Uzinsteleejot video draiveri kompis restarteejas

Sākumlapa Forumi Hardware Video un Audio Uzinsteleejot video draiveri kompis restarteejas

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #152120
    quizzical
    Participant

    PC ir “Dell Optiplex GX270”. Viss straadaa liidz ko uzinsteleeju video draiveri. Kad video draivers uzinsteleets, tad peec XP Boot vinjsh neielaadee windows, bet restarteejas. Varbuut vaina kkur biosaa, vai kur citur?

    #247090
    jauneeklis
    Participant

    ieej safe mode, ja tiec un nonem draiverus nost, tad ei uz razotaja majaslapu un novelc pasus jaunakos un skaties ko tad saka

    #247091
    quizzical
    Participant

    Es vinju tagad insteleeju un liku visus jaunaakos draiverus! Safe modee starteejas normaali, bet parastajaa nee.

    #247092
    Element
    Participant

    Novelc pareizos draiverus!

    #247093
    Andron MacBeton
    Participant

    Kas pa videokarti? Noslēpums?

    Ir bijis ar ATI videokarti portjikā šāds kaks novērots. Videokarte kaputt.Jāpērk jauna.

    #247094
    samurajs
    Participant

    Beton, nebaidi cilvēkus! 😀

    Pats esmu saskāries, ka atsevišķas videokartes visus jaunos draiverus nebūt neņem pretī. Tev tur Intel® 865 Chipset par grafiku atbild? Tas ir 2004. gads, tāpēc nemeklē visjaunākos draiverus, patestē arī ko vecāku.

    #247095
    Andron MacBeton
    Participant

    Nebaidītu ja būtu pateicis kādus draiverus un kādai videokartei viņš liek. Savādāk – vienkārši pasaku kāda ir pieredze ar vienu ATI un hvz-kas-tas-pa-portjik-bija.

    #247096
    quizzical
    Participant

    Draiverus ņēmu no Dell mājaslapas priekš Dell Optiplex GX270. Nedomāju ka viņi paši liks draiverus, kas neder viņu kompim. Videokarte bija Intel Extreme Graphics 2.

    Bet problēma jau atrisināta. Izrādās ka kautkāda iemesla dēļ neņēma pretī manu monitoru. Pie mana Hansol CRT monitora nevarēja uzinstelēt draiverus, bet pie LG LCD monitora aizgāja uzreiz. Saimnieks arī teica ka iepriekš kautkas arī bijis tam kompim tieši ar monitoriem, bet nezināja īsti kas.

    #247097
    memorex
    Participant

    Visdrīzāk tavs Hansol CRT neatbalsta tādu izšķirspēju vai Hz.

    Pamēģini pieslēgt to LCD, uzliec windai izšķirspēju 800×600@59Hz, tad izslēdz PC, pieliec klāt CRT, domāju vajadzētu aiziet, tad mēģini līdz cik ir max rekomendēta izšķirspēja.

    #247098
    quizzical
    Participant

    Uz LCD Izšķirtspēja pēc draivera instalācijas saglabājās 800×600 un Hz bija 75, ko mans CRT noteikti spēj pavilkt. Es jau nemaz netiku klāt pie monitora properties, pirms nebija uzlikts video draiveris, un LCD monitora blakus nebija, lai šito notestētu.

    Bet problēma atrisināta, uz īpāsnieka LCD viss aizgāja.

    #247099
    memorex
    Participant

    Varbūt arī tur tā problēma ka pēc driver instalācijas default uzliekas 800×600@75Hz, tad pamaini uz 800×600@59Hz, shutdown, apmaini atpakaļ CRT un visam vajadzētu iet 😉

    #247100
    quizzical
    Participant

    Visiem citiem PC, kas slēgti pie šī te paša CRT monitora, cik atceros, pēc draiveru instalācijas arī defaultā ir 75Hz, tikai ar mainīgu izšķirtspēju. Atceros gadījumu, kad pieslēdzot PC kuram ir pārāk liela izšķirtspēja monitors vienkārši neparāda visu bildi, bet tikai vienu stūri, cik jau var parādīt.

    #247101
    Andron MacBeton
    Participant

    Arī tāda (līdzīga) problēma redzēta. Varētu arī gadīties, ka videokarte iet uz beigām. Vai arī, ja teu ir, KVM switch.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā