USPS [®]

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic USPS [®]

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #156820
    milotaaa
    Participant

    Sveicināti..

    Man ir tāda problēmiņa, ka mans pasūtijums no ārzemēm uz Latviju ir aizkavējes..

    Es sūtu ar USPS paciņu no ārzemēm un jau 14 dienas (vismaz) paciņa nav izkustējusies no vietas..

    Es sāku uztraukties par to, kāpēc tā notiek, jo tai jau sen vajadzēja būt piegādādai man..

    Tur rakstīts..

    Your item was processed through our […… / ZIP…] facility on June 21, 2012 at 8:27 am. Information, if available, is updated periodically throughout the day. Please check again later.

    Tā nu tur ir rakstīts un tā tas stāv jau labu laiku…

    Es mēģināju sazināties ar USPS mājas lapā, bet nekas nesanāca, jo tur vienkārši nepastāv tāds štats, kā Latvija.. [Tieši tur, kā arī pie ZIP es apstājos]

    Kāds var ieteikt, ko lai dara, jo iepriekš vismaz tā paciņa kustējās no vietas diezgan labi, a pašlaik iesprūda 🙁

    Paldies..

    #287727
    natolv
    Participant

    Vis ticamāk paciņa ir nonākusi LV, ja Tev ir tracking number, tad ievadi to iekš https://www.pasts.lv/lv/uzzinas/meklet_sutijumu.html un spied pogu meklēt, ja sūtījumu atrod, tad tas ir vismaz atnācis līdz LV, ja nē, tad tas vai nu ir pazudis, vai ir vēl ceļā.

    #287728
    Piskadrons
    Participant

    Pa ceļam nekas nepazud, pazūd LV. Vienkārši nozagta un viss.

    Nesaprotu kapēc policija šitos zaglēnus neizķer. Par zagšanu lielos apmēros un grupā. Tur varetu tīri labus uzplečus dabūt. Tikai jābut smadzenēm lai mācētu noķert.

    #287729
    milotaaa
    Participant

    Es pasūtīju no USA / ASV …

    Tas ir diezgan tālu no LV..

    Saprotams, ka iepriekš vis bija super un paciņa kustējās katru dienu uz priekšu..

    Man ir tracking number, kuru es varu pārbaudīt uz USPS un endicia.com.

    Tagad liekas, ka 40 LS ir vējā izmesti 🙁

    P.S. pasts neko neatrada.

    Varbūt, ka pastāv kāda iespēja sazināties ar USPS ? [izņemot pa tel.]

    #287730
    samurajs
    Participant

    Ieteicams jebkuru sūtījumu apdrošināt. Pat tepat pa LV. Tas sadārdzinās par pāris Ls, bet ir garantija ka nenozags, jo tādiem pavisam cita uzskaites un atbildības sistēma. Kā betons pareizi teica – zog galvenokārt LV, bet nekas labāks nav arī UK Royal mail un vēl šur tur (jo tie paši tūdaliņi un visādi čigāni par minimālo tur strādā).

    #287731
    Piskadrons
    Participant

    Paziņas sūta uz Klaipēdu/Palangu un brauc pakaļ. Ievies kādu paziņu kādā Š ventojā vai Palangā un sūti uz to adresi. Tur ne zog ne nodokļus izfantazē.

    #287732
    Willis
    Participant

    Un vēl dažādi atsūtītie no probācijas dienesta kuri pat paraktstījušies nav un ne par ko neatbild ka viņi pastā no rītiem ierodas un kādus darbus tur ‘strādā’…

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā