, kuru es nopirku lielveikalā ELKOR.

    Es runāju par USB Flash atmiņa KINGSTON DataTraveler Generation 3 8GB.

    Tāda maksā aptuveni ap 11 Ls ELKORÄ€.

    Piedzīvojums tāds, ka man USB Flash atmiņā bija ļoti svarīgi faili, kuri tiek uzglabāti tikai tur..

    Nezinu, vai kādām no Jums tā ir gadījies, taču es savu USB Flash atmiņu izmazgāju veļas mašīnā, tā tur nostāvējusies bija labu laiku, jo es aizmirsu izņemt no kabatām, bet es to sāku meklēt, kur tā ir pazudusi..

    Es biju šokā, kad atradu USB Flash atmiņu veļasmašīnā, kura bija izmazgājusies..

    Š ajā gadījumā varētu vien piebilst, ka esmu nomazgājis pāris failus vai ko tādu…

    Jūs domājiet, ka USB Flash atmiņa nav lietojama, ka to var izmest ārā ?

    Par laimi es uzreiz to uzliku žāvēties, pēc kāda laika paņēmu, to mierīgi pieliku pie datora un tā atkal darbojās kā parasti, it kā nemaz nebūtu izmazgāta…………

    Jāpiebilst arī tas, ka to mazgāja vismaz ap 70- 80 – 90 grādos..

    [img]https://www.bildites.lv/images/kejwbdtrbjx1067m6ew.jpg[/img]

    * Fotoattēlam ilustratīva nozīme.

    Varbūt kādam no Jums ir gadījies līdzīgi ?

    Kā to izskaidrot, ka USB Flash atmiņa aizvien darbojās tik pat labi, it kā nekas tāds, kā tā būtu izmazgāta nebūtu noticis…

    #285585
    Jaunzems
    Participant

    Visas manas Kingston atmiņas, šķiet, spētu pārdzīvot arī kodolapokalipsi. Tās štancē no tā paša materiāla kā Nokia 3310 😀

    #285586
    root
    Participant

    Patiesībā, Kingston ražo fleškas no pārstrādātām 3310. :>

    #285587
    aoma
    Participant

    Ta nu gan amerika. Fleškas tiek mazgātas, ceptas, vārītas, aplietas ar skābi, tām uzkāpj virsū, pārbrauc pāri ar automašinu un liela daļa pēc tam strādā 🙂

    #285588
    WordPad
    Participant

    Nekas jauns, tā ir gadījies daudziem, Jābrīnās tikai par to, ka esi pārmaksājis vairāk kā 2 ar pus reizes par flešku elkorā. [img]https://i.imgur.com/11ECW.gif[/img]

Tiek skatīts 5 ierakstu – 1 līdz 5 (no 5 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā