Vai Tu zini savu telefona numuru no galvas?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Vai Tu zini savu telefona numuru no galvas?

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 33 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #251474
    nevertell
    Participant

    Vieglāk ir atcerēties 16 simbolu paroli, kas sastāv no burtiem, cipariem un simboliem, ko lieto ikdienā, nekā 8 ciparu numuru, kas sastāv no, you’ve guessed it, cipariem, ko tev paprasa reizi mēnesī. Varbūt tā tas ir tikai antisociālajam man, bet tā tas ir.

    #251475
    DMG
    Participant

    Es ar vairākus gadus jau lietoju savu Amigo un savu nr. zinu ļoti labi, bet citu nr. gan neatceros 😀

    #251476
    waplet
    Participant

    Jā perfekti zinu savu no galvas 😀 pat dzērumā

    #251477
    Evers
    Participant

    Savu personīgo zinu, bet darba numuru gada laikā neesmu spējis iemācīties. 😀

    #251478
    afigel
    Participant

    hvz jauno nr gruuti iegaumeet, sarezgjiits maita laikam

    #251479
    pats_Toms
    Participant

    Zinu savu, ģimenes un vēl dažu draugu. Citus īpaši necenšos iegaumēt.

    Nīdēj, sony ericsson var redzēt savu nr. 😉 😉 Piemēram, manam w880 jādara tā… contacts > more > options > special numbers > my number. Bet jā, acīmredzami… Diez vai kāds vēlēsies tur nemitīgi šito visu spiest :D.

    #251480
    eelektro
    Participant

    kurs normāls cilvēks zin savu nr. no galvas 😀

    #251481
    rasty
    Participant

    savus abus nr zinu ļoti labi.. draudzenes nr., vnk perfekti, bet ir kāds knifiņš.. Es uz telefona varu uzrakstīt kādu 2 sek laikā nedomājot, bet ja ir jānosauc, tad gan man mazliet ir jāpiedomā. zinu arī vecāku tel nr. vairāk gan nevienu nezinu.. viss ir saglabāts telefona atmiņā..

    #251482
    root
    Participant

    Savus nr zinu. Ä¢imenes zinu. Pārējie 600+ ieraksti kkur izkūpējuši 😀

    #251483
    darklight
    Participant

    Zinu savu tagadējo, jo reāli viegls. Iepriekšējo tā arī pa diviem gadiem neiemācījos. Vēl zinu pāris radu stacionāros, kas nav mainījušies kopš padomju laikiem (neskaitot ciparus priekšā). Ä€, vēl labākā drauga vienu no numuriem zinu, arī kopš seniem laikiem. Sievas numuru nezinu, nekad nav nācies zvanīt no kāda cita aparāta, kur tas nebūtu kontaktos.

    #251484
    reGative
    Participant

    Savu zinu, mammas zinu, tēta numurs ir sarežģīts, un citus man arī nevajag.

    #251485
    Crow
    Participant

    TavaMaate wrote:

    Savus nr zinu. Ä¢imenes zinu. Pārējie 600+ ieraksti kkur izkūpējuši 😀


    Ta gan tev maz bijuši ieraksti. Man bija over 9000+ [img]https://www.bildites.lv/images/aqhuicq86bwfe65iq1t.gif[/img]

    #251486
    root
    Participant

    ļõļ

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 33 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā