Vai Intel Core i3 var… 720p flašam?

Sākumlapa Forumi Hardware Pamatplates un CPU Vai Intel Core i3 var… 720p flašam?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #154420
    E-500
    Participant

    Vai Intel Core i3 var atskaņot 720p pilnekrāna režīmā, bez raustīšanās, ar atslēgtu Hardware Acceeration(labais klikšķis uz Flash -> Settings)?

    Piemērs: https://www.youtube.com/watch?v=KJiytBm76g0&hd=1

    #272406
    Evers
    Participant

    Pīpējot un šņabi dzerot! Un arī 1080p 🙂

    #272407
    m_janis
    Participant

    Bez problēmām gan ar atslēgtu, gan ieslēgtu. Ja tev bilde raustās – meklē vainu citur.

    #272408
    nevertell
    Participant

    A nacher ar atslēgtu ?

    #272409
    Stat1CX
    Participant

    Protams ka var, kā jebkurš cpu kurš uzcepts pēdējo 5+ gadu laikā, runa neiet par lētajām celkām un tamlīdzīgiem, kuri to pašu 720p sagremo ar video kartes palīdzību.

    #272410
    buipisLV
    Participant

    ja man uz ceturtā pentiuma neraustījās, tad uz i3 nav iespējams, ka varētu raustīties 🙂

    #272411
    E-500
    Participant

    Uz IV Pentium 1.7Ghz, raustās nežēlīgi. Tev droši vien HWA nebija atslēgts. 🙂

    #272412
    m_janis
    Participant

    Nu vēl jau paliek videokarte, RAM, draza sistēmā :D.

    #272413
    buipisLV
    Participant

    Man ir 3Ghz ar HT(nav ne jausmas, kas tas ir un ko tas dara).

    #272414
    nevertell
    Participant

    Esmu 720p (ne gluži flash) esmu rāvis uz 1,5 ghz pentium M portagļuka.

    #272415
    aoma
    Participant

    Ja ar šādas konfigurācijas datoru ir problēmas nemaz ne tik rijīgu video atskaņot, vaina ir jāmeklē citur – joprojām mana vecā kaste (AMD Athlon, kādi 1,08 GHz + arhaisks Radeon 9600) gan ar interneta vidi, gan pilnas izšķirtspējas filmu atskaņošanu tiek galā bez problēmām, vienīgi nedaudz paaugstinās kopējā sistēmas temperatūra.

    Autor, sāc ar sistēmas tīrīšanu offline vidē, tas ir kaitinošākais, bet ticīgākais variants.

    #272416
    msh
    Participant

    Nokļūdījies, 2,08 GHz :>

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā