Vai ir iespējams izgriezt no dziesmas acapellu?

Sākumlapa Forumi Software Windows Vai ir iespējams izgriezt no dziesmas acapellu?

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #152074
    mandariiins
    Participant

    Labdien, notepadieši, tā kā pēdējās reizes man palīdzējāt – vēršos pie jums atkal…

    Problēma ir tāda, ka man ir vajadzība pēc vienas dziesmas vārdiem, t.i. – acapellas,… vai ir kāda proga ar kuru var izgriezt acapellu?

    Zinu, ka ar adobe audition var – tikai noņemt – remove central vocal chanell…

    Paldies, jau iepriekš! :))

    p.s – Windows Xp vidē

    #246593
    daGrevis
    Participant

    Nedomāju, ka kvalitatīvi ar parastajiem instrumentiem (varbūt arī vispār) to var izdarīt, BET, ja dziesma ir kaut cik populāra, liela iespēja, ka tās akapellu var atrast ‘netā! ))

    #246594
    mandariiins
    Participant

    grūti netā atrast tās acapellas… un maz viņu arī ir, pārsvarā – vecas vai – tikai populārās/jaunās :))

    #246595
    guitarman
    Participant

    Nu jāapbēdina tevi…

    Pats mūziķis būdams zinu. Ar mūsdienu tehnoloģijām (lai cik tās slavinātu un godinātu) a capella nevarēsi izgriezt ne no jebkāda formāta. (ja nu vienīgi tev ir pieejams ieraksta mix…). Protams atradīsies gudrinieki kuri teiks ka “it kā” var, bet tas būs tik nožēlojamā kvalitātē, ka visdrīzāk izvemsies vairāk kā no padsmit aliņiem.

    Jautājums ir – kādam nolūkam tev ir vajadzīga tā a capella? Ja tas ir saistīts ar profesionālām muzikālām darbībām t.s, izpildījums, apstrāde – nekas nesanāks.

    Kā jau iepriekš teicu – tikai ja dabūsi tā ieraksta pilnu mixu, respektīvi atsevišķus skaņas celiņus (balsi, ģitāru, efektus) karoč jebko kas studijā ierakstīts pa vienam.

    Ir grupas/mūziķi kuri ko tādu piedāvā, bet tas ir retums.

    Tikuntā gribētos zināt, kāpēc ko tādu vēlies?

    #246596
    mandariiins
    Participant

    dažām dziesmām man ir pilnas acapellas, domāju, ka ir iespējams viņas izgriezt no dziesmas, jo atrast to, ko vēlos ir grūti/bieži – pat neiespējami…

    es taisu dažādus mashup un mixus, nu ja – it kā – vairāk taisu priekš sevis, jo vēl mācos to visu profesionāli darīt, apgūstu progas. Esmu uzstājies arī klubā!

    man vienmēr viss ir paticis, kas ir kvalitatīvs, tiešām, nožēlojamu kvalitāti man nevajag. Bet paldies par info 😉 tagad zināšu, un strādāšu ar to kas ir

    #246597
    iKey
    Participant

    Atvainojos par novecojuša topika celšanu, bet varu ieteikt pamēģināt šādas darbības:

    Kas ir vajadzīgs: kompis (pats par sevi saprotams), audio editēšanas programma (audacity, goldwave) vēlamā dziesma, un pilnīgi identiska instrumentālā versija. ja tādas nav, tad vari aizmirst par vokāliem.

    1)ar audioapstrādes progu ver vaļā abus trekus.

    2)nolīmeņo instrumentālo versiju, tik smalki, lai bīts būtu pret bītu, audio vilnis pret audio vilni, un abus klausoties vienlaicīgi, lai nebūtu atbalss.

    3)Instrumentālajai versijai efektos uzliec “Invert” vai kā tamlīdzīgi (viļņa virsotne bija augšā, tagad lejā)…

    4)Samiksē un klausies, skanēs tikai vokāli. ir iespējami kādi trokšņi, bet ja tu veido miksu savām vajadzībām, tad būs labi.

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā