Vai HDD taisās izviebties?

Sākumlapa Forumi Hardware Atmiņas (HDD, RAM, Flash) Vai HDD taisās izviebties?

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #154432
    Nelabojams
    Participant

    Kādu brīdi aizdomas par HDD gļukiem… sliktu sektoru nav, bet Transfer Rate benchmarks (konkrēti HD Tune 2.54) parāda īsus, asus “iekritienus”, kad no normālā 60 (diska sākumā) nokrītas līdz pat 20 un zemāk. Kādi pāris no tiem visu laiku vienā un tai pašā vietā. Disks – vecs WD Caviārs 160 GB; vai varētu būt, ka taisās uz citiem informācijas laukiem?

    Informācijas zudumi nedraud, jo viss bekapots + vairums uz otra HDD, bet sistēmu pārinstalēt baigi negribas bez reāla cēloņa.

    #272463
    msh
    Participant

    Ja sunim nav ko darīt, tas laiza savas olas, ja nedaudz advancētākam datorlietotājam nav ko darīt, tas mēdz bez vajadzības dzenāt visādas testu progas kas datora darbību tāpat neuzlabo 😀

    Ko S.M.A.R.T. saka?

    #272464
    Nelabojams
    Participant

    s.m.a.r.t. neko sliktu nesaka.

    Msh, suns varbūt arī laiza olas, bet man pietiek ko darīt un ar visādiem testiem noņemos tikai tad, ja ir kādas pazīmes, kas likušas būt uzmanīgam. Un tādas ir. Proti – pirms dažām dienām Windozes nobrukšana, ko gan varēja izsaukt nenolasāms CD un sekojošs explorera crash… bet vakar draudoši (un diemžēl, labi pazīstami) klikšķi no sistēmbloka puses… kompis tūlīt tika izslēgts. Vakarā, sākot skatīties, kas ir noticis, klikšķi neatjaunojās un viss it kā aizgāja. Tāpēc testi. Pagaidām viss strādā, bet jautājums – cik ilgi? Ja varētu atļauties laizīt olas, tad darītu to pietiekami bezrūpīgi, kamēr nobirst un tad kauko darītu lēnā garā.

    #272465
    Faks
    Participant

    format HDD un Linux virsu un miers visas zināmas problēmas pazudis ja vien neēsi hiperaktīvs spēļu fans 🙂 tad var sēdēt uz win …. bet vienalga format un svaigu install vajaga 🙂

    #272466
    usins
    Participant

    nu kaut vai chkdsk /f ko saka, vai no repair konsoles chkdsk /r ? ir sliktie bloki?

    Ko saka hddregenerator 2011? Nav pārāk daudz aiztures? ja jā, tad vaina hdd virsmā visticamāk, un ar to jāsamierinās

    #272467
    spekis404
    Participant

    tikai obligati jauzliek cs 1.6 caur wine citadi hdd saluzis tikunta es ta esmu noverojis jaaaa..!!!11oneoneeleven… d**ns

    #272468
    msh
    Participant

    Nu tad ar to bija jāsāk. Kāda jēga nāves klikšķa laikā censties kasti steidzami izslēgt? Man reiz gadījās ka pēc nejauša iespēriena pa kasti viens no cietučiem sāka izdot tajā pašā momentā nāves klikšķus – kad pēc pārdesmit sekundēm atčaknījos, kas par skaņu, viegli iespēru vēlreiz, pārgāja 😀

    P.N. Man te uz plaukta mētājas 200 gigu samsūds, kuram esot pirmā īpašnieka īpašumā, uz tā uzliktais windblouzs mēneša laikā 2x nobruka. Ieraudzīju beigtus sektorus, nomainīju cietuci. Un tā šitas 200 gigu samsūds man vēl šobaltdien kalpo… 😀 Bet nu te laikam nebūs tas gadījums.

    #272469
    Nelabojams
    Participant

    Paldies par padomiem, problēma ir atrisināta radikāli, jo sīkāka izpēte un konsultēšanās noveda pie pārliecības, ka lēnām mirst kontrolieris. Izbrīnu tikai radīja komentārs par linux – kā gan tas varētu atdzīvināt cieto disku? Turklāt linux man nav pieņemams… ja vien ieteicējs man nenorādīs kādu pietiekami pilnvērtīgu ģeogrāfiskās informācijas sistēmu, kas uz šamā iet; būšu laimīgs atkratīties no mrakosofta.

    Ar to arī tēmu slēdzam, thanks.

    #272470
    Anonīms
    Neaktīvs

    Atdosi man to beigto disku un kontrolieri?

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā