Uzlauzta un publiskota BOOT.lv datubāze

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Uzlauzta un publiskota BOOT.lv datubāze

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 37 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #179015
    Dotnet
    Participant

    LAbs ta tik turpinaat! 🙂

    #179016
    izredzētais
    Participant

    samurajs, es vienk iekopēju kas rakstīts linkā 🙂 failu jau atradu citur, bet ko ar viņ u iesākt … hvz 😀

    #179017
    deivs001
    Participant

    Un ko tu gribi ar to iesākt?

    #179018
    drunk_lizard
    Participant

    palasiiju, mhhhh

    gruuti pateikt, kur lielaaki aaksti – te vai tur….

    #179019
    osh
    Participant

    Quote:

    Portāls BOOT.Lv ir Latvijas vadošais IT un elektronikas medijs, tāpēc tas ir kļuvis par urķu magnētu.

    Nu, jebal acī.. Padirš foruma lietotāju datubāzi un vēl lecās. Krutākais IT portāls Latvijā my ass.

    #179020
    preddetor
    Participant

    Quote:

    Atvaino, saite, kas atveda tevi uz šo lapu, šķiet, ir novecojusi vai lauzta.


    Khh… Gribēju jau palasīt, bet nesanāks… 😀

    #179021
    izredzētais
    Participant

    dl, ļauj minēt, tavai klaviatūrai visnodilušākie burti ir “m” un “h”, ja? 😉

    #179022
    JakeGreen
    Participant

    Ja vajag to datubāzi tad uzskaipoijiet man un es aizsūtīšu. 😀

    Man točna nav žēl. 😀

    #179023
    Anonīms
    Neaktīvs

    Man arī varat skaipot, niks: raa_design 🙂

    #179024
    drunk_lizard
    Participant

    izredzētais wrote:

    dl, ļauj minēt, tavai klaviatūrai visnodilušākie burti ir “m” un “h”, ja? 😉


    diivaini, bet visnodilusjaakie(sakaartoti peec nodiluma pakaapes)

    aesrnd “shift”…

    laimiigs?

    #179025
    quizzical
    Participant

    Pēc šitā gājiena apsveru domu no turienes dzēsties ārā

    #179026
    SysWorm
    Participant

    drunk_lizard! Es saprotu, ka esi neapmierināts ar dzīvi students(varētu būt, ka pēdējie kursi), kam galīgi neveicas karjeras izveidē. Ja tāds būsi ikdienā, par sūkātāju būsi visu savu niecīgo mūžu! Tu taču pats zini, ka esi kaka dzīvē. Tad vismaz neliedz cilvēkiem attīstīties un mācīties. Viņi neslēpj, ka kaut ko nezina! Bet Tu? Tu tēlo, ka visu zini. Tas lūk tevi padara par tukšu dirsēju un, pēc būtības, sūkātāju. Tagad tu ar putām uz lūpām dirsīsi pretī, bet sirds dziļumos – piekritīsi.

    Dzīvo savu niecīgo dzīvi tālāk, kaka! Bet šie puikas, kas te cenšas, jau pēc pāris gadiem tevi mācīs. Un lūk, tas tev nepatīk, tāpēc te lecies, kājslauķi!

    #179027
    samurajs
    Participant

    SysWorm: ja tu nezini par ko runā – labāk paklusē! Studenta gadi cien. d_l sen aiz muguras 😀

    #179028
    SysWorm
    Participant

    Nē, nu ja administrācija lien dirsā saviem uzdirsējiem, tad labāk tiešām paklusēšu. Samuraj, Tu zini vārdu pašcieņa? Š ķiet, Tu zini tikai sūkātājus, kas internetā nodirš visus, tēlodami, ka paši visu zin! Un tu tādiem laizi olas? Padomā, vai Tev to vajag?

    #179029
    samurajs
    Participant

    SysWorm: Redzi – man d_l nekad nav uzdirsis (padomā – kāpēc?), un es nekad nevienam nelienu dirsā. Par d_l erudīciju mēs te sen esam pārliecinājušies (ne tikai Notepadā). Š im cilvēkam piemīt viena laba īpašība – visur, kur viņš parādās, uzreiz radikāli krītas iepostēto muļķību procents 🙂

    Protams, es varbūt arī neatbalstu viņa parupjo stilu, bet mēs pieņemam cilvēkus tādus, kādi viņi ir!

    Ja tev kas nepatīk – izsakies brīvi, šeit cenzūras nav (tikai bez mātesvārdiem, lūdzu!)… Vari pat izveidot atsevišķu tēmu par d_l 😀

    #179030
    preddetor
    Participant

    Eff… Lizardam, man liekas, jau labu laiku nav jāapmeklē skola. Tas ir tas, ko es zinu.

    A kāds to buut.lv datubāzi nevar nošārēt publiski? Man baigi negribas svešiem cilvēkiem dot savu personīgo skype. Man cita nav un arī negribu. Tur parādas mans vārds, uzvārds, kas nebūtu vēlams, ja jūs to uzzinātu. Citur vienkārši neatradu nevienu linku, kas strādātu- visur saņemtas sūdzības, un fails ir nodzēsts no serveriem. 🙂

    #179031
    osh
    Participant

    Iedod meilu, es tev aizsūtīšu. Novilku no rapidšāres, bet to linku es vairs nezinu. Un aploudot slinkums.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 37 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā