Uz starta – Oracle VirtualBox 3.2

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Uz starta – Oracle VirtualBox 3.2

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151175
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_vbox_2.jpg[/imgl]Jau līdz 2. betai ticis visiem pazīstamais operētājsistēmu virtualizācijas rīka VirtualBox jauninājums 3.2. Ja agrāk tas bija Sun Microsystems izstrādājums, tad tagad tas iznāks ar jaunā “saimnieka” – Oracle zīmolu. Kas vēlas jaunāko stable versiju, iesaku šodien iznākušo 3.1.8 (tagad var lejuplādēt arī īpaši pielāgotu .deb paku jaunajam Ubuntu Linux 10.04). Lejuplādes lapa – šeit.

    Pārējiem pastāstīšu, kas tad jauns būs “lielajā” versijā 3.2, kuru varam gaidīt tuvākā mēneša laikā. Galvenais jauninājums ir iespēja virtuālajā vidē testēt ne tikai Windows, Linux, BSD un Solaris, bet arī MacOS. Tā kā “viesis” tiek dinamiski pieslēgts PC dzelžiem, pēdējiem jābūt tādiem, uz kā MacOS spēj darboties – parasto datoru īpašniekiem būs jāpielieto “hack” paņēmieni.

    Otrs jaunievedums – dinamiska RAM sadalīšana starp bāzes un virtuālo OS (RAM-Ballooning). Rezultātā, ja kādai no OS savajagas vairāk RAM, tad to aizņemas no otrās, kam ir neizmantoti resursi.

    Vēl paredzēta atsevišķu programmu palaišana izolētā virtuālā vidē – tieši tas pats, ko piedāvā Windows 7 “Windows XP Mode”. Uzlabota testējamās operētājsistēmas momentuzņēmumu fiksēšana: ja līdz šim to varēja veikt zināmos punktos, tad tagad – praktiski jebkurā brīdī.

    VirtualBox 3.2 b2 lejuplāde jebkurai bāzes OS šeit.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_osxvbox_1.jpg[/img]

    #235127
    Kon
    Participant

    VirtulBox ir arī mana izvēle virtualizācijai 🙂

    #235128
    Aldis
    Participant

    mana arii.. priecee jaunumi par apple.. joka pēc patestēšu ar apple mac os instalaciju.. 🙂

    #235129
    Gakh
    Participant

    Kamēr nebūs Drag n Drop supports, tikmēr viņš smirdēs manās acīs (tikai dēļ tā viena sūdiņa, viss pārējais ir kā pienākas, un tur nav kam piesieties, visā kopumā būtu ļoti ērts ar drag n drop supportu) Žēl ka tie kas viņu izstrādā nemāk, un nezin kā uztaisīt to lietu (cik nu izlasīju viņu teikto) jo diezgan daudzi gaida to lietu, bet viņiem tas ir low priority :/

    #235130
    Kon
    Participant

    Alternatīva būtu Shared folders un tad nomapot 😛

    #235131
    root
    Participant

    Hmmm, es maldos vai arī Vboksā tomēr varēja mapes iešārēt?

    #235132
    Kon
    Participant

    biju domājis, ka Gakh to var izmantot kā alternatīvu iztrūkošajam drag and drop 🙂

    #235133
    lexxx
    Participant

    Protams, ka varēja iešārēt mapes.

    #235134
    Toms
    Participant

    Varēja nošārēt. Tomēr drag’n’drop arī gribētos.

    #235135
    Jaunzems
    Participant

    Te nu bija dižzinis r0b3rtzZz… 😀

    #235136
    root
    Participant

    Tas bija sarkastisks un daļēji retorisks jautājums. Jaunzem, pabeigsi pamatskolu un varbūt sapratīsi, par ko ir runa.

    #235137
    Jaunzems
    Participant

    Damn, tu pats tikko tik pabeidzi to 😉

    BTW, tas *sarkasms* nebija īsti vietā, jo vboxam ar šāringu viss štokos – just nospied ikonu loga apakšā un nav pat sistēma jāizslēdz. Tak neesi TIK tups, ka nemāki vboxadditions.iso ieinštalēt

    #235138
    root
    Participant

    Damn es skolu pabeidzu tad kad tu vēl īkšķi papum sūkāji, mazais ķēms. Nē es neesmu tik tups, lai ikdienā maltos ar vbox kur nu vēl būt tādam idinjam un apkārt to ar kaut kādiem pluginiem. Tev gan džekiņar šāringu nav viss štokos. it īpaši ar smadzeņu menedžmentu. Vai būsi apbēdināts, ka Vbox man pat nav vairs uzinstalēts? Vai tu būsi apbēdināts, ja es teikšu ka virtualizācijai izmantoju vmware un xen? Awww. Lasies desot, n0000b.

    overkill.

    #235139
    Jaunzems
    Participant

    /b TavaMaate

    #235140
    Blakius
    Participant

    sākotnēji mana māte likās normāls radījums, bet pēdējā laikā domāju par adopciju O_o

    #235141
    root
    Participant

    Mājās par to parunāsim O.O […]

    #235142
    Gakh
    Participant

    šāred folderi man nepatīk dažu iemeslu dēļ…

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā