uzlieta teja uz klavieturas

Sākumlapa Forumi Hardware Pārējās Hardware lietas uzlieta teja uz klavieturas

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 20 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #162714
    Westrome
    Participant

    man ir neliela problema es taisiju projektu un netišam apgazu krūzīti un neliela daļa uzlija un atstarpes pogu un tagad vina loti sūdīgi spiežās mēģināju spiest pogu vairakas reizes domāju ka atleks ,bet nekā un nekurneta nekas jēdzīgs nau kas man būtu jadara lai atstarpes poga atkal normāli atlektu.

    #328798
    jonjs
    Participant

    Tā ir notebuka (portatīvā datora) klaviatūra vai vienkārša Stacionārā datora klaviatūra? Ja notebuka, tad man ir visai sliktas ziņas. Vajag veikt padziļinātu izpēti un skatīties ko nu. Ja parastā klaviatūra, tad ar kāda verķa palīdzību izcel to ATSTARPES pogu, paņem spirtu saturošu šķidrumu (piemēram klaviatūras tīrītāju), iemērc tajā lupatiņu iztīri visu to lipīgo padarīšanu un viss būs labi. Pēc tam ieklikšķini atstarpes pogu atpakaļ klaviatūrā un viss būs labi 😀

    #328799
    Andron MacBeton
    Participant

    Ai nu beidz, kādu nah…

    Klavieri izmazgā, izžāvē, paprovē – iet/neiet. Viss!

    Tā droši vien ir portatīvā klaviere, un jāskatās vai nau jāmazgā arī mātene.

    #328800
    Haiduk
    Participant

    Ja liepājā – aiznes betonam. Varbūt vēl matus tev izmazgās.

    #328801
    3Dklucis
    Participant

    Beton pa cik šodien 23 febr,nujau bled 24,bet tas nekas….Tad jautājums.-spriežot pēc vecuma tev vaidzēja noplaukt obligātam dienestam iekš LV,tad jautājums ,vai tu esi vispār dienējis un ja ir tad kur?!!!

    #328802
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Garā vājos armijā neņem!

    Betons armijā ir ticis

    visiem citiem uztraukties licis

    automāts tam slotas vietā

    to kā sitamo liek lietā

    #328803
    uldics
    Participant

    Procesoram kājas vajag nomazgāt. Pielāčojis visu ustabu.

    #328804
    Razer
    Participant

    Makbetons :

    Quote:

    Klavieri izmazgā, izžāvē, paprovē – iet/neiet. Viss!

    Pilnīgs idiotisms maigi izsakoties, .. ja neteikt vairāk.

    #328805
    Anonīms
    Neaktīvs

    Tieši otrādi ,izmazgāji,izžāvēji,ja iet tad iet ,Vairāk tur darīt nav ko,Un starp citu tava devīze ( vai pat nezinu kas tas ir ).lai nu kā bet nepārprotami labāk būt gudram starp muļķiem nekā muļķim starp gudriem.

    #328806
    Anonīms
    Neaktīvs

    pirmajā manā gadījuma Tu es karalis ,otrajā Tu esi klauns .Kas Tu arī esi .jo pats tā izvēlējies .pasaule bērniņir riebīga ,domā pirms ko saki.Es pieņemu ka tev nav pat 30,jo vecāki tādas kļudas netaisa

    #328807
    m_janis
    Participant

    Hmmm, biju domājis, ka esi saprātīgāks. Mazgāt klavieri, gluži tāpat kā MB un arī mobilo detaļas, ir pilnīgi normāls process. Cita lieta – tam, kurš to dara, nepieciešama sajēga ko, kā, ar ko darīt.

    #328808
    Razer
    Participant

    Nu vairs nevaru parādīt divas klaviatūras, kuras pēc mazgāšanas un žāvēšanas palika bez dzīvības pazīmēm, abas smuki iemetu atkritumu vadā….

    #328809
    3Dklucis
    Participant

    Mātes palati mierīg var mazgāt ,jaiznem 3V… un ja ir 775 tipa kājeles tad tās lai nenopis….

    #328810
    3Dklucis
    Participant

    Jā ja vēl ka dāmītes parast to dara ar matu fēnu uz pilnu jaudu tā kartīg pažāvē tā ka taustini sadeformējas:D!

    #328811
    Andron MacBeton
    Participant

    Quote:

    tam, kurš to dara, nepieciešama sajēga ko, kā, ar ko darīt.

    #328812
    3Dklucis
    Participant

    Code:

    Garā vājos armijā neņem!

    Betons armijā ir ticis
    visiem citiem uztraukties licis
    automāts tam slotas vietā
    to kā sitamo liek lietā

    Autors MeistarsUnVergs


    Nu kā reize pie šīs dzejas iederās vecais labais ratiņa HITS

    https://www.youtube.com/watch?v=LFdFBmhqeF0

    #328813
    Andron MacBeton
    Participant

    Kritika no apakšas 😀

    https://notepad.lv/forums/19905/radio-antena-fm-stacijam/

    Lohs nejēdz pat anteni pielikt radioaparātam, bet kritizē specus 😀

    #328814
    Razer
    Participant

    Kritika no augšas.

    Tu tādu vari uztaisīt? Noteikti nē! A es uztaisīju! Tā ka…

    https://youtu.be/Kf_214xtRcI?t=4

    #328815
    3Dklucis
    Participant

    Tu jenot spraud to anteni kur jasprauž…un ja tad izprovējot visādi,,,veljoprojām šnākona/traucējumi…Tad vai gadījumā mājas nav LED izgaismojums ja ir tad vēlams anteni arpusē!!!….

    #328816
    3Dklucis
    Participant

    Betons atkal sevi slavē kā specu ,bled tik nezin īsti kurā jomā-to vistufermu būvēšana vai 2litrīgo rīšanā :DPriekā! Beton saac kraat kapeikas lai vismaz 8marta var kadai noņēmt mitrumprocentus….!!!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 20 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā