Vai atbalstat helovīnus?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Vai atbalstat helovīnus?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 34 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #152536
    Wuu
    Participant

    Tāda pasekla tēma, bet vai Tu atbalstu helovīnus? Es nez kāpēc sveros uz stipru nē, bet no otras puses tie ir bērnu svētki un nekas slikts viņos nav. Bērniem ir pasākums un vel konfektes utt…

    Bet no otras puses tie nafig nav LV svētki un kāda velna pēc viņus mums būtu jāatzīmē? :devil: Cik vēroju ar katru gadu paliek arvien populārāki un man kā nedaudz patriotiskam trollim tas neiet pie sirds. Bet svētki tak bērniem tikai.

    #251546
    Nikkys
    Participant

    Nu es neskraidu pa mājām, diedelējot konfektes, arī ķirbi vēl pie mājas uz stabiņa uzdūris neesmu. 😀

    Visādi citādi – nekad nav traucējušas citu tautu parašas, un neuzskatu, ka ir kas slikts, tās labākās (lai nebūtu tā, ka svinam katru dienu) pārņemt.

    #251547
    samurajs
    Participant

    A man ir gan ķirbis mājās, gan piekopju pilnu spokošanās rituālu, gan apmeklēju pasācienus. A ko darīt stulbajā rudenī? Nākamie svētki – Ziemsvētki, līdz tiem vēl mūžība!

    [img]https://www.bildites.lv/images/cazb9lqapbq6eqykz26e_thumb.jpg[/img]

    [img]https://www.bildites.lv/images/tc9bho8oqstpv3j4gdi_thumb.jpg[/img]

    #251548
    Jaunzems
    Participant

    Sākās tā kā māņticīga troļļu un ļauno garu izdzīšana no forumiem mājām

    un jūs jau zināt manu viedokli spiedokli jebkurā lietā kas saistīta ar reliģijām un mītiem…

    #251549
    Kon
    Participant

    mhh, varbūt gluži par svētkiem nesaucu, bet labs iemesls interesanti atpūsties tas ir viennozīmīgi, lai gan šogad nekas nesanāca 😐

    Kas ir labāk, visādi senlatviešu murgojumi ķekatas and shit, vai tematiski klubu tusi ar meitenēm, kas pārģērbušās par velniņiem utt.

    Jo vairāk parņemsim no citiem, jo labāk :>

    #251550
    dzhonsons
    Participant

    Man netraucē. Pats gan nesvinu un nekādi neatzīmēju. Diedelējošie sīči arī neraucē – pie vārtiem nav zavana, tapēc nezinu vai jamie vispār pa manu rajonu vazājas.

    #251551
    Crow
    Participant

    Tā diedelēšanas daļa besī. Vai nu man tiešām nav humora izjūtas vai daži subjekti neizprot to figņu. Iespējams, būtu pozitīvāk noskaņots, bet ir nācies pakrist uz pakaļas dēļ jēlām olām zem kājslauķa (toma un džerija cienīgs “joks”) un berzt no durvīm ar permanento marķieri rakstītus mīļvārdiņus, kurus pat makbetons lietotu tikai kara laikā.

    Pēdējo ķirbezi šogad bija žēl graizīt, nepadevās laukos, maitas.

    #251552
    Evers
    Participant

    Nīdējs wrote:

    Kas ir labāk, visādi senlatviešu murgojumi ķekatas and shit, vai tematiski klubu tusi ar meitenēm, kas pārģērbušās par velniņiem utt.

    Piekrītu.

    Pats ne svinu, ne kāds man nāk ko prasīt, diezgan vienalga šie svētki.

    #251553
    usins
    Participant

    Latvijā tā ir komercija, vismaz pagaidām. Protams, var būt aizsāksies jauna tradīcija. Bet par svētkiem tos varētu nosaukt pēc gadiem 5 .

    pagaidām man ne silts ne auksts.

    #251554
    Sid
    Participant

    Quote:

    ir nācies pakrist uz pakaļas dēļ jēlām olām zem kājslauķa (toma un džerija cienīgs “joks”) un berzt no durvīm ar permanento marķieri rakstītus mīļvārdiņus, kurus pat makbetons lietotu tikai kara laikā.

    +∞

    Viss pārējais man tur ar šķiet fufelis, tad labāk ķekatas. Un meitenes var saģērbties nom nom darbinot iztēli arī tais pašās ķekatās. Bet nu garos vilcienos – vienalga.

    #251555
    grisha
    Participant

    Manaa uztveree, jenkju sveetki. neko nenosodu, bet arii, bijushi, nebijushi. Ja nenjem veeraa bardaku uz ielas, tad parasta nedeeljas nogale.

    #251556
    nevertell
    Participant

    Nez, kad “bērnu gados” biju pie jeņķiem tieši uz helovīnu, kā pasākums man dikti patika. Laikam gan dēļ tā, ka dabūju burtiski spaini ar saldumiem.

    Latvijā jau nejūt tik traki to bērnu izjokošanu ar destruktīvajām sekām. Latvijā vispār helovīnu maz jūt.

    #251557
    daGrevis
    Participant

    Nekas īpašs. Ir iemesls kārtējam tusam. 🙂

    #251558
    iKey
    Participant

    usins wrote:

    Latvijā tā ir komercija, vismaz pagaidām. Protams, var būt aizsāksies jauna tradīcija. Bet par svētkiem tos varētu nosaukt pēc gadiem 5 .

    pagaidām man ne silts ne auksts.


    Visi svētki ir komercializējušies, īpaši tie starptautiskie – L-dienas, valentīndiena, Z-svētki, Hellovīns

    grisha wrote:

    Manaa uztveree, jenkju sveetki. neko nenosodu, bet arii, bijushi, nebijushi. Ja nenjem veeraa bardaku uz ielas, tad parasta nedeeljas nogale.


    pie jeņķiem hellovīns ir uzņēmis apgriezienus no īriem

    #251559
    aoma
    Participant

    Latviešiem visi svētki, izņemot Ziemsvētkus un Jāņus, tādā emo krāsā 😀

    Taisnība jau ir tiem, kas saka, ka visi svētki tagad bezjēgā komercializēti, bet tas nav tikai pie mums vien.

    Kam jau gribas svinēties, lai tak svin, mani tas netraucē.

    #251560
    Kon
    Participant

    aoma wrote:

    Latviešiem visi svētki, izņemot Ziemsvētkus un Jāņus, tādā emo krāsā 😀

    XD

    #251561
    root
    Participant

    Sid wrote:

    Un meitenes var saģērbties nom nom darbinot iztēli


    +∞ om nom nom nom nom

    #251562
    zivs
    Participant

    Pa lielam man ir vienalga (pats nesvinu un neatbalstu svešu svētku svinēšanu), tikai žēl, ka šādas ievazātas drazas pārņem pašu tradicionālos svētkus.

    Nīdējs wrote:

    Kas ir labāk, visādi senlatviešu murgojumi ķekatas and shit, vai tematiski klubu tusi ar meitenēm, kas pārģērbušās par velniņiem utt.

    Vienkārši nav komentāru. Varbūt arī mainam sarunas valodu uz angļu vai kādu citu, stilīgāku, pie viena?

    Vienmēr ir likušies derdzīgi tādi indivīdi kā Tu, kam viss ārzemju ievazātais sūds, kam ar mūsu kultūru nav nekāda sakara, ir vienmēr un obligāti labāks. Es nesaprotu, kur ir problēma svinēt pašiem savus svētkus? Kur ir problēma iet ķekatās? Tur taču arī ir pārģērbšanās un viss pārējais! Tagad tas vairs nav stilīgi – piekopt savu svētku svinēšanu?

    #251563
    root
    Participant

    Tava māte nesvin ne vienus ne otrus. Baļķi pa maskavenes ielām velkāt kaut kā negribas un iet pie kaimiņu māju čigānu narikiem diedelēt končas – i might be fcuking crazy as hell but not so crazy.

    #251564
    aoma
    Participant

    TavaMaate, labā rajonā dzīvo, tie glaunie ofisi ar turpatās? 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 34 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā