Uztversanas problema K550i

Sākumlapa Forumi Sakaru tehnika Mobilie telefoni Uztversanas problema K550i

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151504
    Salagas
    Participant

    Sveiki man ir telefons SE K550i , problema sekojosa daudz reiz telefonam nevar piezvanit un aizsutit sms saka ka ir arpus uztversanas zonas , ja pat telefons no kura zvana ir tiesi blakus manam telefonam. Viss atkal ir normali uz nenoteiktu laiku ja es kadam piezvanu , tad itka atkal tiikls man ir atverts un var man piezvanit , paiet laiks un atkal nevar un tas man loti trauce.. Esmu meiginajis mainit visus settingus lai var piezvanit bet nekas nemainas.. Man itka teica var meiginat parflashot telefonu bet es nezinu ka to izdarit.. un vai problema var but pasa telefona uztvereja, varbut vins ir bojats..

    (Tikls LMT/Okarte)

    #239299
    Wuu
    Participant

    Nes uz remontu, ar softwāri nebūs līdzēts.

    #239300
    Salagas
    Participant

    Un ap cik Ls varetu reikinaties remonts +/- vnk tagad ar naudam shvaki. Un vieta kur veic Telefona remontu varat ludzu ieteikt? Kur cenas ir sakarigs un paveic visu labi..

    #239301
    samurajs
    Participant

    Ja bojāts radiokanāla čips, tas būs dārgs prieks. Lētāk varbūt sanāks par 25 Ls nopirkt citu lietotu SE K550i – šeit.

    Varbūt arī vnk slikts kontakts ar antenu vai cita vienkārša vaina. Jārāda meistaram.

    #239302
    web33
    Participant

    Salagas

    Tas mob maksā 15-20Ls,ir jēga nest uz remontu,kur tev noplēsīs tikpat ?!!?

    Domāju ka nē ….

    #239303
    root
    Participant

    Diagnostika normālā servisā ne nieka nemaksā. Aiznes uz to. Mok iebakstīs ar zīmuli, nošķaudīs kontaktus un ies. Ja ne, uzdāvini sev jaunu mobu.

    Savukārt misters web33 FAILED @ LIFE. Please die.

    #239304
    Salagas
    Participant

    sk, zheel ka pasu telefonu pirku pa 100Ls cik tur gadus atpakal.. o_O nu lab paldies visiem par info..

    #239305
    Toms
    Participant

    Tehnikai cenas krītās mērkaķa ātrumā.

    Tur neko nevar padarīt.

    Arī Nokia 3310 savulaik maksāja ap 100 latiem 🙂

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā