Uzlauzts chill.tv3.lv

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Uzlauzts chill.tv3.lv

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150225
    Foxsk8
    Participant

    Sanāca pa nakti paskatīties Chill interaktīvo čatu, un tavu brīnumu, vienu brīdi system down 🙂 Kāds labi pacenties, sākumā sms uzlicis pa dubulto, kā arī pašu webu nokāvis https://www.chill.tv3.lv. Cik nu dzirdēju tad arī čaļu profili draugiem.lv arī tikuši pakļauti ietekmei.

    P.S. Kā jau es vienmēr esmu teicis, neuzlaužamu lietu nav. 🙂 Varbūt kāds tele2 līdzīgais jociņš?

    #222168
    samurajs
    Participant

    Mjā – uzlauzt laikam tiešām var visu. Vienīgais – katrai lapai ir savs laika patēriņš…

    #222169
    Loading
    Participant

    Tiesa. Lai gan skaitās drošākais laiks cilvēces pastāvēšanā, tas tomēr ir maldīgs priekštats.

    #222170
    Razyp
    Participant

    Es gan no kāda avota dzirdēju, ka viens ticis pāri dažiem drošības līmeņiem. ( «Draugos» )

    Maz ticams, ka Krievi grib mums ieriebt ar šo, bet kas to lai zin ? ( Iepriekš viņi uzlauza Lietuvai pāris portālus… utm.. )

    #222171
    izredzētais
    Participant

    ļoti labi, vispār šito āill sūdu vajadzētu aizliegt gluži tā pat kā visus zelta drudžus un lielos jautājumus..

    #222172
    nevertell
    Participant

    Neaizmirsti par to fortūnas bezsakaru pa tē vē pjaķ.

    #222173
    reGative
    Participant

    psc, domāju, ka tv3.lv drošība ir pie nulles, jo domā tikai par flash smukumiem, kurus sabāzt nabaga lapā. Bet koda stiprumu jau nepārbauda.

    Laikam nokavēju, kas bija chill.tv3.lv?

    #222174
    izredzētais
    Participant

    regative, vai tu domā prims ko raksti?

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā