Uzstādam phpbb

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Raksti Uzstādam phpbb

Tiek skatīts 6 ierakstu – 21 līdz 26 (no 26 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #171874
    oteps
    Participant

    php man ir 5.2.5 … apache ir 2.0.61…. saliku pa vienai komponentei… pirmo reizi dzirdu par pakaam 😀

    es tikko izlaboju kljuudu php settingos ar extensions… bet tagad man uzraada, ka user SYSTEM@localhost nevar connect to database jo password:NO … kas tas? 😐

    #171875
    deivs001
    Participant

    oteps wrote:

    php man ir 5.2.5 … apache ir 2.0.61…. saliku pa vienai komponentei… pirmo reizi dzirdu par pakaam 😀

    es tikko izlaboju kljuudu php settingos ar extensions… bet tagad man uzraada, ka user SYSTEM@localhost nevar connect to database jo password:NO … kas tas? 😐

    Tas nozīmē, ka mēģini pieslēgties datubāzei bez paroles vai tavai datbubāzei nemaz nav uzlikta, lai tiktu pieprasīta parole, lai gan ja liki mysql 5 tad tas instalācijas procesā jau tiek jautāts.

    #171876
    oteps
    Participant

    deivs001 wrote:

    Tas nozīmē, ka mēģini pieslēgties datubāzei bez paroles vai tavai datbubāzei nemaz nav uzlikta, lai tiktu pieprasīta parole, lai gan ja liki mysql 5 tad tas instalācijas procesā jau tiek jautāts.

    hmm nu instaleejot mysql uzliku root paroli, tikai to tur arii prasiija, un phpbb instalaacijaa ievadiiju to pashu paroli.

    nevareetu buut ka windows serveris jaucas pa vidu? tas pats bija ar php, stundas nojeedzos, domaajot, ka man apache conf nepareizs izraadiijaas, ws2003 ir papildus restrictions asp serveriem.

    #171877
    Foxsk8
    Participant

    Go Jūs cilvēki sarežģī dzīvi. Man personīgi localhostu griež Vertrigo web serveru paku jau veselu gadu un nav bijušas nevienas problēmas. Vienīgi dažas problēmas sanāca ar mysql datu importēšanu, vajadzēja failu izmēru uzlikt lielāku.

    #171878
    oteps
    Participant

    foxsk8 wrote:

    Go Jūs cilvēki sarežģī dzīvi. Man personīgi localhostu griež Vertrigo web serveru paku jau veselu gadu un nav bijušas nevienas problēmas. Vienīgi dažas problēmas sanāca ar mysql datu importēšanu, vajadzēja failu izmēru uzlikt lielāku.

    un caur to vertrigo var arii droshi laist internetaa lapas?

    #171879
    oteps
    Participant

    thnx pagaidaam viss darbojas 🙂

Tiek skatīts 6 ierakstu – 21 līdz 26 (no 26 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā