Vai BSA atkal cenšas ierobežot mūsu tiesības?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Raksti Vai BSA atkal cenšas ierobežot mūsu tiesības?

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 37 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #229083
    Mr.Death
    Participant

    kovaarni beidz pljuutiit! :> es neteicu, ka citur visi ir baigi prieksjziimiigie. :> un reaali, kas tev manis teiktajaa nepatiik? es zinu daudzus, kas seezj maajaa un kacjaaa filmas, domaajot, ka taas vinjiem tiek pasniegtas likumiigi – protams tie ir cilveeki ap 30-40, kas nav uuberie taarpeedaaji, kaa tu :>

    #229084
    Crow
    Participant

    Nejauc kovārņus ar vārnām, varenais (s)pļāvēj. Nevaru izšķirties, vai pieņemt, ka esi aizmirsis dabasmācības vielu vai neesi trešo klasi nemaz beidzis 😀

    On topic… cik jauki, ka ir zivis, kas pašas lec uz āķiem bez visas ēsmas! Tādā gadienā minētie “cilvēki ap 30-40” (un pārējie) ir cienīgi tikt norīkoti sabiedriskos darbos vai šķirties no pantos minētajām mēnešalgām. Ja viņiem pateiktu, kas par to draud, es minēšu atbildes variantus: “un?”, “poh*!” vai “nepļūtī man te savu h*ņu par visiem tiem saviem datoriem, tāpat man tumša bilde. un poh*”. Lieks pierādījums apgalvojumam, ka pokemoni nav dalāmi vecuma un svara kategorijās.

    Ir tāds ļoti universāls disclaimers – nezināšana no atbildības neatbrīvo. To arī pēc vajadzības un patikšanas savām vajadzībām pagriež un izmanto iestādes, BSA, “slampa”, LANVA, CRIA, MPAA, RIAA utml; un var biedēt ar rakstā minētajām pasakām un attiecīgi iesūdzēt, jo nav neviena, kas tiesiskā ceļā (pasvītroju: tiesiskā) spēj pierādīt viņu pašu nezināšanu.

    Īsāk sakot, ir jāzina likums, kuru pārkāpj. A to – pats vainīgs.

    #229085
    Foxsk8
    Participant

    Man vismaz liekas, ka LV likumi ir būvēti, tā, ka ar likumu var apiet likumu (līkumu), ne jau pa velti “gudrie” tur visādi visu apspriež, jāuztaisa tak kārtējais “backdoors”.

    #229086
    Mr.Death
    Participant

    Vaalodze, atkaartosju veelreiz – cilveeks ieiet veikalaa, kur paardod, vai dala par briivu preci – kaa vinjsj var zinaat, ka taa ir nelegaala / zagta? Piemeeram ieksj dc++ tas kaut kur ir uzrakstiits? Tu riitdien ieiesi Leaderpraisaa nopirkt graudus, a izraadiisies, ka tie ir pizgjiiti – ko njems prieksjaa leaderpraisu vai tevi? tu buusi vainiigs? mhhhhhh…. :>

    un vispaar reaali tas viss notiek taa:

    [img]https://tocka.lv/muah.jpg[/img]

    #229087
    drunk_lizard
    Participant

    Mr.Death wrote:

    es zinu daudzus, kas seezj maajaa un kacjaaa filmas, domaajot, ka taas vinjiem tiek pasniegtas likumiigi – protams tie ir cilveeki ap 30-40, kas nav uuberie taarpeedaaji, kaa tu :>


    cik interesanti… es savukaart zinu daudzus pokemonus, kuri nekad nav dzirdeejusji vaardu “nopirkt” un kuriem pastaav tikai “noka4aat”…

    #229088
    TokRa
    Participant

    Mr.Death

    Nevis “kā pieķert”, bet “ka rasties aizdomām”.

    drunk_lizard

    Kāpēc maksāt vairāk vispār? Manis pēc, mantiskās un blakustiesības būtu jāierobežo ar vienu / diviem gadiem un autortiesību objekta izmantošana bez atlīdzības nekomerciālām vajadzībām būtu jāatļauj uzreiz. Vismaz kāds progress būs. Tā būtu taisnīgi.

    #229089
    Crow
    Participant

    Mļe, nu tā ir debila analoģija – veikali, kur dala par brīvu. Vai neesi sociālisma teoriju pārlasījies? 😀

    Es savukārt atkārtošu vēlreiz – tam nekur nav jābūt rakstītam. Tas ir rakstīts Latvijas Vēstnesī, ar to pilnīgi pietiek. Ja cilvēks sevi neizglīto par lietām, ko dara, tad… lai iet taisni… kamēr atdurās.

    Protams, pēc teorijas uploaderi (t.i., tie pārdevēji) būtu pirmie jāķer. Aber ilglaicīgai pirātisma pastāvēšanai šādos naidīgos apstākļos ir taisni veselīgi, ka ķer mazos cūkganus Matīsiņus – a to nebūs, kas uploados 😀

    #229090
    kuuminsh
    Participant

    TokRa

    Varbūt vari atgādināt bausli kurā ir runa ka var izmantot sveša darba augļus bez atlīdzības ?

    Man jau apriebies maksāt par sabiedrisko, taksi, pienu utml.,

    Gribu, kā normāli cilvēki, izmantot citu cilvēku darbu un nemaksāt par to!

    P.S Vai vari uzbliezt man weblapu un nohostēt?

    Protams, netaisos neko maksāt!

    #229091
    kuuminsh
    Participant

    Ak jā.. starp citu… Pēc ToKras loģikas…

    https://insbergs.lv/

    WTF ?

    Par ko tiek kāsts kāposts ?

    Mans ir neizpratnē!

    Kaut kāds bezpriģels!

    weblapas ir jādala par brīvu!

    Un nedrīkst būt tur nekādas autortiesības!

    Tā ir cūcība!

    #229092
    Mr.Death
    Participant

    drunk_lizard wrote:

    cik interesanti… es savukaart zinu daudzus pokemonus, kuri nekad nav dzirdeejusji vaardu “nopirkt” un kuriem pastaav tikai “noka4aat”…

    tie ir pokemoni :> tur komentaarus nevajag.

    #229093
    TokRa
    Participant
    #229094
    kuuminsh
    Participant

    TokRa

    Ko tu te tagad bīdi ?

    Es saku.. dajoš man webu na šaru!

    Huļi tu tur sēdi uz tā koda.. buržujs blin!

    pats deklarē ka nah autortiesības a ka runa par tavu darbu ta tu te liec visādas biudītes utml., huiņu konkrētas atbildes vietā.

    Gaņi WEBU.

    #229095
    KristoZ
    Participant

    Kūmiņ, Tu man kaut kā atstāji iespaidu, ka latviski proti runāt/rakstīt… vai tomēr es Tevi jaucu ar kādu citu?

    #229096
    TokRa
    Participant

    Kūmiņ, čista v nature, nejauc lūdzu pasūtītāja / izpildītāja attiecības ar licencēšanas murgu. Pasūtīto un vienreiz apmaksāto web lapu pēc tam drīksti izlietot pēc savas patikas: kopēt, publicēt utt.

    #229097
    drunk_lizard
    Participant

    KristoZ wrote:

    Kūmiņ, Tu man kaut kā atstāji iespaidu, ka latviski proti runāt/rakstīt… vai tomēr es Tevi jaucu ar kādu citu?


    kuums laikam v nature pod kolbasom :>

    #229098
    Brutto
    Participant

    Bet kā tur palika ar datu nesēju (CD/DVD) nodokli? Vai tad to atcēla?

    #229099
    TokRa
    Participant
Tiek skatīts 21 ieraksts (no 37 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā