Vai atceries savu pirmo reizi?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Vai atceries savu pirmo reizi?

Tiek skatīts 6 ierakstu – 21 līdz 26 (no 26 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #265192
    shb-
    Participant

    Ja nemaldos, būs kkāds 97/98 kads. Sencīts mani reiz aizveda pie sava čoma un iedeva uzspēlēt DukeNukem3D. Sajūta neaprakstāma, žēl, ka ko tādu var izjust tikai vienu reizi.

    Kādu gadu vēlāk manas dīkšanas rezultātā sencis man iegādāja 1o peni (bez mmx) as 1GB cieto, jo nebijām tik turīgi, lai dabūtu ko krutāku. Š is vecais lūznis ar Win95 arī bija mans pirmais reālais cīņu lauks, kur es iemācījos i OSi instalēt, i failsistēmu pārlāpīt, i ar hex editoru stringus progās pamainīt un kādu crapu tik vēl :).

    p.s.

    prehistorik, lines un TIM ftw!

    #265193
    Kon
    Participant

    shb- wrote:

    Sajūta neaprakstāma, žēl, ka ko tādu var izjust tikai vienu reizi.

    Vēl pāris reizes :

    [*] Pārguli ar sievieti

    [*] izlec ar izpletni

    , bet nu labi, Es pats arī dauzījos pret sienu aiz priekiem kapājot Gran Turismo 2

    #265194
    nevertell
    Participant

    A tu piekto esi spēlējis ? :>

    Ar nūģismpilno stūrīti ?

    Enīvej, es nemaz neatceros pirmos datorpiedzīvojumus. Bet laikam tas viss sākās ar pirmajiem NFS. Vai arī ar Collin Macrae Ralliju. Bēt visstiprākā pc pieredze bija tad, kad pirmo reizi saskrūvēju un saliku no “nulles”, jebšu aptīrīju abas vecmāmiņas, atņēmu viņu vecos pc un saliku kopā. Un nokāvu OS otrajā dienā.

    #265195
    Toms
    Participant

    zemith wrote:

    Toms – Kāds no Test Drive kāda no visām daļām? https://www.youtube.com/watch?v=W6c_gpNlTt0

    Yess. Tas ir tieši tas spēļuks. Paldies.

    Svens wrote:

    Toms wrote:

    (bija tāds stilīgs (tam laikam) braucamais gabals, kur ar atuto brauc pa visādām ielām (bet vai bija misija, nezinu :D) un ceļiem). Varbūt kāds zin, kā šo spēļuku sauc? :D)


    https://oldergamez.com/racing-games/driver-pc-game/ ?

    Bet laikam tomēr nē, šī tika 2000. gadā iznāca.

    Š is geimucis tika savulaik uz pirmā pleiša spēlēts un kļuva par sava mēroga sensāciju.

    #265196
    zemith
    Participant

    drunk_lizard wrote:

    zemith wrote:

    Viņam bija Norton Commander kā OS vēl.


    tu tik esi specs…


    Piedod, ka neesmu informēts par tādām lietām.

    Evers, tā nu viņš bija. Viņa 1x parādija, tālāk teica, lai paši čakarējamies.

    #265197
    APOC
    Participant

    Hmmm…laikam kāds 95. gads, kad pirmo reizi saskāros ar datoru. Skatījos kā tētis strādāja, likās ļoti interesanti. Ap to laiku no draugiem uzzināju, ka ir visādas spēlītes, kuras var spēlēt uz datora un kad tēvam par to ieminējos, ka gribētu kādu uzspēlēt, tad noskaitīja tādu morāli, ka vai nu… Jo spēles uzskatīja par iznīdējamo sugu. Lielā mērā jābūt pateicīgam, ir bijusi veselīga bērnība + tā arī nekad neesmu rāvis krutākos šaujamgabalus un neesmu mainījis/uzlabojis datoru spēļu dēļ. 🙂

    Vienu gan atceros ļoti labi. Pa kluso pētīju Nortonu un Win 95 kamēr neviena nebija mājās. Pēkšņi, nezinu kāda velna pēc, piegrūdu pie CRT monitora magnētu un tad tik sākās panikas lēkme un izbīlis nākamās ~15 minūtes 😀

Tiek skatīts 6 ierakstu – 21 līdz 26 (no 26 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā