Vai kādam vēl ir problēmas ar gmail?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Vai kādam vēl ir problēmas ar gmail?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #156445
    shady
    Participant

    Pēdējā laikā (kādu nedēļu?) izjūtu problēmu ar gmail e-pastu: nesaņemu e-pastus (ne jau visus, bet ir e-pasti, kuri vienkārši neatnāk).

    Kaut kā jocīgi… arī spam filtrā tie neiekrīt. E-pasta aplikācijas te ar nav vainojamas.

    Līdz šim vismaz problēmas nav bijušas. Un tā kā izmantoju gan personīgo gmail acc, gan firmas e-pastus uz googles uzņēmuma acc (domāju šo: mail.google.com/a/XXX.xxx) – problēmas novērojamas visos kontos.

    Vai vēl kāds ir novērojis tādu problēmu?

    #285152
    Nettwerk
    Participant

    Iesaku nomainiit pasta servisu uz ko labaaku un atkritiis daudz, dazhaadu probleemu. Es to nopietni. Panjem kaadu MS Exchange servisu. Un jaa tu neesi vieniigais ar shaadu probleemu.

    #285153
    Evers
    Participant

    Nekad visos entajos gados nav bijušas problēmas. Varbūt esmu veiksminieks.

    #285154
    migors
    Participant

    personīgi pārvaldu kādus 30 dažādus google apps kontus un nekur problēmas nav novērotas.

    #285155
    shady
    Participant

    Nu skaidrs, ka nekas nav skaidrs. Kā redzu, tad tā nav masveida problēma. Ceru, ka gļuki izbeigsies, jo no google servisiem prom migrēt nevēlos. Ja nu kas, tad būs jākontaktē ar gmail supportu.

    #285156
    samurajs
    Participant

    Bija tak izziņots, ka Google problēmas ar Gmail serveru parku, kas novedis pie datu zuduma daļai klientu. Esot salabots.

    #285157
    Foxsk8
    Participant

    Man arī bija tieši tāda pati problēma, sūtu e-pastu, tas neaizsūtās. Pēc 5 min provēju vēlreiz, sūtīt, aizsūtās. Jāsaka ka līdz šim nekas tāds tiešām nebija novērots, bet reizēm gļuki uznāk.

    #285158
    jaukais66
    Participant

    Es personīgi neizmantoju šo pakalpojumu, lai gan man ir e-pasts, taču tajā nāk tikai reklāmas un paziņojumi un es pat esmu priecīgs, ka ir šāda problēma, nevajadzēs dzēst reklāmas.. 🙂

    #285159
    jurgenz
    Participant

    Visiem servisiem ir reizes, kad ir gļuki. Priekš tā, ar kādiem apjomiem strādā google, t.i. apsveicami, cik reti parādās šādas problēmas 🙂

    #285160
    Aldis
    Participant

    Tieši ap šo laiku sūtiju masveida epastus iz datubāzes. Tieši resendi vienu jauku dienu bij uz @gmailiem. Nez, bote man izveidota, ja neaizsūta, tad mēģina pēc laika atkal, tādā veidā tiem kam vajadzēja, tomēr piegādājās tie pasti. Nebiju iedziļinājies. 🙂 Pašam problēmas laikam nebij, ka man kāds kko neatsūtija. Cerams novērsuši.

    Un maza piebilde, no visiem tiem tūkstošiem, kādi 10 tik tādi bij, tas ir ļoti mazs cipars salīdzinoši.

    #285161
    aoma
    Participant

    Nez, kā var zināt, ka nav saņemtas visas vēstules, ja vien vienīgais, kas raksta, nav pats saņēmējs 😉

    Jokoju, puiši, mana sarakste ir patiešām trūciga, ja neskaita spamu, pārējās vēstules es tiešām sūtu sev, un līdz šim problēmu nav bijušas.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā