Vai maznodrošinātie tiks apgādāti ar dekoderiem?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Vai maznodrošinātie tiks apgādāti ar dekoderiem?

Tiek skatīts 7 ierakstu – 21 līdz 27 (no 27 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #233938
    shady
    Participant

    Jaunzems wrote:

    Shady, ja cilvēks ir nabadzīgs, tas nav sliktu radurakstu vai ādas krāsas dēļ. Tas ir bezdarbības dēļ, nemācījās, nestrādā. Tādiem token es nedotu dekoderi.


    Laikam neizteikšos… lai tev dzīvē veicas!

    #233939
    runcio
    Participant

    Mazdrošinātais

    Nav Nauda=Nav Dekoderis=Klausies Radio

    samurajs wrote:

    Nu te sāk iet karsti 🙂 Protams, dekoderus mazturīgajiem vajag dot; par to nav nekādu šaubu. Vēl jo vairāk, ka tuvojas vēlēšanas, un arī varas aprindas ir vitāli ieinteresētas, lai propaganda nonāktu līdz šai visai iespaidīgajai elektorāta daļai.

    Bet laika vairs nav daudz, un ir jārīkojas, nevis jāspriedelē.

    Pareizi būtu steidzami izsludināt konkursu: kas līdz rudenim piegādās dekoderus mazturīgajiem, tas arī saņems apraides tiesības nākamajiem 5 gadiem. Lai tad milži cīnās. To sauc par demokrātiju.

    Tas pret gala lietotāju nebūtu godī, konkurences nekādas un cena līdz ar to augsta!

    #233940
    samurajs
    Participant

    Jaunzems wrote:

    Tas ir bezdarbības dēļ, nemācījās, nestrādā. Tādiem token es nedotu dekoderi.

    Jaunzems: ka tik tev pēc skolas beigšanas neiznāk šos vārdus rūgti nožēlot… Protams, ja tev rados miljonāri vai mafiozi – tad jau nedraud, caur pazīšanos iekārtos pat bez izglītības…

    #233941
    Mizugrauzis
    Participant

    Sēžu Notepad.lv vietnē jau sen, nebiju reģistrējies, biju tikai vērotājs. Pateicoties te dažam labam, tikko piereģistrējos, lai izteiktu savu viedokli.

    “Piedodu, ja es kādu esmu aizvainojis, bet ja tomēr, kaut jebkādā veidā cilvēks spējis atlicināt televizoram, kas nav Tauras, tad kur probele nopirkt dekoderi? Jā, 30Ls nav maza, bet nav jau arī liela nauda! “

    Kāds sakars? Cik maznodrošinātie pērk televizoru tagad? Cik cilvēkiem televizori ir jau n-tos gadus?

    “Bet kāda gan valstij daļa par bezpajumtnieku “

    Kāds sakars bezpajumtniekam? Kur šis raus elektrību??

    “Shady, ja cilvēks ir nabadzīgs, tas nav sliktu radurakstu vai ādas krāsas dēļ. Tas ir bezdarbības dēļ, nemācījās, nestrādā.”

    Tu saproti, ka ne visi piedzimst ideālā vidē???

    Piedod, vecais, sen jau pamanīju, ka ar tevi ir tā interesanti.. Pats neesmu maznodrošinātais, paēdis esmu, kompis pašam ir, viss ok, bet tas neliedz man domāt sakarīgi. Novēlu tev labu darbu, algu, jauku, pārticīgu dzīvi, tikai lūdzu, nepiesmirdini interneta telpu. 🙂

    #233942
    APOC
    Participant

    Jaunzem, esi pārliecināts, ka pelnīsi lielo kāpostu? 😀

    #233943
    Jaunzems
    Participant

    APOC wrote:

    Jaunzem, esi pārliecināts, ka pelnīsi lielo kāpostu? 😀

    nē, bet esmu pārliecināts, ka negulēšu uz ielas :> pamats man jau ir :>

    #233944
    APOC
    Participant

    Jaunzems wrote:

    nē, bet esmu pārliecināts, ka negulēšu uz ielas :> pamats man jau ir :>


    Malacis, tā tik turēt! 😀

Tiek skatīts 7 ierakstu – 21 līdz 27 (no 27 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā