Vai iekš PĻŪT.LV esat norāvis banu?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Vai iekš PĻŪT.LV esat norāvis banu?

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 43 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #233772
    root
    Participant

    Jā, pašlaik atrodas studijā pie Rača, miksējam. 😀 😀

    #233773
    linx
    Participant

    drunk_lizard wrote:

    kam nepieciesjams bans ieksj buuta – suutiet pm.

    reagjeesju cik vien aatri vareesju :>

    ps. samurajs, man biku kriit uz nerva roberta paraksta bilde. tiesjaam tas ir nepieciesjams?

    vai var atsleegt bilzju raadiisjanu parakstos ieksj lietotaaja cp?

    ja nee – KAKOVA HUJA jams ir iznjeemums?

    pps. opera, protams, ruljii. tomeer… nafig man lieki jaaklikskjina pele? o_O

    Minēšu piemēru – ļoti skaistos vārdos saukājas TavaMaate un drunk_lizard.. tomēr banu dabū tikai TavaMaate!

    KAKOVA HUJA jams ir izņēmums?

    #233774
    root
    Participant

    Jā!!!!!!!!!! Man banu jādod arī gadijumos kad D_L vai kāds cits lamājas viens pats! bez manas piedalīšanās!!!

    😀 😀

    #233775
    Jaunzems
    Participant

    …un arī gadījienos, kav neviens nelamājas un kaķiem zem zemes labs prāC 🙂

    #233776
    samurajs
    Participant

    Vot redziet, ķirzaks kaut kā vienmēr prot laikā apstāties un nospīdēt, tāpēc arī tiek cauri bez bana. Arī citiem vajadzētu mācīties.

    TavaMaate: man tavs sigs kā bullim sarkana lupata. Vai nu pārtaisi to standarta jūzerbāra izmērā, vai arī tu riskē ar kārtējo banu.

    #233777
    root
    Participant

    Vienīgais varu samazināt uz 50% 😀 tb mazbilde. 😀 Standarta nu nekā 😀 Vispar jau man ir padomā viena štelle, kura aizvietos internetus un fokša slinkumu un bus pec viena notepad usera motīviem. Bik gan jauzgaida.

    #233778
    Aldis
    Participant

    Mjā. Forši jau būtu ka novienotos visi pa vienāda izmēra jūzerbāriem! 🙂 Piemēram ir ārzemju forumi kur piekopj tādus paša izmēra jūzerbārus kā man parakstā. [pat līdz 3 ieliek, un izskatās pieņemami, es pēc noteikumiem aizņemu tikai divas rindas! ;)] elvisburdajs ar lieto tādu pašu standartu! 😉

    Samurajam arī jūzerbārs ir okē 🙂 Animācija! 🙂

    and my favourite animation…

    [img]https://bildites.lv/images/85724x4894pam9fbsri7.gif[/img]

    #233779
    root
    Participant

    [spoil][img]https://bildites.lv/images/z0ld87daytw65f08fhy6.png[/img][/spoil]

    Ghhhh 😀

    #233780
    Kon
    Participant

    Manā skatījumā paraksts kā tāds nakuj nav vajadzīgs, avataram ar segvārdu jau piemīt nepieciešamās īpašības, lai prezentētu lietotāju un/vai to padarītu unikālu.

    Par tēmu .. dēļ pāris padsmitgadīgām padauzām moderos, boot manās acīs ir nedaudz krities, slimīgā paranoja pret pirātismu + reklāmas ir izskaudušas to sajūtu, kas bija apmeklējot boot pirms gadiem trīs. Pluss varētu būt pieredzējušie lietotāji, kas apgrozās un džedaju trūkums.

    P.S. Lai gan tomēr, kad man vajag palīdzību griežos tur, bet ziņu jomā no latviskotajiem resursiem izvēlos tikai notepad 🙂

    #233781
    Element
    Participant

    Smiekliigi – drunk_lizard kkas nepatiik un samurajs uzreiz saak kko njaudeet par parakstiem. Jaapiekriit, arii es esmu ieveerojis ka vinhs vienmmer tiek sveikaa bez soda… Nez ar ko shamais taads iipash???

    Samuraj, varbuut saved kaartiibaa foruma noteikumus, pirms lieto kkaadas sankcijas, savaadaak naakamreiz izdomaasi , ka tev nepatiik mana smilies rinda:

    🙁 🙁 🙁 🙁 🙁 🙁 🙁 🙁 :mod: :mod: :mod: :mod: :mod: 🙁 🙁 🙁 🙁 🙁 🙁 🙁 🙁

    #233782
    linx
    Participant

    samurajs wrote:

    Vot redziet, ķirzaks kaut kā vienmēr prot laikā apstāties un nospīdēt, tāpēc arī tiek cauri bez bana. Arī citiem vajadzētu mācīties.

    Yeah, right :p

    #233783
    root
    Participant

    linx wrote:

    samurajs wrote:

    Vot redziet, ķirzaks kaut kā vienmēr prot laikā apstāties un nospīdēt, tāpēc arī tiek cauri bez bana. Arī citiem vajadzētu mācīties.

    Yeah, right :p

    It īpaši pie bios šams jēdz apstāties. Tiešā un pārnestā nozīmē. Vēlējos vien piebilst, ka tas, ja kaut ko neesi redzējis nenozīmē, ka, tas neeksistē. Par sodiem runājot varētu šo to DL piedot, par cik tur it monstrs (tik hwz kur un nez kāpēc es pēdējā laikā par to sāku šaubīties) un tā, bet visam ir godamn robežas.

    Bet lai nu kā, pastāv tāds teiciens, kā “nestrīdies ar idiotu. Vispirms viņš tevi novedīs līdz savam līmenim un tad sakaus ar pieredzi.” .

    #233784
    drunk_lizard
    Participant

    taa sjeit marsjee nebeidzamaas p0kemonu rindas ar dizjeno vadoni djrobcjiku prieksjgalaa…

    pasji juus, siikie njerkatas, esat notepad taadu pataisiijusji un tagad pasji piikstat.

    manis peec varat banot, man kaut kaa pie pakaljas. no visiem ar it saistiitajiem forumiem sjis ir galiigi visupeedeejaa vietaa. veel trakaakas ir tikai “datorikju” domugrupas ieksj oranzjaa portaala.

    seviskji dvako robertinjsj ar savaam bezgaliigajaam zinaasjanaam un izcilo anglju valodas lietosjanas prasmi vietaa un, paarsvaraa, nevietaa.

    #233785
    root
    Participant

    ES vēl joprojām gaidu adresi uz kurieni precision bios pārlodēt vest lizardiņ…

    #233786
    drunk_lizard
    Participant

    tu, pajol, veel neesi prasiijis, lai te joprojinaatu.

    ogre, parka 1a

    gaidu ar nepacietiibu, ljoti gribaas redzeet dj p0kemonu kingu.

    #233787
    Jaunzems
    Participant

    D_L, uz turieni viņš aizies tāpat kā uz Olympiju 😀

    #233788
    root
    Participant

    drunk_lizard wrote:

    tu, pajol, veel neesi prasiijis, lai te joprojinaatu.

    ogre, parka 1a

    gaidu ar nepacietiibu, ljoti gribaas redzeet dj p0kemonu kingu.


    Quote:

    “Ogres Elektrons”, SIA

    Parka 1a, Ogre, LV-5001

    Paldies idiņ, man par to kantori viss jau kādus pāris gadus ir skaidrs. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

    jefinj es bik vairak ka 4 gadus nodzivoju simts metrus no tavam durviim, varetu sastadit sarakstu ar tava hanatora fail listi, par to kads tu realitate meistars esi esi vispar pat runat negribu. Un starp citu, ja tu elektronaa stradaa ilgak par paris meneshiem, taddodu 85% ka tu mani jau pazisti :> Elektronikjis mljio… Nu vecit, tu tiesham esi uber pro. All do my respect, zini, LOOOOOL. [img]https://ninesisters.files.wordpress.com/2008/03/rofl-mao.jpg[/img] Tas ir kjipa tas ar ko tu te gribeji paspidet? Stfuu, es jau domaaju ka stradaa hwz kadaa auoritativaa pc remontaa vai servisa centraa or whatsovere, bet nuuu… televizoru remonts? 😀 WTF.

    P.S2 es tieshaam piekaapshu, FTW pagaidi tik kad bushu ogree :DDDD mwahahaaa

    #233789
    drunk_lizard
    Participant

    apbeedinaasju tevi, es tur uzturos nepilnu gadu, tomeer nestraadaaju tajaa kantorii :>

    ps. tur pa paaris meenesjiem tik daudz IDIOTU apgrozas, ka viens mazaak/vairaak(tu), mani pilniibaa neuztrauc…

    pps. televizoru remonts mani neinteresee un nav mans ampluaa, kaut gan pietiekosji veiksmiigi varu ar to tikt galaa :>

    #233790
    root
    Participant

    Uzturēšanās tur vai vispār jebkāda saistība ar to krāmu bodi tik tiesjaam parāda tavu augsto profesionalitātes līmeni. Paldies, bet pēc šīs atklāsemes man būtu paranojiskas bailes tev rokās pulti lodēt dot :> Laikam tāpēc, ka tajā kantorī PILNĪGI visi ir lieli teoretīķi. Tikai praksē dažreiz gadās savādāk. Un teļļukam nobrukušam labajam čanam tā vietā lai nomainītu/salabotu audio plati piemest divus vadus uz kreiso čanu un priecāties ka klientam viss darbojas ir tiešām ideāļi. Diemžēl šī epizode nav ne pirmā ne pēdējā, tiesji tāpēc sjii kantora reputācija to vidū, kas atskjir bachai + no – ir tik sasodjiti sajāta, ka to neuzlabotu pat mistera džobsa klātbūtne. Kur nu vel tava. Un tas ka tu esji pietiekami stjulbs lai neimotu to miskasti savā virzienā par tevi pasaka visu ar ļoti lielu atlikumu.

    #233791
    drunk_lizard
    Participant

    otrreiz paarliecinos, ka tu esi idiots.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 43 kopumā)
  • Tēma ‘Vai iekš PĻŪT.LV esat norāvis banu?’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā