Vai man vienīgajam lago/nelādējas lapas NotePadā?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Vai man vienīgajam lago/nelādējas lapas NotePadā?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 20 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #154607
    haris22
    Participant

    Nesaprotu, kas par štelli, vai man vienīgajam kaut kā nelādē, ilgi lādējas lapas? Visas citas uzreiz aiziet, bet notepadā ar lielu lagošanu, nelādē lapas, bieži vienkārši izmet arā kaut kādu reģistrācijas lapu.

    Iesaku pārtaisīt web, vai vismaz uztaisīt profilakses dienu. JO baigi kaitina tas 😀

    #273557
    WordPad
    Participant

    Noudpadz lago dažreiz.

    #273558
    buipisLV
    Participant

    Man pagaidām nekas tāds vēl nav un cerams ka nebūs.

    #273559
    haris22
    Participant

    Man, piemēram, visu laiku lago, vispār kādas 10-15sek jāgaida, kamēr atveras. :/

    Ar citām mājaslapām gan tā nav, uzreiz pirmajās simtdaļās atveras …

    #273560
    WordPad
    Participant

    Man arī 7-10s līdz ieraugu saturu un 15s līdz ielādējās pilnībā.

    #273561
    dzhonsons
    Participant

    Tā nu viņš ir. Pēdējās dienās novērots tas pats. Gan jau pārejoši 🙂

    #273562
    darklight
    Participant

    Pievienojos, Notepads tiešām lēns palicis.

    #273563
    APOC
    Participant

    Iekšējs čujs, ka visa tā muhļa ir dēļ reklāmām. Kāda ir ielikta kaut kur TOP galā un nespēj sakarīgi ielādēties, kā rezultātā viss pārējais klucis nāk ar aizturi. Varbūt kļūdos…

    #273564
    grisha
    Participant

    Esmu taalu no jums, nekas nebremzee gan. Nekas ar nav noveerots. VArbuut deelj tiem viesuljiem, dazhviet ir auzas ar sakariem?

    Taapeec neredzu vajadziibu, lai kaads mestu lapu mieraa. Iespeejams ka bienkaarshi sakari starp serveri un lietotaaju ir slikti.

    VAr jau buut ka atkal piedrazotie windowsi. Tie, kam gljuko, paproveejat ar Live CD

    #273565
    ruukjis
    Participant

    Nez, man nekas nelago – iztīrat savus vīrusu perēkļus 😛

    #273566
    shadowmen
    Participant

    Arī man nekas nelago…izņemot cs reizēm 😀

    #273567
    samurajs
    Participant

    Jums par godu patestēju šo lietu. Jā, patiešām, tās lapas, kuras pārbagātas ar reklāmu, ielādējas palēni. Tik daudz kā 10-15 s nekur nav, bet 5 s šur tur ir. Salīdzinājumam tabs “Mobilā versija” atveras pa 0,1 s, jo tur nav reklāmu.

    Adblock lietošana daudz nepalīdzēs, jo serveris vienalga sūta to informāciju.

    Fox varētu optimizēt reklāmu ievietošanu, uz tā rēķina divreiz varētu paātrināt ielādi. Pats neciešu šo spamu, bet Notepadam kaut kā jāizdzīvo.

    #273568
    Andron MacBeton
    Participant

    Kādu reklāmu? 😀

    Adblock by Volodja Plantjik rockz

    P.S. A cik jums tam hostingam vajag resursus? Mūsdienās tiešam nav iespējas nohostēt kautkur bez kaukādiem sponsoriem? Nu es varētu piedāvāt apmēram 100Mbps upload, UPSētu nostūri pie jūras (serverim skaists skats uz parku būs). Kādas noslodzes?

    #273569
    samurajs
    Participant

    AdBlock ta rockz, bet viss tas spams tā kā tā tiek pārsūtīts. To tik tu uz ekrāna vairs neredzi.

    Par hostinga piedāvājumu paldies, bet mēs neesm čigāni, lai katru dienu zirgus mainītu 😀 Par noslodzi un visu citu tad tev Foxim jāprasa – tas viņa pārziņā.

    #273570
    WordPad
    Participant

    FF Adblock’s, jau nav Chromes murgainais, kas tikai slēpj reklāmas FF tās nemaz nelejupielādē. Protams, ja tās ir ievietotas ar JS’iem vai freimiem, nevis sūktas pašā serverī ar PHP no kaut kurienes, tad bremze paliks.

    #273571
    haris22
    Participant

    NU bļin, man sāk tracināt tas , ka tik ilgi lādējās viss … un jā nedaudz pārspīlēju lādējas lapa aptuveni 7 sekundes.

    #273572
    Ralfie
    Participant

    Man ar visu adbloku notepad.lv ir bremzīgākā lapa no visiem būkmarkiem! Veidotājs pacenties! 😀 heh

    #273573
    Ralfie
    Participant

    mļe.. /posting.php vispār loterija!

    #273574
    Foxsk8
    Participant

    Neviens jau nav pasārgāts no ārējo resursu lēndarbības, kas ietekmē kāda elementa rādīšanos, ielādi notepad lapā. Jāsaka, ka arī nedaudz servera jaudas pie lielas noslodzes pietrūkst un pie šī jautājuma tiek strādāts un skatīts optimālākais veids, kā palielināt servera resursus.

    Tiem, kas te izteicās par serveriem, vispirms vajadzētu paskatīties, cik izmaksā normāls vhosts, tā lai visu notepadu pavilktu.

    Nākošais, ari bez reklāmām, ja nebutu viņas, projekts ar ko ko ir jāuztur.

    So, ok nebutu nevienas reklāmas, sadarbības, diezvai mums būtu kāda interese, grūst līdzekļus projektā iekšā, no saviem privātiem resursiem. Līdz ar to, jebkuram projektam sevi ir jāatpelna, un jaiziet pa nullem. To jau laikam tikai retais zin, vai arī tādi, kam pašiem ir kāds projekts.

    #273575
    Ralfie
    Participant

    Manšķiet, ka vajadzēja rēķināties pievienojot vairāk querijus jaunajā NP versijā ar to ka slodze būs daudz lielāka.. Mans ieteikums būtu atbrīvot lapu no dažām nevajadzīgām funkcijām, iegūstot rezultātā mazāk db pieprasījumu un ievērojami ātrāku lapu.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 20 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā