Vai Tu piedalies Notepad un HP konkursā?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Aptaujas Vai Tu piedalies Notepad un HP konkursā?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 23 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #152809
    shady
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/29_hp_un_notepad_konkurss_1.jpg[/imgl] Kā jau noteikti esat pamanījuši, piektdien (3.decembrī) sākās konkurss “dzīve kļūst vieglāka ar HP e-Print”, kur uzvarētājs tiks pie jauna HP printera ar e-Print nodrošinājumu. Tā kā konkurss vēl turpinās, tad esmu sagatavojis aptauju, lai uzzinātu citu domas, gan pievērstu šim pasākumam lielāku aktivitāti.

    Ja kāds ir palaidis garām konkursa rakstu, tad tas ir atrodams šeit: KONKURSS: dzīve kļūst vieglāka ar HP e-Print (neaizmirstiet izlasīt kārtīgi konkursa nolikumu)

    Par konkursa atbilžu variantiem nediskutējam.

    #254764
    WerNeo
    Participant

    Nepiedalos. Man šis konkurss nav aktuāls. Patīk atraktīvāki konkursi par galočkas ielikšanu… kaut vai foto konkurss (zinu, zinu… tajos nav aktivitātes). 🙂

    #254765
    Aldis
    Participant

    Pirmkārt, ir man jau vairāki printeri, otrkārt gluži kā WerNeo teica.

    Bij reiz šeit fotokonkurss, bet cik atceros vajadzēja ar labu tehniku to visu bildēt, parastam ziepju trauka formātam bij veltīti skarbi vārdi, tas nu man atkal neder! 😀 ar fotogrāfijām profesionāli nekrāmējos, netaisos mest naudu āra priekš dārga fočuka… 🙂

    #254766
    Rustyscrew
    Participant

    Es pievienojos WerNeo teiktajam un arī nepiedalos…

    Pievienojos arī tiem, kam vairāki printeri un mums jau iespējas nodrukāt kādu bildi arī ir kur citur ne tikai uz šādiem prnterniem, vismaz manā specialitātē tas ir iespējams..

    #254767
    Svens
    Participant

    Vēl neesmu aizsūtījis atbildi, bet to noteikti izdarīšu. Printeris kā reiz skolai noderētu. 🙂

    #254768
    Evers
    Participant

    Piedalos, nenāktu par skādi – pats neizmantotu, bet uzdāvinātu kādam, kam tas noderētu.

    #254769
    nevertell
    Participant

    A jums tas sekmēs portāla attīstību, ja aiz vien vairāk cilvēki no jau esošajiem regulārajiem apmeklētājiem piedalīsies ? Ja tā, tad es varu tērēt savas 5 minūtes tikai, lai izpalīdzētu pierakstu kladei el vē.

    #254770
    shady
    Participant

    nevertell – Ķeksīša pēc jau nav jēgas, lai jau tiek balva tam, kuram tā ir vajadzīga, savādāk, ņemsi un vēl vinnēsi 😀

    #254771
    nevertell
    Participant

    Ideja ir tāda, ka šādās loterijās cilvēki vinnē vienreiz dzīvē, tādā gadījumā labāk vinnēt pārsimts miljonus nekā printeri.

    #254772
    McAnder
    Participant

    itkā jau ir viens hp printeris un otram nebūtu jēgas, bet ņemot vērā ka z-svētki tūlīt aiz stūra un dāvanas maksā dārgi būs jāpiedalās 😀

    #254773
    samurajs
    Participant

    Žēl, ka es dienesta stāvokļa dēļ nevaru piedalīties, noteikti to darītu. Kāds saņems teicamu Ziemsvētku dāvanu, jo šī balva speciāli sūtīta no HP štāba mītnes. Tas nozīmē, ka ierīce paredzēta prezentācijām, un būs visaugstākās iespējamās kvalitātes (kompānija tak nedrīkst blamēties!).

    #254774
    Ralfie
    Participant

    Es gan aizsūtīju atbildes, nav man bezvadu printera. Saimniecībā tāds noderētu. 🙂

    #254775
    nevertell
    Participant

    Bezvadu printeris ? Veckaste pie rūtera ar prastu printeri un networkšārēšana. Mana interpretācija par bezvadu printeri.

    #254776
    Wuu
    Participant

    Noteikti piedalītos, ja konkurs būtu sagatavots kaut cik tuvā user friendly veidā.

    #254777
    Crow
    Participant

    HP veci, ko tu kasies,

    Atdod printeri un lasies.

    #254778
    E.R
    Participant

    Nosūtīju atbildes, ceru, ka veiksme būs manā pusē! 😀

    Printeris tiešām tagad noderētu

    #254779
    samurajs
    Participant

    Dāmas un kungi! Atgādinu vēlreiz: sūtot atbildes, jāpievieno


  • Notepad niks

    Vārds, uzvārds

    Tālruņa nr.

    E-pasts

  • Mums jau 5 cilvēki diskvalificēti aizmāršības dēļ (kaut arī vairāki no tiem bija atbildējiši pareizi)!

#254780
elvisburdajs
Participant

Crow, Cepums tev par pantiņu. 😀

#254781
aoma
Participant

Nepiedalīšos, man jau ir labs printeris, lai labāk tiek tādam, kas tas patiešām nepieciešams.

Arī tas, ka vajadzīgi personas dati, sevišķi neiepriecina.

#254782
samurajs
Participant

aoma wrote:


Arī tas, ka vajadzīgi personas dati, sevišķi neiepriecina.

Par to būtu jāuztraucas vismazāk – par datu aizsardzību padomāts pienācīgi; tikai pāris cilvēku tiek tiem klāt. Mēs arī respektējam IT darbinieku iedzimto paranoju 😀 , tāpēc neviens neliedz Notepadā atvērt fake profilu konkursa vajadzībām. Izloze notiks pēc vārdiem-uzvārdiem, nevis nikiem.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 23 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā