Vai es salauzu savu GTX470 ?

Sākumlapa Forumi Hardware Video un Audio Vai es salauzu savu GTX470 ?

Tiek skatīts 4 ierakstu – 1 līdz 4 (no 4 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #156447
    Nafigs
    Participant

    Kas ir šitas mazais sūdiņš https://imageshack.us/f/803/08biggeforcegtx470.jpg/ ?!

    Esmu liels “noobs” šinī jautājumā!

    Lieta tāda… 2 gadus nostāvēja Gelid Icy Vision coolers un viņam tie karstuma novedēji bija pa vienam atsevišķi jālīmē virsū, bet netīšām uzlīmēju ari uz tā kas bildē… Tagad nopirku Zalman VF3000F kuram karstuma novedējs ir viena vesela plāksne, līdz ar to visus esošos nācās plēst nost. Uz šitā nepareizā pēc idejas varēju atstāt, jo netraucēja, bet kad mēģināju dabūt viņu nost man viņš pa vidu pārplīsa uz pusēm… Fiksi atspiedu atpakaļ, bet…

    Saplēsu uz pusēm es tādu kā mazu spilventiņu, zem viņa bija divas stingras stieplītes, nez itkā tās tur to spilventiņu un nav tā ka man viņš galīgi atdalījās…. Varbūt mēģināt salīmēt? Var to tik viegli salabot?

    Nez, itkā viss iet pagaidām un gļukus neredzu, temperatūra ar ok (ap 38C neko nedarot) tik man viņš neliek mieru, visu laiku domāju ko es tur salauzu…

    #285193
    Stat1CX
    Participant

    Salabot var elementāri, pa pāris aliņiem var pielodēt jaunu.

    #285194
    Nafigs
    Participant

    A kas tas ir vispār un kam domāts? Cik tas vitāli ir video kartē? Un salabot kur? Pie tevis? 🙂 Ja Rīgā esi un domā to nopietni, tad tiešām varu piebraukt kādu dienu 🙂

    #285195
    Stat1CX
    Participant

    Salabot var jebkurā servisā kur remontē datortehniku/elektroniku, vai arī pie jebkura cilvēka kurš māk rīkoties ar lodāmuru un ir kaut neliela sajēga ko viņš dara.

Tiek skatīts 4 ierakstu – 1 līdz 4 (no 4 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā