Vai Tu vēl lieto SMS pakalpojumu?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Aptaujas Vai Tu vēl lieto SMS pakalpojumu?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #159793
    samurajs
    Participant

    Aptaujas tēma saistībā ar šo ziņu. Pamēģināsim apkopot to Latvijas gadījumā.

    #309090
    Quagmire
    Participant

    Ja otram cilvēkam nav WhatsApp, tad jā.

    #309091
    shady
    Participant

    Es laikam esmu viens no tiem cilvēkiem, kurš izmanto gan SMS, gan e-pastu, gan zvanīšanu vienlīdz aktīvi. Bonusā nāk arī whatsapp un Skype. Viss ir nepieciešams. Par samaksu neuztraucos, jo rēķina pienāk par neierobežotu sms, zvanu un interneta lietošanu.

    #309092
    grisha
    Participant

    KAs ir WhatsApp? Iiszinjas vispaar ljoti reti suutu, KAadas desmit meenesii, varbuut bik vairaak. Man eertaak ir piezvaniit.

    #309093
    BERILS
    Participant

    too. vaj ja blakus nav vaifaii.

    #309094
    Nelabojams
    Participant

    Līdzās e-pastam un skaipa čatam, mans pamata sazināšanās veids.

    #309095
    Aldis
    Participant

    Man bitē pa 80 centiem mēnesī lkm 500 sms uz visiem tīkliem, to pieslēdzu un droši rakstos ar ko vēlos un kas izmanto sms, tādi ir pietiekami daudz… 500 sms par tādu naudu – tas ir atliektiem galiem un bieži arī izmantoju. 🙂

    Whatsapp izmantoju tikai dēļ savas sievietes – momentfoto no kādas vietas ērti nosūtīt. Kgan, ja Hangout-s nebūtu tāds sūds, lietotu to, bet to esmu downgreidojis atpakaļ uz parasto gTalk, kurš nepiedāvā telefonā nosūtīt fiksi bildi & stuff…

    #309096
    Stormbird
    Participant

    Nezināju ka kāds vēl iekasē maksu par sms 😀

    Pats izmantoju sms gadījumos kad neizdodas sazvanīt vai arī agri no rīta lai nepamodinātu.

    #309097
    Stat1CX
    Participant

    Tele 2 tarifs nr 5 un zvanu un sūtu sms uz visiem operatoriem līdz vēmienam. Kurš mūsdienās vēl uztraucas par sms izmaksām un sarunu izmaksām, ja pa pāris euro mēnesī ir neierobežots sarunu un sms daudzmums uz visiem Latvijas operātoriem. Runā kaut vai 24/7 un sūti 10k izziņu mēnesī. Redzu jēgu no whatsapp un tamlīdzīgiem krāmiem tikai un vienīgi tad ja regulāri vajag sarakstīties ar kādu cilvēku, kurš atrodas ārpus LV teritorijas.

    #309098
    Kon
    Participant

    Tekstuālai saziņai izmantoju feisbuku un sms. Cilvēks, kurš nav feisbukā, reti kad no manis ko saņem. Jo mana telefongrāmata balstās uz feisbuku.

    Kādreiz bija populārs teiciens : “Ja dziesma nav youtube, tad ta neeksistē”, man iir līdzīgi ar cilvēkiem un feisbuku 😀

    #309099
    aoma
    Participant

    Protams, lietoju. Sieva darbā bieži vien savādāk nemaz nav sasniedzama.

    #309100
    msh
    Participant

    Tu vispār dzīvo latvijā? Pēc šitāda principa man nebūtu ar ko sazināties 😀

    #309101
    Kon
    Participant

    Jap. Ir divi cilvēki, kuriem pieļauju izņēmumu : ,māte un viens krievs, kurš saka ka feisbuks nav priekš viņa 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā