Vai kāds pirks datorus ar Google Chrome OS?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Vai kāds pirks datorus ar Google Chrome OS?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151046
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_googlechromelogo_1.jpg[/imgl]Googles izpilddirektors Ēriks Š mits (Eric Schmidt, attēlā) portālam TechRadar izpaudis, ka pirmie datori ar Google Chrome OS maksāšot $300-400. Visu cenu sastādīšot dzelži, jo programmnodrošinājums nemaksāšot neko. Kompānijas galva arī cer, ka jaunās produkcijas izplatīšanu uzņemsies mobilie operatori, piedāvājot reizē ar ātrgaitas interneta līgumu arī “mazcenas PC”. Tādu piedāvājumu netrūkst ne ASV, ne Eiropā. Kā piemēru var minēt ‘Sprint Nextel’ piedāvātos netbūkus par tikai 99 centiem kopā ar abonenta līgumu uz 2 gadiem par 60 USD mēnesī.

    Google Chrome OS ir gan būtiski plusi, gan arī tikpat būtiski mīnusi. Pluss ir tāds, ka lietotājs var praktiski aizmirst par kaitīgās programmatūras eksistenci. Nav teikts, ka tā pazudīs par visiem 100%, bet katrā ziņā risks uzrauties būs nesalīdzināmi mazāks kā Windows sistēmās. Arī Chrome OS ielāde ir liels pluss; tā solās būt gandrīz momentāna (pēc Š mita vārdiem – vajadzēšot tikpat daudz laika, kā lai ieslēgtu mūsdienu televizoru). Nevajadzēs domāt par programmām – tās atradīsies internetā.

    [imgr]https://notepad.lv/userpix/28_440_645e4_1.jpg[/imgr] Lielākais mīnuss ir tas, ka viss ir nesaraujami saistīts ar internetu. Ja tā nebūs – PC uzreiz pārvēršas mēmā dzelzī, ar kuru varēs darīt ļoti maz. Tas tāpēc, ka tikpat kā visi servisi atradīsies uz attālinātiem “cloud” serveriem, kuriem varēs piekļūt caur interneta pārlūku.

    Kompānija Acer jau ir gatava ražot Chrome OS datorus; Google cer, ka tas notiks uz gada beigām, Turpretī ASUSTek “galva” Jonney Shih ir noskaņots skeptiski. Chrome datori nemaz neiznākšot izdevīgāki, jo 10,1″ netbūku ASUS Eee PC Seashell 1005PE (Intel Atom N450 1,66 GHz CPU, 1 GB RAM, 250 GB HDD) kopā ar Windows 7 Starter ASV var iegādāties par 325 USD. Bet tā kā pircējs ir pieradināts pie Windows, viņš bez šaubām izvēlēsies pēdējo.

    Avots

    #233492
    budzis
    Participant

    Protams, ka pirks. Tikai ne jau Chrome OS delj. Visu noteiks cena. Ja ta bus tuva datoriņiem ar Win, tad maz kas pirks tos ar Chrome.

    #233493
    Toms
    Participant

    Nepatīk un nekad neglabāšu visu mākoņos.

    Kaut ko vajag saglabat- saglabāju. Bet man patīk, ka viss ir pie manis.

    Punks.

    #233494
    iKey
    Participant

    Vot ja cilvekam nebūs neta, tad no tās ChromeOS nav jēgas

    #233495
    root
    Participant

    Offtopic:

    [spoil]

    Toms wrote:

    Punks.


    [img]https://bildites.lv/images/atqvr3arfslmkymts8f.png[/img][/spoil]

    #233496
    Crow
    Participant

    Toms wrote:

    Nepatīk un nekad neglabāšu visu mākoņos.

    Kaut ko vajag saglabat- saglabāju. Bet man patīk, ka viss ir pie manis.

    Pāķi.

    <-- fixed it! :>

    THIS

    #233497
    nevertell
    Participant

    A kas liedz uzlikt kādu normālu osu virsū ?

    #233498
    aoma
    Participant

    Pirks kā mīļie, kā jau te teica, visu izsaka cena, un nebūs daudz tādu, kas, pērkot jaunu datoru, ilgi nevar izšķirties, ar kādu OSi ņemt, vairumam tāda var nebūt nemaz 🙂

    #233499
    iKey
    Participant

    aoma wrote:

    Pirks kā mīļie, kā jau te teica, visu izsaka cena, un nebūs daudz tādu, kas, pērkot jaunu datoru, ilgi nevar izšķirties, ar kādu OSi ņemt, vairumam tāda var nebūt nemaz 🙂


    heh un pircējs pasauks kaimiņu guru ar windu vai arī pats to iedabūs iekšā

    #233500
    shadowmen
    Participant

    nezinu,bet es vairs neatceros pedejno reizi,kad butu palicis bez interneta…

    taa kaa ta isti nav problema,bet lielaka problema ir taa .ka ari esmu no cilvekiem,kam patik visu glabat pie sevis(piegrizu pilnu daki un esmu sasoditi laimigs,ka man nekad netrukst nekas:D )..bet janomegina bus sitais labums,par googles produkciju isti nevar sudzeties nekad…

    #233501
    TrakaisKursis
    Participant

    gaidīsim pielaboto kerneli, jo ideja par glabāšanu “tikai mākonī” ir principiāli nepareiza

    #233502
    Holmss
    Participant

    Parastais homo tupus pirks to, ko viņam pārdos 🙂

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā