Vai jūs mīlat mani

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Vai jūs mīlat mani

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 25 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #154257
    Kon
    Participant

    :)))

    #271136
    Imhoteps
    Participant

    Nē, neesmu neko bloķējis. Ar biedru Kornu man nekad nekas nebija jādala. Prozit, piektdiena ir klāt!

    Pat ja varētu, nez vai kādu mēģinātu “paralizēt”. Pat čomi un tuvinieki saka, ka man pārāk maiga sirds (Россия – щедрая душа ;))

    #271137
    buipisLV
    Participant

    #271138
    Sysadmins2
    Participant

    Nē, es tevi nemīlu , bet bloķēt nenobloķēju, nav man mazvērtības kompleksi lai visus bloķētu. 😀

    #271139
    Ralfie
    Participant

    Nē :*

    #271140
    Evers
    Participant

    Varbūt kādreiz ir bijis kāds kašķis, pats neatceros, bet šobrīd nav nekādu pretenziju un posti nav bloķēti! 😀

    #271141
    WerNeo
    Participant

    Cik sen Tu Krievijā esi bijis? …un kur esi dzimis?

    #271142
    Sysadmins2
    Participant

    Ko tad tu neieliki savam parakstam manas atbildes tam, pa fikso nodzēsāt tēmu no foruma! Ai ai, atkal nekas nesāca..kas citam bedri rok, pats tajā iekrīt! 😀

    #271143
    Evers
    Participant

    Ko? Es neko neizdzēsu, saki paldies kādam administrācijas loceklim par to, ka viņš par tevi ir tik gādīgs! 🙂

    Tu to smieklīgo pīšanos dziļāk savā melu mudžeklī sauc par atbildēm? 🙂

    #271144
    Sysadmins2
    Participant

    Neko es tur nesameloju, kādā jēga man to darīt, katrā valstī esmu savs pilsonis ar to arī viss ir izteikts, par to jau pirmsākumos minēju.

    #271145
    Imhoteps
    Participant

    Un kādu valstu pisonis Tu esi, ja drīkst painteresēties?

    #271146
    dzhonsons
    Participant

    Ķeksīša pēc ieliku Jā :> Esmu vienīgais “nepareizi orientētais” 😀

    #271147
    Aldis
    Participant

    Nav man pretenzijas pret kojanu.. 🙂

    #271148
    Imhoteps
    Participant

    Tas tāds teiciens – ne tik daudz par Krieviju, kā par krievu dvēseles plašumiem 😉 Esmu dzimis tepat Latvijā, Liepājā. Mātes vecāki te ieradušies vēl 1926. gadā, mans tevs gan ir migrants-okupants. Okupējis Latviju 1971. gadā.Okupācijas plāna ietvaros tēvam pat izdevies iefiltrēties Latvijas pilsonībā un turpināt savu graujošu okupanta darbību jau 40 gadus.

    #271149
    WerNeo
    Participant

    Tādā gadījumā – krievu izcelsmes latvietis esi un ar Krieviju Tev vairs maz kopīga. 🙂 Tad jau laikam nav īsti gandrīz katrā tēmā jāuzsver tas, ka esi krievlatvietis. 🙂

    #271150
    Jauns lietotājs
    Participant

    Pēc viņa komentāriem skaidri jūtama krievijas tv ietekme. 🙂

    #271151
    WerNeo
    Participant

    Jauns lietotājs. Kur jūtama Krievijas TV ietekme? Tik pat labi, Tavā komentārā tagad jūtama Latvijas TV un ziņu portālu ietekme. 🙂

    #271152
    Jauns lietotājs
    Participant

    Latvijas mediji ir 30 vietā pēc preses brīvības un nav tieši pakļauti valdošajai elitei, savukārt, krievijas ir 140 vietā un atspoguļo tikai vēlamo nevis patieso.

    https://en.wikipedia.org/wiki/Press_Freedom_Index

    #271153
    web33
    Participant

    Neredzu jēgu vispār kko bloķēt jo interesē visa cilvēka viedokļi !

    #271154
    WerNeo
    Participant

    Tas rangs ir subjektīvs. 🙂 Pie tam, paskatoties, kā mēdz informāciju pagriezt divi pašmāju mēdiji, kuriem īpašnieki ir dažādi (un kuriem ir savs interešu konflikts), pavisam negribas piekrist, ka tie pie mums “neskalo smadzenes”. Nereti informāciju pasniedz tikai no viena skatu punkta (no sev vēlamā), kaut arī dažos (arī – ne visos) ārzemju mēdijos uz tiem pašiem notikumiem skatās no vairākiem skatpunktiem, mēģinot analizēt notikumu nevis pasniegt tikai to, kā konkrētajam mēdijam labpatiktos.

    P.S. Nemaz nerunājot par to, cik ļoti kādam ir izdevīgi caur vietējiem mēdijiem naidot vietējos latviešus pret krieviem un vietējos krievus pret latviešiem. (un liela daļa uz šī āķa uzķeras un sāk ar putām uz lūpām aizstāvēt savu taisnību)

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 25 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā