Vai Notepad Forumā vajag "smaidiņus"?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Aptaujas Vai Notepad Forumā vajag "smaidiņus"?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #147331
    samurajs
    Participant

    Par smailijiem Forumā domās tā dalās, ka uzskatu par nepieciešamu sarīkot balsošanu. Vieni vēlas Skype tipa animētos ērmus, citi phpbb oriģinālos, vēl citi – likvidēt tos vispār.

    Lai tad balsojuma % izšķir!

    Te var arī piedāvāt savas smailiju versijas.

    #183629
    azazul
    Participant

    Smailiji ir traucējoši.

    Liekas tā apsēstība nāk no draugiem.lv , kuru neviens ar istabas temperatūras intelektu nedīkstētu pat iedomāties ņ emt par piemēru.

    #183630
    Loading
    Participant

    Skype smaidiņus.

    #183631
    sir_irius
    Participant

    Izvēli kādus jūzot… 🙂

    #183632
    guitarman
    Participant

    Pietiks ar teim kas ir 🙂

    #183633
    mmittz
    Participant

    esmu par Skype smailiņiem

    #183634
    vieplsi
    Participant

    Tak smaili nav primārais! saliek viņus par daudz tad pat nevar saprast visa ziņojuma jēgu! 😀

    #183635
    Faust
    Participant

    Visnormālākie ir tie parastie smaidiņi, kurus čatos izmanto, no burtiem un citiem simboliem ( :D; :P; :o); =] u.c)

    #183636
    Sid
    Participant

    Nu es būtu viens no tiem, kas gribētu, lai tie pazūd. ;] Ja ir vēlme izplūst emocijās, tad var izmantot arī simbolus. 😉

    #183637
    shady
    Participant

    Uzskatu, ka smaidiņi var palikt (tik tiem jābūt neuzkrītošiem, bet ar savu stilu).

    Skype smaidiņus neatbalstu.

    Un, ja es tekstā lietoju čata ieviestos smaidiņus, piemēram: 😛 , tad es būtu ļoti neapmierināts, ja man parādītos kaut kāds stulbs bildes smaidiņš….ja es lietoju burtu/simbolu virknējumu, tad tas arī paliek burtu/simbolu virknējums, nevis automātiski atšifrēts kaut kādam smaidiņa attēlam…

    Manuprāt, smaidiņu nozīme ir – ja cilvēks pats speciāli vēlas pielikt klāt kustīgu/nekustīgu/krāsainu/melnbaltu smaidiņu, lai pastiprinātu savu teikto vizuāli, lai tāpēc nebūtu jāņem un jāhostē kāds attēls un jāataino to savā postā ar bb-code palīdzību, bet vienkārši ieķeksē no notepad.lv piedāvātajiem.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā