Vai kādam vajag orģinālo XP home eddittion OEM disku?

Sākumlapa Forumi Software Windows Vai kādam vajag orģinālo XP home eddittion OEM disku?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 22 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150533
    migors
    Participant

    Man rokās nonāca Windows XP home eddition OEM orģinālajā iepakojumā, Ar visiem product key.

    Vai kādam tāds būtu vajadzīgs? Īsti nezinu ko ar to darīt 🙂

    [img]https://bildites.lv/images/kvzdfg0s5uiw5vg3u45t.jpg[/img]

    [img]https://bildites.lv/images/vs0regnd9s6y2zkdqz0.jpg[/img]

    #227161
    Jaunzems
    Participant

    OEM tu nedrīksti pārdot. Ja nu vienīgi ar laptopu, kuram tas nāca līdzi.

    #227162
    NorKais
    Participant

    Ir daži jaunumi, tikai diemžēl pagaidām par šo nav pieejama informācija nekur.

    Windows OEM tirdzniecība:

    Legalizācijas veicināšanas nolūkos, Microsoft ir pieņēmis lēmumu klientiem atļaut iegādāties Windows OEM licenci atsevišķi no datora.

    Tādā veidā klientiem tagad ir iespējams iegādāties Windows OEM jebkurā laikā.

    Š is piedāvājums ir spēkā no 1. februāra līdz 30. Jūnijam!

    Līdzīgi ir arī ar Offisu, tikai tur vēl maza nianse, bet ar nosacījumu, ka uz šī datora ir preinstalēta atbilstošā Microsoft® Office versija (Office Ready PC)!

    Tiklīdz parādīsies skatāma informācija par šo netā, centīšos dot ziņu.

    #227163
    Aldis
    Participant

    Jaunzems pareizi pateica, ja nu vienīgi paņem jaunu – piemēram netbuku, uzlīmi uzbliež apakšā, ieinstalē šo oem, un dzīvo kā privāts jūzeris kuru neaiztiek visādas inspekcijas! 🙂

    Manam kompim nāca WinXP Pro oem līdz, varēja arī Vistu ņemt! 😀 Savam kompim uzlīmēju ar virsū uzlīmi, un uz to arī dzīvoju, nebaidoties no orģinālajamām MS progām un updatēm (No updatēm esmu atteicies šā vai tā, servispakas manuāli ieinstalēju)

    #227164
    migors
    Participant

    Es jau nekur nesaku ka gribu pārdot 🙂

    #227165
    NorKais
    Participant

    migors wrote:

    Es jau nekur nesaku ka gribu pārdot 🙂


    Dāvini? :lala:

    #227166
    Aldis
    Participant

    migors – atdot? Nu tā pat vismaz kādu alu par šo pajautā! 🙂

    Ja tā labi padomā, mož man šitais varētu noderēt priekš viena mana laptopa, kuru izmantoju šad tad mazu pasākumu apskaņošanai! Tik dēļ tā vien ka uzlīme ir, un lapsim kā tāds iekšā pagaidām ir xp home edition! 😀

    #227167
    migors
    Participant

    Mjā laba ideja. Nu nebija man doma prasīt naudu, be ja godīgi es pamainītu pret kādu AGP videokarti. Manējā baigi karsē pīsli.

    #227168
    izredzētais
    Participant

    migors vispār ir k-kāds unikums,

    agrāk vēlējās serveri iemainīt pret prastu kompi un tagad šis 😀

    baigi žēl ka disks nav nepieciešams, tādā gadījumā labprāt to iemainītu pret savu geforcefx videokarti 🙂

    #227169
    migors
    Participant

    NU man pašam ir orģinālais w7 tāpēc vajadzības nav. Ar to serveri ir tā kā ir, viņu gribēja džeks mainīt bet es tagad esmu laukos un īsti nav laika kaut kur braukt, un serveris arī te ir. Bet tur nav ko brīnīties es nekad ne ar vienu datoru tā neesmu nomocijies kā ar to divprocesoru Xeonu.

    #227170
    ob1
    Participant

    Neklausi tiem lohiem, kas saka, ka OEM nedrīkst atdot (vai pārdot), tas ir legāli (t.i. likumīgi).

    #227171
    Mr.Death
    Participant

    a kur otram uzliime? bez uzliimes, kas jaaliimee uz kompja korpusa, tam diskam nav noziimes. :>

    #227172
    migors
    Participant

    Otram nav bet es jau viņu nepiedāvāju, otra bija tikai bildītē, to es uzliku druškai uz pīšļa

    #227173
    aoma
    Participant

    Mr.Death, nū, es domāju, ka pagaidām vēl parastam home userim tā uzlīmīte ir pie tās vietas, no kurienes kājas dīgst, galvenais, lai būtu pašam savs kejs, kas bez problēmām aktivizējas un iziet visas genuine pārbaudes. Neviens otrā galā tāpat nepateiks, un kādas kastes winda ir uzlikta .

    #227174
    Mr.Death
    Participant

    aoma, kam tad taadaa gadiijumaa vispaar vajag legaalu Windu? prieksj maajas vajadziibaam, prieksj genuine apiesjanas pietiek pilniigi ar sjo:

    https://www.monova.org/details/3464008/Microsoft%20Genuine%20Advantage%20Validation%20v5%20%5BChattChitto%20RG%5D.html

    uzliime un legaalais windows, kaa zinaam, latvijaa ir vajadziigi tikai uznjeemumiem – t.i. tiem, kurus uz to paarbauda. vai tad taa nav dzives patiesiiba, ko? :>

    #227175
    aoma
    Participant

    It kā jau tā ir, pats savulaik esmu tam visam gājis cauri, bet atrasties pie datora, kas uzinstalēts ar oriģinālo disku, ir tomēr pavisam savādāka sajūta, tici man 🙂

    #227176
    migors
    Participant

    Katrā ziņā piedāvājums paliek spēkā, mainu pret agp videokarti vai pret cietni.

    #227177
    usver
    Participant

    Mr.Death wrote:

    uzliime un legaalais windows, kaa zinaam, latvijaa ir vajadziigi tikai uznjeemumiem – t.i. tiem, kurus uz to paarbauda.


    Portatīvo tirgotāji piedāvā Vistas/Win7 by default kā OEM, tāpēc daudzi pērk “a ja nu noder” vai “tak položeno”.

    Vienīgais iemesls, kas nāk prātā – miers ap sirdi, ja uzņēmuma pārbaudes laikā klāt ir paša portatīvais. Varbūt kāds var nosaukt vēl gadījumus, kur tam ir nozīme – šeit/studentu pilsētiņās ārzemēs/darbā ārzemēs?

    #227178
    rajah
    Participant

    migors wrote:

    Katrā ziņā piedāvājums paliek spēkā, mainu pret agp videokarti vai pret cietni.


    Pret kādu AGP videokarti (noteikts modelis, vai vienalga) un cieto (SATA, PATA, ietilpība)?

    Kur atrodies ar disku?

    #227179
    migors
    Participant

    Agp lai ir vismas kādi 250 mb, noteikts modelis nav, man tagad ir gforce 7600 ar pasīvo dzesēšanu, draugsīmgi karsē kasti. Un pirkt šobrīd arī neko nevaru, Un vai cietnis IDE un vismaz 100 gb, 720 rpm. tad jau var sarunāt

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 22 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā