Vai atradīsies datorspeci?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Vai atradīsies datorspeci?

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 58 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #325460
    ruukjis
    Participant

    Mani arī interesē “Fluke ir sūds” skaidrojums. Cik man rokās ir bijuši tieši (dator) tīklam domātie Fluki – tas ir mitrais sapnis – tas ir labākais portatīvais diagnostikas verķis kādu var vēlēties. Vienīgais mīnuss pēc Fluke atgriezties pie parastā testera ir grūti, liekas, ka tiec iesviests atpakaļ akmens laikmetā.

    Tiesa gan tāds verķis naher nav vajadzīgs 5 datoru birojam, pat 50 kompju ofiss bez tāda izdzīvotu. 200+ kompju ofiss bez šāda verķa jau būtu izaicinājums.

    #325461
    Mr.Death
    Participant

    Mhhhhhhhh, betoncjik, gribeetu dzirdeet pamatojumus :> Savaadaak pats vari sevi vien pie tiem tuksjdirsjiem pieskaitiit. Laikam sirds sasaapeejaaas, ka neesmu tavs, bet kjirzakas atbalstiitaaajs :>>>>

    #325462
    Andron MacBeton
    Participant

    Kā vergs tu esi labs. Kamēr priekšnieks pieskata.

    Kā pašnodarbināts speciālists – sūds.

    Tava visa darbība ir virzīta uz appisienu. Tādu nevaru ieteikt pat LVRTC parazītiem, kur nu vel….

    #325463
    Mr.Death
    Participant

    Atkal struktureeto uudeni paardzeeries? :> Es neesmu sanjeemis no tevis paskaidrojumus, par tavu ieprieksj izteikto apgalvojumu (par softisko pusi), bet tu turpini produceet veel slimaakus murgus. betoncjik, maini alus marku, ar steigu!!!!! :>

    #325464
    ruukjis
    Participant

    Ooook, beidzot ir laiks un varu atstāt arī savu CV 🙂

    1.Ir mazs skrūvjgriežu komplektiņš, ar kuru var dabūt vaļā arī portni, ja vajag. Ir knaibles, ir dator tīkla testeris. Ir punch tūlis, ja nu kāds pēc ofisa dzerstiņa ievēlies rekā un izplūcis vadus ar saknēm no patch paneļa. Līdzi nav, bet ja ļoti vajag, varu dabūt arī toņa ģeneratoru.

    2.Protu.

    3.Š is mani uzjautrināja – kā tīkla karte atrisina izšautu switch portu, tā kāds ir darījis? Enīveij – protu.

    4.Protu. Visus Win. Arī Linux-veidīgos protu uzlikt un sakārtot tā, lai klients var strādāt (mans favorīts avērtāSŠªZIJA). Par Next, Next, Next… *Sigh* Es esmu izveidojis n-tos imidžus un nonācu pie secinājuma – nav vērts – klienti dažādi, vēlmes dažādas, dzelži dažādi, labāk Next, Next un tad fine-ķūnings. Partīcijas ir tīri klienta ziņā, ja nav norāžu, tad ir viena partīcija (lasi Verga skaidrojumu). Ultimātus lieku, ja ir licence. Nepārstāvu nevienu bodi, tāpēc neesmu ieinteresēts tirgot jaunus datorus, esmu ieinteresēts tirgot savus pakalpojumus. AHCI only piekritējs… dzemdēšu draiveri, ja vajadzēs.

    A1. Secība kā šķetinu lietu: ISP līgums (ja ir pa rokai)=>prasta diagnostika (vai kabeļi veseli n’shit)=>DNS=>rūtera konfigs/klienti, sīkāka anamnēze par to kad un kā sākās problēma=>šamanisms un amata noslēpumi.

    A2. Tātad secība: ISP līgums (ja ir pa rokai)=>Noskaidrojam Wifi standartus, attālumus un lokālā tīkla darbību (moš klients grib BD filmas lūrēt caur G standartu atrodoties pagrabā, kamēr rūteris uz jumta)=>DNS=>rūtera/klienta konfigs=>šamanisms un amata noslēpumi.

    A3. Ufff, te var sacerējumu rakstīt, bet nu: Uzklausu klientu, izprašņāju klientu=>task menedžeris=>startups/msconfig=>drazu tvarstīšana=>HDD check=>šamanisms un amata noslēpumi.

    B. Ja šis der, varu uztaisīt, bet uzreiz saku: man nav nekas vecāks par X48 čipsetu.

    C. Visi īberīgie gadījumi ir saistīti ar Enterprise klientiem… Tāpēc, viens amizants gadījums. Zvans no rīta: “Klau 3. Stāvā nets nestrādā, bet tiem kas 4. stāvā – tiem strādā!” Restartēju 3. stāva switchu un eju sūkt kafiju, jo ir agrs un es vēl pat lāga nesaprotu, kur atrodos. Kafijas automāts ir knapi beidzis dūkt, kad atkal zvans: “Ko tu izdarīji?! Atkal nestrādā!!!” Uz ko es atbildu: “Ieslēdzu kafijas automātu?…” Š ļūcu uz servera telpu un skatos uz 3. Stāva switchu, nu it kā strādā…restartēju. Viss darbojas… Minūti. Izravēju visus kabļus, atstāju tik savu lapsi – viss strādā. Tātad loops. Pagāja kāds brīdis, kamēr atradu, kuras rozetes met cilpu. Pie vienas sienas stāvēja lielais tīkla kopētājs, kuram vairs tīkla nebija, toties bija vads kas bija savienots ar A15 rozeti un A16 rozeti. Nu skaidrs, apkopēja gribējusi būt īpaši centīga – ar savu švabru ielīst visās šķirbās. Droši vien procesā izplūca vadu no printera, nezinādam kur to ļerpatu bāzt, iesprauda pirmajā caurumā, kurā varēja.

    Darbības vieta Rīga, darba laiks – diezgan brīvs darba dienās. Brīvdienās pakalpojumu tarifi aug hiperboliski.

    #325465
    Mr.Death
    Participant

    mhhh, neceri uz betoncjika a komandu – jamam cik nopratu vajag ieprieksj sagatavotu instalaaciju hiperaktiivos kloneetaajus – tie ir eksperti, bet tu automaatiski nulle, mums ar jamo nesacensties. :>>>

    par partiicijaam runaajot, es parasti daru taa, ka uz parastajiem cietnjiem veidoju 2vas, ja cietnis ir vismaz 320gb – uz pirmaas OS, uz otraas biuzjas un paareejo biezji nelietojamo infu, jo cietaa diska saakumdaljaa dati nolasaas 1.5-2x aatraak (pieraadiijies neskaitaamos performances testos).

    Quote:

    Ultimātus lieku, ja ir licence. AHCI only piekritējs… dzemdēšu draiveri, ja vajadzēs.

    par sjo varu 100% piekrist, bet par jaunu datoru pirkt liksjanu – ir atseviskji indiviidi, kas veel dziivo 2004. gadaa ar 512mb DDR400 RAM/1.8Ghz AMD Athlon/80GB HDD/64MB Video aparaatiem. Lai gan pasjaam kasteem nav ne vainas, un ar taam joprojaam var dariit lielas lietas, tomeer tik lielaam lietaam, kaa Youtube paarluukosjanai, un Facebook/Draugiem/Inbox speeliisju speeleesjanai, ar ko nodarbojaas lielaakais vairaakums – taas vairs neder. Taa jau tad ir papildus lieka, sava un mana daargaa laika teereesjana. Saprotu tos, kuri vienkaarsji finansiaalu apsveerumu deelj nevar iegaadaaties ko labaaku, bet tiem, kas to var – pie pirmaas izdeviibas stingri iesaku nomainiit datoru + jau automaatiski pielikt klaat SSD (itseviskji portatiivajiem, kurus visiem ir tieksme aizkjert, nomest, nogaazt u.t.t).

    #325466
    ruukjis
    Participant

    2x ātrāka lasīšana ārējā HDD daļā ir narkomānu kosmoss un teorija. Praksē fanāti ir izspieduši 50%, mirstīgie 10%.

    #325467
    Mr.Death
    Participant

    Ja peec lineaaraa read-testa tiek konstateets, ka aatrums aareejaa daljaa ir 100MB/S, un ieksjeejaa 50MB/S, pa vidu buus 75MB/S – taatad dati diska pirmajaa daljaa lasiisies NO maks. 100MB/S liidz min. 75MB/S, tacju otrajaa daljaa no 75MB/S – 50MB/S.

    Taatad mana logjika taada – ja pirmajaa daljaa izveidojam partiiciju prieksj OS, programmaam un biezjaak lietojamiem failiem (pienjemot, ka iedalam 50% no hdd), viss veersies ar aatrumu no 75-100MB/S. Papildus tam, nebuus tik lielas probleemas ar fragmenteetiem failiem – izkaisiitaas daljinjas atradiisies tuvaak viena otrai, liidz ar to galvai nebuus jaaskraida pa visu disku lasot kopaa failus.

    Kameer vien lietotaajs pats ieveeros 2 partiiciju principu, un nesaaks kraameet TEMP mapes, instaleet programmas uz otraas diska daljas (deelj kam es arii nedalu piem. 160 vai 200GB diskus, jo vietas truukuma gadiijumaa uz 1. partiicijas, sjaads izmisuma solis no lietotaaja puses ir vairaak nekaa sagaidaams), OS un programmaam vajadzeetu straadaat manaami aatraak.

    Te nu ir taas manis mineetaas 1.5-2x reizes. Protams, sjaubos vai sjis triks vairs straadaa tik efektiivi uz jaunajiem cietnjiem, kaa tas straadaaja agraak, bet visu kopbildi vienmeer paraadiis profilaktisks bencjmarks.

    Neapstriidu to, ka eksplutaacijaa esosjo hdd videejaa inner-outer daljas aatruma starpiiba sjobriid tiejsaam vareetu buut tikai 20-30%, kas rezulteetos tajos tevis piemineetajos mirstiigo 10-15%.

    es laikam esmu narkomaans, mhhhh :>

    P.s. no sjiis daliisjanas vispaar ir veel viens bonuss, kura eksistenci esmu praksee ieveerojis – ja cietais disks taa darbiibas laikaa tiek traumeets (dabuu triecienu, vai cita veida aareejas izcelsmes stresoru), kas rezulteesies bad blokos, tad tie visticamaaak uzradiisies tiesji uz taas pirmaas – noslogotaakaas daljas, kur galva paarsvaraa dariis savu darbu. Taatad cietiis OS un programmas, tacju dati, buus relatiivi mazaak apdraudeeti. (iznjemot gadiijumus kad cietnis tiek knockouteets)

    #325468
    Andron MacBeton
    Participant

    Veiksmi cilvēkiem kas nepiedalās notepad.lv! Jebal es acē ka pa padebīliķiem te rosās.

    #325469
    samurajs
    Participant

    Kā šīs tēmas rezumē:

    Quote:

    Ir tāda vajadzība pēc gadijumdarbu tehniķiem, pilsētās un mazpilsētās. Liepājā un Jūrmalā jau ir, bet pārējās pilsētās ir aktuāli. Izsaukumi nav bieži, atalgojumu sarunā pats (kautvai barteris zapts burkās)

    Līmenis, kuru betons pieprasa, ne tuvu nav parastam datortehniķim atbilstošs, bet gan drīzāk IT inženierim. Un tur jau jābūt pieklājīgai stundas algai, nevis zaptsburkām. Ar šādu līmeni tikai alkoholiķi, narkomāni vai 100% neveiksminieki nav tikuši pie treknās siles. No otras puses, ja klients datora reinstall novērtē ar 7 EUR, tad nekas labāks par Kluča līmeņa meisteru viņam arī nepienākas.

    #325470
    Mr.Death
    Participant

    samuraj, ja indiviids nespeej elementaari pamatot savus izteikumus, tad kas vinjs nahren vispaar par kaadu tur veel inzjenieri un kur jams grasaas taadus atrast – no sjaada topika visi normaalie tureesies pa gabalu. :> manaa izpratnee, forums ir domaats argumenteetu viedoklju pausjanai – un to apgaasjanai, nevis dirsjanai bez jeegas.

    notepad.lv nekad nav izceelies ar lietotaaju publiceetaa satura kvalitaati un ieksjeejo lietotaaju eetiku – to jums arii nesagaidiit, kameer netiks ieviesta krasi stingraaka banosjanas politika, mhhhh. :>

    #325471
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Ir pāris kadri, kurus konsekventi nevar laist nekur, jo Datuve.lv jau nolaida pa burbuli. Kas tie tādi? Betončiks un 3DKlucis Albertino dažādās kombinācijās.

    #325472
    ruukjis
    Participant

    Betonam der tikai viņa paša Mini-Me.

    #325473
    shady
    Participant

    Ne jau tā bija mana doma. Pa kaktiem taisīt iebraucējiem datorus nav rentabli. Man briest doma savākt sev komandu un veidot to pasākumu nopietni. Bet tas vēl idejas stāvoklī.

    #325474
    ruukjis
    Participant

    …teica viens no rosīgakajiem notepad kadriem.

    Pa šiem abiem sevis veidotajiem tofikiem esi piešķīris sev skaistu pašnovērtējumu – padebils tukšpļūtis 😀

    #325475
    3Dklucis
    Participant
    #325476
    3Dklucis
    Participant

    Nu ja betons ari pats sev atsūkā-tālab viņam katraa pusee izoperēja pa 3 ribām….

    #325477
    usins
    Participant

    Paldies par uzmanību. am vajag PM betonam. Pietiks ļurkstēt beztēmā.

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 58 kopumā)
  • Tēma ‘Vai atradīsies datorspeci?’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā