Uzsprāgst Apple ofisa stikla durvis

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Uzsprāgst Apple ofisa stikla durvis

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #147971
    QueenZ
    Participant

    [imgl]https://farm4.static.flickr.com/3497/3241766847_bdd882f123_o.png[/imgl]Kāda ASV jaunieša vārdā Endrjū (Andrew) vecāki gāja uz Apple firmas veikalu Kanzasas pilsētā Leavūdā, lai iepirktos, kad pēkšņi vējš aizcirta masīvās stikla durvis un tās uzsprāga cilvēku priekšā. Š ādā apvidū rūdīts stikls noteikti nav labākais materiāls durvīm. Kad Endrjū vecāki tika apbērti ar stiklu, veikala pārdevēji steidzās pārliecināties, ka ar viņiem viss ir kārtībā un laipni atvainojās. Viņi pameta veikalu un devās mājās.

    Endrjū uzrakstīja vēstuli Stīvam Džobsam un Apple veikalu viceprezidentam sakarā atgadījušos nelaimes gadījumu. Taču tā vietā, lai saņemtu atbildes vēstuli, viņa vecāki saņēma zvanu no Apple, lai pārliecinātos, ka viņi nesūdzēs Apple tiesā. Endrjū vecākiem nebija šādu nodomu un incidents ar to beidzās.

    [img]https://techfreep.com/images/applestore1.jpg[/img]

    Endrjū vēstule.

    Sestdien mani vecāki gāja iepirkties Apple veikalā Leavūdā, Kanzasā. Viņi pamanīja mazu plaisiņu elegantajās Apple veikala durvīs. Tuvojoties durvīm, vēja brāzma aizcirta tās, pārklājot viņus ar daudz stikla lauskām. Pēc veikala pārdevēju atvainošanās, viņi pameta veikalu, un mans tētis pamanīja, ka bija sagriezis roku. Lai tiktu mājās, viņiem vajadzēja iegriezties aptiekā, lai nopirktu pārsējus. Pārnākot mājās, arī mamma pamanīja, ka bija sagriezusies.

    Rezultātā šis veikala apmeklējumus izmaksāja daudz dārgāk kā pārējie mūsu ģimenes Apple produkti (mums ir jauns MacBook, MacBook Air, divi iPhoni, Time Capsule, Apple TV, Airport Extreme un neskaitāmi iPodi).

    Endrjū saka: “Es aizsūtiju šo informāciju Stīvam Džobsam, kā arī Ronam Džonsonam – Apple veikalu viceprezidentam. Taču no viņiem mana ģimene nekādas atbildes vēl nav saņēmusi. Taču saņēmām zvanu no Apple, kas vēlējās uzzināt, vai mēs neplānojam uzsākt tiesas darbus par notikušo negadījumu. Pats esmu Apple akcionārs, kā arī Mac lietotāju grupas viceprezidents savā skolā.

    Mūsu ģimenei ļoti patīk Apple produkti. Mēs visi esam redzējuši Stīvu Džobu “dzīvajā”. Taču tas ir diezgan smieklīgi, ka viss ko Apple darija pēc vēstules saņemšanas, bija pārliecināšanās vai Apple netiek sūdzēts tiesā…”

    #189045
    krisis32
    Participant

    Es jau domaju ka viņam iedos kadu ipod vai ko tadu….

    Vareja zvana vieta atsutit vestuli…

    #189046
    samurajs
    Participant

    Jocīgie amerikosi – tiem tikai tiesāties vien prātā, laikam pat sapņos rādās 😀 Bet nu Apple vadība rīkojās cūciski…

    #189047
    elvisburdajs
    Participant

    Quote:

    mums ir jauns MacBook, MacBook Air, divi iPhoni, Time Capsule, Apple TV, Airport Extreme un neskaitāmi iPodi


    Bērns gan ir izlutināts! 😀

    Samurajs: +1 Varēja vēl pajautāt vai tā ģimene negrasās atņemt Stīvam Džobsam kompāniju. 😀

    #189048
    Creep
    Participant

    Kārtējo reizi debīls iemesls, lai varētu sūdzēt tiesā 😀 Ak, Amerika :duno:

    Laikapstākļi var sagāzt ēkas, tad arī to īpašniekus var sūdzēt tiesā, ja kāds savainojies?

    P.S. Kā var nejust, ka stikls ierauts kautkur, ja reiz sagriezusies un to pamanījusi tikai mājās?

    #189049
    drunk_lizard
    Participant

    bljedj, ku veertiigs raksts!

    #189050
    msh
    Participant

    samurajs wrote:

    Jocīgie amerikosi – tiem tikai tiesāties vien prātā, laikam pat sapņos rādās 😀 Bet nu Apple vadība rīkojās cūciski…


    Kas tur cūcisks? Haļavas zemē amūrikā kur visādi āksti izmantos kaut sīku nepilnību kādas ierīces lietošanas pamācībā lai iztiesātu sev citronus, tas ir normāli.

    #189051
    m*****
    Participant

    Quote:

    ..mums ir jauns MacBook, MacBook Air, divi iPhoni, Time Capsule, Apple TV, Airport Extreme un neskaitāmi iPodi..

    ..Pats esmu Apple akcionārs, kā arī Mac lietotāju grupas viceprezidents savā skolā..

    Tā ir slimība.

    https://www.youtube.com/watch?v=7L2fsubA2-c – diemžēl neatpaliek no realitātes…

    #189052
    sir_irius
    Participant

    Tā NAV slimība. Piem. tev mājās ir tikai sony ražojumi un dēļ tā tu uzreiz skaities slims? ASV appļe produkti ir lētāki, jo te (Latvijā) gudrie cilvēkus pārēķina cenas nevis pēc valūtas kursa, bet vienkārši nomaina pēdējo burtu vai simbolu salikumu (1000$ uz 1000Ls utt.).

    #189053
    Aldis
    Participant

    Man TV iekartas vias no LG, PC + monis un vecais PC no DELL, takaa taas firmas man vairak majas, no apple tikai iPod Touch.. 😀 🙂 Un neuzskatu ka ta ir slimiba, vnk.. tieshi shie izstradajumi majas strada vislabak! 😀 LG jau no VHC magja laikiem, staav – tikai neizmantojam, liidz pat tagad DVD atskanjotajam, kinmozales sistemai.. u.t.t. ar PC no dell, man vecais stradaj ka vajag, un tagad jaunais arii! 🙂 😀

    #189054
    izredzētais
    Participant

    Aldis, tik daudz uzrakstiji, bet neko nepateici..

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā