Utilīta teksta kodēšanai

Sākumlapa Forumi Software Windows Utilīta teksta kodēšanai

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #152062
    root
    Participant

    Š odien jau kuru reizi saskāros ar situāciju, kad pakāšu savu garo paroli 😀 T.B nu lietojot visādus root un šmūt caur remote ssh lieku diezgan krutas paroles pat pseido kontiem lai tiktu līdz su un citreiz vajag kaut ko pierakstīt un nodot caur trešajām rokām ko tādu, ko nebūt negribētos lai 3. puses uzzina. Rezultātā izveidoju sev un citiem mazu utilītu kodēta teksta ērtai glabāšanai. Zinu jau zinu, tādu ir miljoniem, bet vairākums no viņām ir made by (???), ir nevajadzīgi sarežģītas vai nu tik vienkāršas, ka pat man tur nebūtu ko darīt. Pieraksti brīvā formā, iekopē kādu tekstu gribi un tad saglabā.

    https://www.failiem.lv/down.php?i=mizjkc&n=Release.7z

    Lietošanas instrukcija- abus arhīvā esošos failus atpako dajebkur, kur vien vēlies, palaid programmu, redzēsi atslēgas ievades logu. Ievadi paroli, kādu vien vēlies, atvērsies teksta ievades logs un tur arī raksti ko vien vēlies, saglabā un parole stājas spēkā. 🙂 Vēl ir funkcija + Rand, kas teksta beigās uzģenerē random string no 8 lidz 12 simbolus garu, lai katram servisam nebūtu jādomā parole un protams poga lai nomainītu paroli. Pēc paroles nomaiņas teksts tiek automātiski ģenerēts.

    Use it. Share it. Its free 🙂

    #246514
    McAnder
    Participant

    Gribētos pateikt kko rupju, bet tu neesi tā vērts.

    #246515
    samurajs
    Participant

    Sorry, nu nav man paranoja 😀

    #246516
    root
    Participant

    Man arī ne 😀 Bet darbā piemēram uz desktopa turēt failu ar lielu uzrakstu PAROLES un kaudzi ar SSH, FTP, adminku un citu resursu parolēm kaut kā negribas 😀 a visiem likt vienādas ir morāla tizlība, falls one- falls all 😀

    #246517
    WerNeo
    Participant

    TavaMaate, nekā personīga… Tu tiešām ikdienā esi Linux lietotājs? Māc šaubas.

    #246518
    nevertell
    Participant

    Akhem, kā lai es zinu, ka iekšā nav tārps, kas saglabās failu un paroli un tad sniffos net aktivitāti un tad pamazām, pa vienai paketei, atsūtīs TEV to failu ? Ja mani māc paranoja, tad tā sākās jau no tevis. Nekā personīga.

    #246519
    linx
    Participant

    WerNeo wrote:

    TavaMaate, nekā personīga… Tu tiešām ikdienā esi Linux lietotājs? Māc šaubas.


    Es arī sāku par to šaubīties..

    p.s. šī ekse pat ar wine nelaižas 🙁

    #246520
    usver
    Participant

    TavaMaate wrote:

    Man arī ne 😀 Bet darbā piemēram uz desktopa turēt failu ar lielu uzrakstu PAROLES un kaudzi ar SSH, FTP, adminku un citu resursu parolēm kaut kā negribas 😀 a visiem likt vienādas ir morāla tizlība, falls one- falls all 😀

    KeePass.

    #246521
    usver
    Participant

    linx: tur .NET runtaims ir?

    nevertell: Jedritvai nazīt, takš debugo un aiziet. ne tur kas kriptēts nekā.

    Code:

    using System;
    using System.ComponentModel;
    using System.Drawing;
    using System.IO;
    using System.Security.Cryptography;
    using System.Text;
    using System.Windows.Forms;

    Vai Tu no šī vari uztaisīt datu pārsūtīšanu pa tīklu?

    #246522
    Mad182
    Participant

    Š ā vai tā, glabāt visas savas paroles kaut kādā forumā iemestā closed source softā?

    Fails “paroles.txt” uz darbvirsmas pēkšņi vairs nešķiet sliktākā ideja…

    #246523
    usver
    Participant

    es principā ignorēju šādus – ja atmiņa sāks klibot, lietošu KeePass un miers mājās.

    ideja pašārēt sourci nav slikta – lai katrs var sakompilēt sev pārbaudītu versiju :>

    #246524
    root
    Participant

    Aber droši, AVAST ir sandbox un un ja nu kas varat pafiltrēt arī tīkla aktivitāti, kuras tur nemaz nav 😀 Savukārt kādam jēdzīgam cilvēkam varu arī sourci iedot, ja tik ļoti gribas pārbaudīt, tik pajautā privā. 🙂

    WerNeo jā esmu Linux lietotājs ikdienā, bet ne darba ikdienā. Darbā man nepieciešams laist softu kuru uz Linux vienkārši fiziski nav iespējams palaist ne ar Wine ne ko citu. 🙂

    Un ja kāds šaubās par datu faila drošību, voila,

    Quote:

    9CBmb5yFQ1dqFE6KXQ20MgbKburj/jWpElN/lPMpb8Q=


    decode this 🙂

    Edit: aplūkoju kepass un tas ir tas no kā es cenšos izbēgt- pilns ar liekām funkcijām

    [spoil][img]https://keepass.info/screenshots/main_big.png[/img]

    VS

    [img]https://www.bildites.lv/images/d8ews819cp1v0s13rd5h.png[/img][/spoil]

    Bet protams kā tad īstens Latvietis nesāks dzīt figņu, sak ja tas ir bezmaksas, tas nekam neder, es tam neuzticos un vēl ko tik ne. Un pasakiet man vēl kādēļ free softs Latvijā praktiski neattīstas.

    #246525
    usver
    Participant

    TavaMaate: jo tie, kas uztaisa lietas, ņemot vērā CITU vajadzības un aptaujājot cilvēkus, fiksi vien secina, ka ir izdevīgāk piedāvāt to kā komerciālu programmatūru.

    Piemērs – Blūmentāls ( https://www.blumentals.net/ ) – Rapid PHP, WeBuilder, Easy GIF (FIG ;P ) animator, utt.

    Toties Zabbix, kur cilvēki tiešām cenšas, ir saglabājis freeware statusu un atpazīstamību pasaulē. Gluži tik pazīstams kā Webmin (bija manā jaunībā tāds) vēl pietrūkst, taču cilvēki lieto. Jo cilvēki seko līdzi vajadzībām :>

    pats esmu sarakstījis utilītas specifiskām vajadzībām, bet lielākā daļa no tām ir sarakstīta darbā, kas pēc darba līguma nozīmē, ka tās ir darba devēja īpašums. Varbūt cilvēki nedzīvo tik labi, lai havotu gana daudz brīvā laika, kurā uz nebēdu kodēties savam priekam?

    Starp citu – kas traucē taisīt utilītu, kas aploudo savāktos datus 1. datumā 05:11? Visā pārējā laikā lietotājs nekādu tīkla aktivitāti nereģistrē. 😉

    #246526
    root
    Participant

    Es rakstu utilitas sev un dodu tās citiem ar domu, ka noderēs. Bet nu labi, lai jau paliek. Labāk visu nafig glabāt sev, nekā atdot Latvietim, kur nu vēl bezmaksas. 🙂 Joka pēc pārtulkošu softu angliski un ielikšu pāris ārzemju resursos. Lai gan man jau ir skaidrs, kādas atbildes būs tur un kādas saņēmu šeit. 🙂

    TC

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā