Vai 3400 rpm ir normāli CPU fanam neko nedarot?

Sākumlapa Forumi Hardware Pamatplates un CPU Vai 3400 rpm ir normāli CPU fanam neko nedarot?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #155274
    migors
    Participant

    Sveiki man jaunais PC jocīgi uzvedās, kad sānu vāks ir virsū tad cpu ventilators griežas līdz pat 3400 rpm minūtē. Kad vāku noņemu tad samazinās līdz 2200 rpm.

    Vai varētu būt ka trūkst gaisa padeve?

    Ne ko overklokojis neesmu. Pīslis tiko kā dienu no m79.

    Everests uzrāda ka visas temperatūras ir normā, bet speedfan rāda nedaudz citu ainu. Saka ka viens cietnis 128 C. pieliekot roku viņam ir skaidrs ka tas ir blefs, viss normas robežās.

    [img]https://www.bildites.lv/images/rqrxk894116ch9nyii4.png[/img]

    #277903
    msh
    Participant

    Atrados īstās progas, kurām uzticēties – atejas everestu un speedfanu… 😀 Tas laikam bija speedfans, kura dēļ sāku domāt ka manai rezerves 2xMP mātenei proču spriegumi atšķiras, kamēr testeris rādīja vienādus… 😀 Priekš kam ir bioss un hd tune?

    Ko bioss saka par šito lietu? Man liekas ka tas regulē ventilatoru, ne jau kāda proga 🙂

    #277904
    Imhoteps
    Participant

    Līkais spīdfans. Kas par proci un kas par kūleri? Stock?

    Pamēģini https://www.hwinfo.com/

    #277905
    migors
    Participant

    Nu jā pagaidām ir defaultais cooleris, visam naudas nepietika. procis Phenoms x6 . bioss arī rādija tādu pašu ātrumu. Temperatūras ir normā, vienīgi tas coolera ātrums kaut kāds mistiks. Bet kad noņemu vāku tad ātrums samazinās.

    Galīgi nesparotu, vecajam pīslim viss ir otrādāk. Viņš labi dzesējas tikai tad kad vāks ir virsū. Nu pirku es ar domu ka visu pārējo apgreidošu ar laiku. Galvenais mamma procis, cietnis un GPU

    #277906
    Loading
    Participant

    Diez no kurienes visi tie everesti, speedfan un pcwizārdi ņem to informāciju (v, rpm)? Izdomā paši?

    #277907
    Ceplis
    Participant

    Normālām MB BIOSā var ieslikt CPU ventilatora kontroli ar dažādiem nosacījumiem.

    #277908
    tastins
    Participant

    vari teikt, ka tev kompis vienkārši lido! 🙂 es atkal satraucos, ka manam buutu taka pa maz 1300RPM..

    #277909
    flasherr
    Participant

    nu ja var ticēt rādījumiem, tad Tev viens cietais vārās 😉 ;); tāpēc propellers griežas kā negudrs. vai nu sensors gļukains vai nu nolikts kādā dīvainā vietā

    pieliec roku pie cietā. ja viņš nav ellīgi karsts, pamēģini softiski ierobežot ātrumu. ja nesanāk softiski, nopērc Fan controller (es ff.lv pirku par 2ls. lielais ventilators nezkāpēc griezās ~1800rpm, tagad griežas ~900, saglabājot tādu pašu temp )

    #277910
    Andron MacBeton
    Participant

    A kā būtu ar detalizētām kastes bildēm? Savādāk tāda tukša muldēšana vien ir. Dažādām kastēm ir dažādi, jā, citām ir labāk ka vāks ir, citām – ka nav.

    #277911
    Garinsh
    Participant

    Manam CPU veņķim griežas ap 430rpm, bet nebaidos. 😀

    #277912
    Anonīms
    Neaktīvs

    Nu – ja tev processors tik tiešām ir 47 grādus karsts, tad es nebrīnītos ka ventilātors iet uz max. Bet nu, kā jau pārējie ir teikuši – šī programma nav tā kurai vajadzētu uzticēties.

    Starp citu – tu esi ieslēdzi Cool & Quiet?

    #277913
    usins
    Participant

    Nē, tas nav normāli. Vai nu termopasta, vai dzesētājs nepareizs, vai temperatūras dztīks melo. Man piemēram kūlerim 958rp, (12cmx2) un viss dzesējas kā pieklājas.

    #277914
    ruukjis
    Participant

    47 grādi nav nekas īpašs – tā tāda normāla temperatūra kompi darba režīmā ar stock cooleri.

    #277915
    ruukjis
    Participant

    Spriežot pēc tā, ka AUX temperatūra tiek uzrādīta -128, es teiktu, ka jā – izdomā paši.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā