Vai mēs ēsam tauta?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Vai mēs ēsam tauta?

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 33 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #270621
    Kon
    Participant

    Uz priekšu, manus uzskatus veidoja vide kādā uzaugu, radot imunitāti pret piesaistīšanos šai zemei un valodai. Ir dienas, kad krieviski runāju vairāk kā latviski un nav runa par darba vietu. Es vienkārši dzīvoju kā internacionāls indivīds, apslāpējot savu etnisko identitāti. Un jūtos tiešām atvieglots, ka man nav jāuztraucas, cik cilvēki nobalsos vēl rīt, man pietiek ar ikdienišķām problēmām :>

    Lieki piebilst, ka “oligarhus” arī neslīcināju

    #270622
    Kon
    Participant

    Piramīdas augšējie slāņi, lai novirzītu negācijas no sevis, zemākos slāņus sanaido savā starpā (kaut vai krievu/latviešu jautājums). Savādāk vēl zemie sacelsies un visām bagātībām auzas.

    lūk šie jau ir zelta vārdi

    #270623
    zivs
    Participant

    Kad un kāda latviešiem ir “fašistu diena”? o_O Ä€, domā 16. martu, ko krievi un krievu d*rsā lienošie puslatvieši ir tādu padarījuši, aurojot, kā tas aizskar utaino jūtas?

    Un vajadzētu palasīt, kas bija tie leģionāri un kāpēc viņi tādi bija, pirms te attaisnot Latvijas okupācijas “svinības” un visus bāzt vienā maisiņā.

    #270624
    Jauns lietotājs
    Participant

    Jā, nosaucam par nacistu + vēl kādi personiski apvainojumi un aizskrienam noslēpties, intelektuāļa imžopepa taktika – galva smiltīs un visi gali ūdenī. Kurš tad ir tas trulais celms ar baktērijas redzesloku?

    #270625
    WerNeo
    Participant

    Zivs… Mazāk ļurini, skatoties ziņu portālus, vairāk uzzini, kā bija! Tev ir informācija, ka dažādās frontēs karot varēja gan latvju tēvs, gan dēls – viens pret otru?

    Pēc N gadiem… abi saka, ka karojuši Latvijas labā. Pa vidu bija daudz cilvēku, kas negribēja karot, bet viņus spieda. Iesākumam palasi kaut vai Alfrēda Dāvida grāmatu “Skaidas”. Tajā laikā puika, kas nācis no Latvijas laukiem… paspēja pakarot abās pusēs…

    Nekomentē spēlītes un nelasi par tām… to dara daudzi. Komentē grāmatas, ko lasi… ja lasi (par ko gan šaubos).

    P.S. Ceru, ka neuztversi kā apvainojumu, bet kā viedokli.

    #270626
    zivs
    Participant

    Es grāmatas lasu (sarūgtināju?), pie tam aktīvi. Pie tam, lasu arī vēstures grāmatas. Ziņu portāliem vispār nepievēršu uzmanību, ja nu vienīgi just for the lulz komentārus palasu, kā visi plūcas. Pie tam, tādi kā Tu, kas mīļā miera labad arī savu māti par m*uku sauks, ka tik krievs (vai jebkurš cits valstī nevēlams cilvēks) laimīgs, ir visuzjautrinošākie.

    Varbūt sāc veikt presītes un muguras muskuļu vingrinājumus, ja reiz mugurkauls tāds pavājš un grūti krieva priekšā taisni nostāvēt bez klanīšanās un locīšanās (neuztver to kā apvainojumu, bet ieteikumu, protams)?

    #270627
    WerNeo
    Participant

    Zivs… Tu jau aizraujies apvainojumos (par manu mammu). Tas patiesi aizvaino (bet tāds jau bija Tavs mērķis, ne?).

    Nelasi “vēsturnieku” grāmatas, lasi cilvēku grāmatas, kas par realitāi raksta, nevis pagriež izdevīgi vēsturi valsts nostājai.

    Man mugurkauls ir tāds, kāds ir – filtrēju informāciju. Neskatos pēc tautības, skatos pēc darbiem… valsts labā!

    Un ko es redzu? Gan latvieši pērk biļetes uz citām valstīm, gan vietējie krievi. Gan latvieši forumos ēd viens otru, gan vietējie krievi. Nu bet kamī neesam visi vienādi?

    #270628
    Dibens Kāpurķēde
    Participant

    Jā… gan krievi izsūtīja latviešus, gan latvieši izsūtīja… pag… nē taču, latvieši krievus neizsūtīja uz sibīriju, arī krievijas teritoriju latvieši tā kā nav okupējuši un latvieši arī nav piespieduši visus krievus rakstīt krieviski ar latīņu burtiem (atšķirībā no savu laik’ krievijā pieņemtā likuma par kirilicu).

    Tauta, kas aizmirst savu vēsturi ir nolemta to atkārtot. Padomā par to!

    #270629
    Evers
    Participant

    Nedrīkst pieļaut, ka krievvalodīgie kāpj uz galvas, bet jāprot dzīvot saskaņā arī vienā valstī blakus dzīvojot.

    Man līdzīgi kā Kojānam sava etniskā izcelsme un nacionalitāte galīgi nav svarīga, valsts svētki man nenozīmē neko vairāk, kā brīvdienu. Katrā tautā ir labi un sakarīgi cilvēki, un katrā tautā ir atrodami iedomīgi eksemplāri un maitas gabali. Sakarīgs latvietis vienmēr pratīs sadzīvot ar sakarīgu krievu vai kautvai sakarīgu melnādaino. Jā, es ar esmu internacionāls globālists un uzskatu, ka problēma ir ne tajos labākajos cilvēkos, kas taisa visādas problēmas un pūš ziloņus, un visādos pie varas esošos spēkos. Katrs normāls cilvēks piekritīs par to, ka štrunts vai latvietis vai krievs, galvenais, ka labi cilvēki, dzīvo saskaņā un draudzīgi. Labāk ir vēsturei pārvilkt pāri treknu strīpu un saskandināt par to, nevis te tērēt laiku pilnīgā marazmā.

    Man parasti šitās ultranacionālistu tēmas izraisa nicīgu smīnu. Tas taču ir stulbi, tērēt savu dzīvi kasoties par šitādām muļķībām.

    Vajadzētu mācīties no Malaizijas, kur dzīvo gan indieši, gan ķīnieši, gan vietējie, gan vēl šādi tādi. Kur dzīvo gan budisms, gan hinduisms, gan kristīgā ticība. Visi dzīvo saskaņā un mierā, bez aizspriedumiem, nicinājuma pret citiem. Neviens nekasās par reliģiozām vai nacionālām lietām. Tam ļoti palīdz likums – ir aizliegta jebkāda veida aicināšana, savas ticības sludināšana utt, katrs iet un lūdz sev tuvās ticības namā, vai nelūdz neko un miers.

    #270630
    Kon
    Participant

    Jaunzēlande .. ^^

    #270631
    WerNeo
    Participant

    Dibens Kāpurķēde… izsūtīja krievi, bet zini, kas veidoja izsūtāmo sarakstus? Tie paši latvieši, kuriem, kā zināms, otrs latvietis ir gardais ēdiens. Kāpēc citos rajonos no pagastiem netika izsūtīts neviens cilvēks, citos – čupām? Viss bija atkarīgs no sarakstu sastādītājiem. Pie tam, tika izsūtīti uz Sibīrijām un Kazahstānām arī paši krievi no Krievijas.

    Tautai nav jāaizmirst sava vēsture. Tomēr to nevajag “spert acīs” pie katras iespējas.

    #270632
    TrakaisKursis
    Participant

    es atbalstu Aleksandra Belozjorova ieceri, un neuzskatu, ka būtu jānorāda uz viņa tautību, kā nācija mēs visi esam latvieši, un esam vienā laivā. ja godīgi, ciest nevaru, ka kādu izraida no laivas tikai tāpēc, ka viņš pēc tautības ir krievs. nedomāju, ka tā ir saskaņas centra aktivitāte, jo viņi galu galā piesedza Š leseru.

    tāpēc Aleksandra ieceri par pilsoniskas sabiedrības veicināšanu atbalstu ar visām četrām. cita lieta ir tas, ka juridiski, kā viņš to ir minējis, tās lietas tā tomēr nenotiek. tāpēc papildinu viņa tekstu ar aicinājumu nebalsot par visām tām partijām, kas ir vainojamas pie Bērziņa ievēlēšanas. noskalosim tās vēstures podā.

    komentējot dažu izteikumus par to, ka Zatlers esot iemīlēts tikai pēc tam, kad viņš atlaida Saeimu … es sevi pie tādiem mīlniekiem nepieskaitu, es zinu, kāds Bērziņš ir bijis kretīns, un tāpēc es atbalstīju jebkuru citu kandidatūru, tikai ne Bērziņu. man nav jārisina stulbas dilemmas ar savu sirdsapziņu. tā kā šeit ir ļoti daudz prātīgu cilvēku, domāju, viņiem ar ne.

    #270633
    TrakaisKursis
    Participant

    Un vispār – BEIGTU NAPOLEONU NOROK, LAI TAS NESMIRDĒTU, BET DZĪVU KAĶĒNU BARO AR SILTU PIENU – ir jāatbalsta jebkuri Latvijas nepamatnācijas pārstāvju centieni veidot pilsoniskāku sabiedrību, viņu patriotisms sakot “Dievs, svētī Latviju!” un jebkuras citas labās gribas izpausmes.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 33 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā