vai iespejams caur peli pārvietot vīrusu uz operētāj sys

Sākumlapa Forumi Software Windows vai iespejams caur peli pārvietot vīrusu uz operētāj sys

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #147070
    vTh
    Participant

    Vai ir iespējams pārvietot vīrusu no peles – Razer 3G – uz Windowsu , no viena kompjūtera uz citu.

    Tas ir , biju aizbraucis uz Internet Cafe “Elik” , tur pieslēdzu savu jauno peli – Razer 3G , šodien no rīta pieceļoties , pieslēdzu savu peli pie kompjūtera , un man restartējas vinš.

    Piju bišku apjucis , tāpēc centos ieiet – Start -> Run -> msconfig , bet man uzrādīja vīrusu , un error , pēc diviem mēģinājumiem , man metas visu laiku errors , bet virusa vairs nav.

    Jautājums ir , vai ir iespējams tās , ka Worms (tā uzrādīja Antivīrus AVG) tika pārnests caur peli? 😮

    Un vai ir kāds kurš var man palīdzēt ar msconfigu? 🙁

    #181084
    Foxsk8
    Participant

    Atkal kaut kas neloģisks. Kārtējais caurnesis? 😀

    #181085
    shady
    Participant

    Ja vien tavā pelē nav iebūvēts kads flash vai kāda atmiņas karte (piemēram, kaut kas šāds: https://www.microsoft.com/presspass/press/2007/sep07/09-12mmm8000pr.mspx ), tad tas NAV iespējams. Tad tā vienkārši bija sakritība – vīrusu esi noķēris netā vai pārnesot ar kādu atmiņas moduli.

    Iekš msconfig – kādu tad tev to procesu uzrādīja? Pēc tā var pagūglēt, lai uzzinātu kādu sīkāku informāciju.

    Ja jau AVG ir to neitralizējis, tad jau viss kārtībā – drošības pēc paskanē vēl ar kādu drazu meklētāju.

    #181086
    msh
    Participant

    Tev tajā ecafe, pārnesēj, kaut kas restartējās? 😀

    #181087
    vTh
    Participant

    tieshi taa , aizejot uz to ekafe , man saakumam restarteejaas kompis , atnesot peli maajaas un piesleedzot , man tas pats notiek te :/

    #181088
    shady
    Participant

    Restartu varētu izraisīt, piemēram, peles vada bojājums (ja tai pelei ir vads) vai kāds cits tehnisks defekts…

    #181089
    Foxsk8
    Participant

    Jautājums tāds: Kāpec trev salonā vajadzēja vispār savu peli slēgt klāt?

    #181090
    vTh
    Participant

    esmu viens no latvijas paziistamajiem speeleetaajiem cs 1.6 , un nevaru vairs bez savas peles nevienaa salonaa paspeeleet:/

    #181091
    quizzical
    Participant

    Nāc uz “planētu” nesaķersi nekādus vīrusus 😉

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā