Vai atbalstat helovīnus?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Vai atbalstat helovīnus?

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 34 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #251565
    root
    Participant

    Da nē, otrā pilsētas galā. Bet dzīve tādās vietās ir ar savu šarmu. Tur palūkojot pa logu no rīta var redzēt, ka cilvēkiem ir citas vērtības, cita uztvere par lietām. Bet ko nu par to.

    #251566
    Wuu
    Participant

    TavaMaate wrote:

    kaimiņu māju čigānu narikiem.


    Tās nu gan ir vērtības uz ko katru rītu skatīties 😀 Bet katram jau savs…

    #251567
    root
    Participant

    Wuu wrote:


    Tās nu gan ir vērtības uz ko katru rītu skatīties 😀 Bet katram jau savs…


    Pareizi. Savādāk jau rodas tādi nevainīgi gudrinieki kā tu, kas nonakot konfrontācijā ar elementu šādā rajonā kliedz “i frag you n00b, please die, cheaterz haxorz1!!111 go away!111 il,ll ban you 1!11111!!” 🙂

    #251568
    Wuu
    Participant

    Tev nu gan ir bagāta iztēle… Laikam ik pa brīdim iegriezies pie kaimiņiem pēc devas.

    #251569
    root
    Participant

    Pēc sevis nevajag spriest. Lai gan tu arī bez devas esi nožēlojams.

    #251570
    Kon
    Participant

    zivs wrote:

    Varbūt arī mainam sarunas valodu uz angļu vai kādu citu, stilīgāku, pie viena?

    Sarunas nē, bet tehnisko gan derētu, jo asociēju lv valodu tehniskajās nozarēs kā krastā izmestu zivi, kas bezspēcīgi spurinās. Mūķi, nometēji utt.

    P.S Goda vārds, salīdzinājums par zivi bija netīšām XD

    #251571
    Wuu
    Participant

    TavaMaate wrote:

    Pēc sevis nevajag spriest. Lai gan tu arī bez devas esi nožēlojams.


    Labi, labi pietiks pirmdienai troļļošanos. Viss skaidrs es esmu nožēlojams, bet tu katru rītu skaties uz kaimiņu narkomānu čigāniem un izbaudi to. I’m Just Saying… 😀

    #251572
    aoma
    Participant

    Vispār drūms redzējums priekš web speca, kas nopelna vismaz tikpat cik Rimšēvics…

    #251573
    Element
    Participant

    Aoma sodien ir preciizs. Tiesaam ,TM, ar taviem ienaakumiem es dziivotu kaadaa viesniicaa vai savrupmaajaa riigas rajonaa….

    Par teemu:

    [spoil][img]https://miljons.com/im/lv_l_2010110102345376092.jpg[/img][/spoil]

    #251574
    nevertell
    Participant

    Latviešu svētki (ķekatas) vairs nav gluži aktuāli, pilsētā tiešām nav. Bet tur, kur varētu būt aktuāli, aktuālāk ir pelnīt naudu.

    #251575
    root
    Participant

    Nu jā lol, normāla peļņa nozīmē ka man uzreiz jāpārvācas uz vecrīgu dzīvot pa $800 mēnesī vai jāpērk savrupmāja dzīvojot vienam. ÄŒaļi pēdejā laikā kaut ko kolektīvi pīpē vai arī ir pieraduši visus profit momentā izdrst un tad sūdzēties ka krīze un nauda trūkst? 😀 Iedomājieties es pat tiesības vēl neesmu nolicis, arī auto man nav, uz darbu kapāju ar sabiedrisko, restorānos nevakariņoju, uzvalkā nestaigāju un piektdienas vakaros parasti strādāju, ēdu daudz gatavas paikas smēķēju lētas cigaretes. 😀 Pipec ne? 😀

    #251576
    nevertell
    Participant

    Ko tad tu dari ar naudu ? Zeķē turi ? Vai investē savā krānstaipāmajā :>

    Vispār man kā maksātnespējīgai personai nebūtu pieklājīgi prasīt, ko kāds cits dara ar savu naudu, tā ir tikai un vienīgi tavas mātes darīšana.

    #251577
    Kon
    Participant

    mental disorder is a bitch 🙂

    #251578
    Evers
    Participant

    Anekdote par tēmu:

    Helovīns tak ir pedofīlu sapnis, bērni paši nāk ciemos un prasa konfektītes.

    [img]https://www.motifake.com/image/demotivational-poster/0910/no-halloween-for-pedobear-demotivational-poster-1256986232.jpg[/img] 😀

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 34 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā