Vai notepadieši vēl spēlē Pokemon GO?

Sākumlapa Forumi Datorspēles Online spēles Vai notepadieši vēl spēlē Pokemon GO?

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #162428
    samurajs
    Participant

    Mēģinu šeit apzināt, vai kādi Notepad lasītāji vēl spēlē Pokemon GO? Ir doma šeit atvērt tēmu, kur apspriest spēļuka tehniskās nianses, visādas viltības, dalīties pieredzē utt. Diemžēl Facebook interešu grupas PokemonGO Latvija un PokemonGO Liepāja ir pamirušas. Un tur nekas cits kā mērīšanās krāniem mošķiem nebija…

    Kam ir interese – atrakstāmies un minam savu spēles līmeni.

    Ja Norvēģijas premjerministre Erna Solberga grantē pokemonus pat parlamenta plenārsēžu laikā – vai tad mēs nevaram? 😀

    #327241
    Barons
    Participant

    Biju uzinstalējis, pāris dienas pastāvēja uzinstalēts un tad atinstalēju, es tā arī nesapratu spēles jēgu. 🙂

    #327242
    LooNeY
    Participant

    +1!

    Neizpratu šo pasaules trakuma jēgu…

    #327243
    Aldis
    Participant

    Kad bij lielais bums vasarā, tad kolēģis ar sāka ķerstīt pokemonus… Kad bij brīvs laiks, tad pastaigas pēc, ar šamo paķerstījām viņam kabatas monstrus – tā jau vaina nekāda, vasarā silti, svaigs gaiss… Gala rezultātā pat ieinteresēja, tā ka iekačāju arī sev.. 😀 Bet es tur tik noķēru pāris “Ratatā” un tamlīdzīgi.. savācu vairākas pokebumbas, jo pie darba vietas kā reizi pokestops atradās.. 😀

    Lai nu kā, pagāja nedēļas divas un kolēģim apnikās, likumsakarīgi, man arī tā interese noplaka, kaut gan pats īpaši pat nesāku spēlēt.. :] Tā jau tā apnikšana notiktu neizbēgami – ar visām šitām neta spēlēm ari mani tā notiek.. 😀

    Otrkārt, patstāvīgi ieslēgta tā spēle apēd samērā labi akumulatoru… Pie reizes, lai pilnvērtīgi spēlētu – man būtu jāmaina mobilais tarifs, no tagadējā lētā, uz dārgāku – tādu, kuram ir izdevīgāks interneta tarifs… Kolēģis šo atrisināja – nopērkot LMT okarti, kurai bieži bezlimita internetu iedod bezmaksas… :]

    #327244
    Ralfie
    Participant

    neesmu kopš augusta atvēris.. boring..

    #327245
    russo
    Participant

    Neesmu pat redzējis dzīvajā, kā viņa izskatās. Arī paziņas neviens netika lietojis.

    #327246
    3Dklucis
    Participant

    Vispar kads pajols ko taadu maz pameiģinajis…es nemaz tajaa neesmu iedziļinajies-ja darbā nebutu pajolu kuri to meiģinaaj…es nemaz par tadiem neko nebuutu zinajis….

    #327247
    Kon
    Participant

    Es dzīvoju blakus triplspotam, spriežot pēc tā, ka pēdējās dienas, varbūt pat nedēļas, tur neviena nav, man nākas secināt, ka dzestrais gaiss ir atgriezis saprātu medniekiem.

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā