uTorrent ir atjauninājies uz 2.2 versiju

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas uTorrent ir atjauninājies uz 2.2 versiju

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 32 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #152694
    Kon
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_mju_2.jpg[/imgl]Desmit dienas atpakaļ relīzes kandidāta statusu pameta kārtējā, BitTorrent protokola klienta – uTorrent, mažora versija, šoreiz ar skaitli 2.2. Atšķirībā no citām reizēm atjauninājums lielu ažiotāžu neizsauca (atcerēsimies kā uTorrent 2.0 tika banots lielākajos privātajos trakeros dēļ jaunieviesuma – uTP protokola), lai gan ir ievērības cienīgas izmaiņas.

    [img]https://www.bildites.lv/images/jpdsp4fzl5vyyncc6do.png[/img]

    [align=justify]Pirmais, kas iekrīt acīs ir pilnībā pārstrādātie grafiskās saskārsnes elementi. Lai arī iepriekš uTorrent izskatījās gana pievilcīgs, tad tagad, tas ir ieguvis jaunas ikonas. Kreisajā pusē ir pievienojušies divi jauni paneļi : meklēšana un aplikāciju studija (kā to dēvē iekš uTorrent), kas arī ir lielākais jaunievedums.

    Aplikāciju studija (App Studio) ļaus papildināt uTorrent funkcionalitāti. Kā pāris piemērus varu nosaukt bitdefender piedāvāto Virus Guard un TuneUp, kas sakārtos audio datņu metadatus. Otro no minētajiem Es pat gribēju izmēģināt, bet sapratis, ka tā ir “FREE” versija un man sejā bāž buy GOLD + out of box atbalsta tikai wmp un itunes, ātri vien atbrīvojos tā.

    Pārējo izmaiņu saraksts angļu valodā :

    Password-protected boss key

    Global run-command feature on torrent completion/state change

    UDP proxying for SOCKS5

    Proxy privacy features

    Improved set download location/relocate feature (now moves files for you)

    Show add torrent dialog for magnet links

    Add option to pause torrents when user activity is detected on the computer

    Vēl gribu piemetināt, ka instalējot 2.2 versiju automātiski tiek piedāvāts pievienot torrentu ar kādu indie filmu.

    #253403
    LooNeY
    Participant

    😀 vel ”jaunakas” ziņas… 2.2 versiju izmantoju kādu nedēļu… protams manuāli vajadzēja to darīt jo cik saprotu automātiski updeitojas tikai pēc kāda ilgaka laika lai nav serveru overload viņiem…

    #253404
    samurajs
    Participant

    Nepatīkami, ka arī te sāk piedāvāt visādus toolbārus un citas herņas… spēj tik ķeksēt ārā 😛

    #253405
    TrakaisKursis
    Participant

    teikshu godiigi – utorrent2+ versijas man ir likushas vilties. pat ar no izdales apstaadinaatiem failiem tas no mana datora procesora pagjeer apmeeram 20% jaudas… nevilshus rodas jautaajums, par to kur ir palikusi ideja par augsti efektivu un resursus nepagjeereejoshu torrentu klientu. kas attiecas uz autora apskatiito interfeisa versiju, tad tas ir utorrent 3. laidiena interfeiss, ar ko vnk saak iepaziistinaat klientus. Intel Atom un tamliidziigas jaudas proceosru lietotaaju ir atstaati aiz borta.

    #253406
    Jaunzems
    Participant

    Š ādu ceļu nogājušas visas labās programmas – Winamp, Firefox, RealPlayer, GIMP utt.

    #253407
    akms47
    Participant

    Viss pa vecam, tas pats, kas betā. Ja kāds cilvēks pateiktu, ka bremzē sistēmu – būtu jauki.

    Bremzē tāpat kā uz vecā divkodolnieka, kaut arī systēma ir zvērs: (nav jau nekas īpašs, bet ) I750 (over uz 2,88)/4Gb 1333 (uz 1660)/ Gf 465 (nu jau 475) par hdd .. – vecs ;(

    Kā ut ieslēdz, vienalga 4 vai 200 konekcijas – noslogo visu. Vai ir kādas idejas. Varbūt kādz pazīstams dzīvnieciņš systēmā?

    #253408
    TrakaisKursis
    Participant

    Jaunzems wrote:

    Š ādu ceļu nogājušas visas labās programmas – Winamp, Firefox, RealPlayer, GIMP utt.

    tad nav ko murmuleet par augsti efektiivu programmu, kaa to dara utorrent, Mozilla un paareejie… buusim godiigi, virsnieku kungi…

    #253409
    TrakaisKursis
    Participant

    Jaunzems wrote:

    Š ādu ceļu nogājušas visas labās programmas – Winamp, Firefox, RealPlayer, GIMP utt.

    no marketinga viedokla, utorrent reprezente to pasu Azures/Vuze, kas no Java ir parrakstits C++ valoda, ar merki nebut tik resursprasigam… bet trapa tiesi taja pasa gravi… tad kada jega no ta visa…?

    #253410
    Stat1CX
    Participant

    Ko jums tur noslogo, man CPU usage 0% RAM usage 9.7 MB Kas attiecās uz to ka neta truba tiek aizsista un nevar normāli ne pabrowsēt neko, tad tā ir paša lietotāja līkrocība, kurš nemāk uzstādīt pareizus download un upload limitus.

    #253411
    Kon
    Participant

    @LooNeY

    Tieši tāpēc, jau arī uzrakstīju, man visu laiku fonā 2.0.4 griezās.


    @Jaunzems

    Pieskaitam Skype

    Azures/Vuze tiek banota lielākajos privātajos trakeros, arī nav variants.

    #253412
    budzis
    Participant

    AKMS47 wrote:

    Viss pa vecam, tas pats, kas betā. Ja kāds cilvēks pateiktu, ka bremzē sistēmu – būtu jauki.

    Bremzē tāpat kā uz vecā divkodolnieka, kaut arī systēma ir zvērs: (nav jau nekas īpašs, bet ) I750 (over uz 2,88)/4Gb 1333 (uz 1660)/ Gf 465 (nu jau 475) par hdd .. – vecs ;(

    Kā ut ieslēdz, vienalga 4 vai 200 konekcijas – noslogo visu. Vai ir kādas idejas. Varbūt kādz pazīstams dzīvnieciņš systēmā?

    Nezinu, man uz P4 2,2 neko ipasi need (ne 1., ne 2., ne 3.), ja vien neiet atrums >10mbaitiem/s.

    #253413
    reGative
    Participant

    Super, tālāk apdeidot nav jēgas. Tas pats ar Skype – esmu atgriezies 3.8 versijā.

    #253414
    Moskis
    Participant

    NU nez man šķiet, ka šis jaunais eksemplārs priekš manām acīm ir drusku pa krāsainu….

    Laikam vien būs vecais jāštellē atpakaļ 😉

    #253415
    _Mo3_
    Participant

    nez, man gan patīkās. Nekādus mīnusus pagaidām nesaskatu!

    #253416
    msh
    Participant

    Nīdēj un TK, reiz bija Azureus, nevis “azures”. Par ko tad šo bano?

    EDIT: Atradu, mēdz modificēt attiecību 🙂

    #253417
    StyleZ
    Participant

    Jaunzems wrote:

    Š ādu ceļu nogājušas visas labās programmas – Winamp, Firefox, RealPlayer, GIMP utt.


    Neaizmirstam Foxit PDF reader’i, kas arī ir apaudzis ar visādu h***u, ko šis grib līdzi uzlikt.

    #253418
    Kon
    Participant

    Ja par baniem domāji Vuzes sakarā, tad šitas :

    https://filenetworks.blogspot.com/2010/02/vuze-and-deluge-to-be-banned-on-whatcd.html

    Ja par uTorrent 2.0, tad šitas :

    https://torrentfreak.com/utorrent-accused-of-unfairness-banned-by-trackers-100314/

    Un nesen starp citu, uTorrent’s arī kko no3.14sa, kkāda beta (precīzi neatceros) karināja trakeru back end‘us :> Bet tā ātri vien tika aprakta :>

    #253419
    Dibens Kāpurķēde
    Participant

    AKMS47 wrote:

    Viss pa vecam, tas pats, kas betā. Ja kāds cilvēks pateiktu, ka bremzē sistēmu – būtu jauki.

    Bremzē tāpat kā uz vecā divkodolnieka, kaut arī systēma ir zvērs: (nav jau nekas īpašs, bet ) I750 (over uz 2,88)/4Gb 1333 (uz 1660)/ Gf 465 (nu jau 475) par hdd .. – vecs ;(

    Kā ut ieslēdz, vienalga 4 vai 200 konekcijas – noslogo visu. Vai ir kādas idejas. Varbūt kādz pazīstams dzīvnieciņš systēmā?

    Visdrīzāk, ka tev firewalls kaut ko nelaiž cauri. Man tā bija, kamēr sakonfigurēju.

    Atslēdz uz brīdi jebkurus ugunsmūrus un paskaties vai tad noslogo vai nē.

    #253420
    samurajs
    Participant

    Mjā, nekādas īpašas PC noslodzes nemanīju, katrā ziņā ne vairāk kā jebkurā citā uTorrent versijā. Bet nekas jauns un nozīmīgs 2.2 arī nav, ja nu tās ikonas 🙂

    #253421
    TrakaisKursis
    Participant

    Stat1CX wrote:

    Ko jums tur noslogo, man CPU usage 0% RAM usage 9.7 MB Kas attiecās uz to ka neta truba tiek aizsista un nevar normāli ne pabrowsēt neko, tad tā ir paša lietotāja līkrocība, kurš nemāk uzstādīt pareizus download un upload limitus.

    [img]https://www.bildites.lv/images/iej2is3atkfufbmuhhxj.png[/img]

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 32 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā