Uzlauzta LR valsts policijas mājaslapa

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Uzlauzta LR valsts policijas mājaslapa

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #145927
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/bildes/atteli/20071026153122515.gif[/imgl]Š orīt nezināmi ļaundari uzlauzuši Valsts policijas mājaslapu “http://www.vp.gov.lv“, novēroja portāls “Delfi”.

    Policijas mājaslapā bija vērojams paziņojums, kurā pausta neizpratne par tiesībsargu rīcību nedēļas nogalē notikušā Liepājas pludmales festivāla “Tele2 Baltic Beach Party” laikā, aizturot 40 cilvēkus aizdomās par atrašanos narkotisko vielu ietekmē.

    “Es nesaprotu, kāpēc savācāt tos 40 cilvēkus iekš BBP, kuri gribēja normāli atpūsties? Ai ai ai. Vispār sāciet jūs arī atpūsties… bet lai nu kā sveiciens Valsts policijai! Jauku dieniņu,” teikts paziņojumā.

    VITA noskaidro Valsts policijas mājas lapas “uzlaušanas” gadījumu.

    Valsts AS “Valsts informācijas tīkla aģentūra” (VITA), kas uztur mājas lapu uz sava servera, šobrīd izmeklē notikušo.Pagaidām, kamēr precīzi nav zināmi lietas apstākļi, noskaidrotā informācija netiks izpausta.

    Policijas mājaslapa pēc vairākām stundām atsāka darbu, patlaban notiekot hakera tvarstīšana. Viņam draud pat līdz 10 gadiem cietumā (ja noziegumam bijušas smagas sekas) vai liels naudas sods šai gadījumā – tā telekompānija TV3.

    #169698
    usins
    Participant

    Nu nez, ja krakerim iedos 10 gadus, tad nu būs baigā patvaļība. Itkā jau nekas traks nebija izdarīts. Tā vajag tiem policistiem, jo daudzi kļūst pārāk uzpūtīgi un lepni. Tagad vismaz zinās, ka virtuālajā pasaulē viņi pagaidām nekāds dižs spēks nav. 🙂

    #169699
    shady
    Participant

    Tie nav hakeri, bet krakeri…

    #169700
    usins
    Participant

    es to pašu saku- bet cilvēkiem jau nelec.. 😀

    #169701
    samurajs
    Participant

    Masu informācijas līdzekļos vārds “krakers” joprojām nav iegājies… Š inī gadījumā drīzāk par hakeri runa, jo nekas nebija nograuts, tikai ielikts paziņojums.

    #169702
    usins
    Participant

    Nu nez, uzlauzt jau uzlauza, ja jau tika iekšā slēgtā telpā… vispirms bija hakeris- kad atrada vājo vietu, bet līdzko tika iekšā- krakeris

    #169703
    martins256
    Participant

    dzirdēju, ka tika izmantots xss.

    #169704
    Mr.Death
    Participant

    ja es būtu dzēris kafiju tajā brīdī kad šito ieraudzīju, es to būtu izspļāvis ekrānā :D:D:D:D:D

    #169705
    usins
    Participant

    Edgars wrote:

    ja es būtu dzēris kafiju tajā brīdī kad šito ieraudzīju, es to būtu izspļāvis ekrānā :D:D:D:D:D

    ā, šī tava atriebība par to problēmu ar policiju tad? :D:D iegansts ķipa BBP ? 😀

    #169706
    Mr.Death
    Participant

    Klusē ūsiņ:die: Nevienam ne vārda! :die: :rofl:

    #169707
    usins
    Participant

    :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :duno: :duno: :duno: aizmirsos.. 😀

    #169708
    Mr.Death
    Participant
    #169709
    usins
    Participant

    A tu ko nezināji ka menti ira invalīdi, un visādi tur garīgi atpalikušie? ne velti 70% noziegumu vēl joprojām nav atklāti.. 😀

    #169710
    Mr.Death
    Participant

    Nu šitie invalīdi toč nebija 😀

    #169711
    usins
    Participant

    Edgars wrote:

    Nu šitie invalīdi toč nebija 😀


    ne velti viņus māca maskēties un pielāgoties, kad vajag aī ir invalīdi, kad vajag baigiās būdas utt.. 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā