vai portablim var mainīt v-kartes?

Sākumlapa Forumi Hardware Video un Audio vai portablim var mainīt v-kartes?

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146859
    D3nY
    Participant

    Sveiki biedri!!

    gribētu uzzināt vai portatīvajiem datoriem var mainīt v-kartes ?

    cik esu dzirdējis pa ausu galam tad to mājas apstākļļos ir samērā grūti izdarīt , jo jālodē laikam – tā varētu būt?

    drīz manā īpašumā būs portablis Lenovo 3000 n200 ar intel mobility GM965 express čipsetu – un kautkur internetā izlasiju par šo čipsetu ka atbalsta pci-e x16 – bet īsti negribu ticēt…

    #178837
    samurajs
    Participant

    Porķikos tāpat kā telefonos nespeciālistam labāk nelīst, pārāk liels risks kaut ko sačakarēt. Nomainīt teorētiski jau var jebko…

    #178838
    D3nY
    Participant

    samurajs wrote:

    Porķikos tāpat kā telefonos nespeciālistam labāk nelīst, pārāk liels risks kaut ko sačakarēt. Nomainīt teorētiski jau var jebko…


    bet protams ka es pats nelīdīšu portablī -tas nav mans lauciņš ko pārzinu , prasiju tapec jo nākotnē gribēšu nedaudz apgreidot …. bet tā vispār latvijā maina portabļiem v-kartes?

    #178839
    samurajs
    Participant

    Piem. šitie ņemas ar portatīvajiem: https://www.irbeel.lv/Notebook_lv.html Pazvani un paprasi konkrēti!

    #178840
    memorex
    Participant

    #178841
    msh
    Participant

    Nomainīt jau droši vien var.. Tikai tāds sīkums, ka porķikiem nemaz videokaršu nav – ir uzlodēts GPU – to ar lodāmuru droši vien nomainīt var 😀

    #178842
    D3nY
    Participant

    samurajs wrote:

    Piem. šitie ņemas ar portatīvajiem: https://www.irbeel.lv/Notebook_lv.html Pazvani un paprasi konkrēti!


    pazvaniju un painteresējos – atbildēja ka var nomainīt

    #178843
    drunk_lizard
    Participant

    msh wrote:

    Nomainīt jau droši vien var.. Tikai tāds sīkums, ka porķikiem nemaz videokaršu nav – ir uzlodēts GPU – to ar lodāmuru droši vien nomainīt var 😀


    satiekamies un tu man nodemonstreesi, kaa BGA mikrosheemu ar lodaamuru maina!

    deal?

    btw- ir portjikiem mainaamas videokartes!

    protams ne visiem, bet biezajam galam ir…..

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā