Vai varu pie jums publicēt savu blogu par kriptovalūtām?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Vai varu pie jums publicēt savu blogu par kriptovalūtām?

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #159412
    ob1
    Participant

    Lieta tāda, ka publika, kas tirgojas ar kriptovalūtām, prasa mani publicēt blogu ar prognozēm (laikam tāpēc, ka tās ir visai precīzas). Pirms tam es publicēju savas prognozes Krievijas resursos, bet tur ir cenzūra… par to vien, ka atļāvos Krievijas CB vadītāju Набиулина blogā saukt par наебулина, mani blogi tika dzēsti…

    Katra ieraksta apmeklējums bija ap 1000 un auga.

    Ir tikai 3 problēmas:

    1) blogs ir krievu valodā

    2) notepad pārāk bremzē šobrīd (bet es varu samasāt par jaunu serveri, ja vajag)

    3) cenzūra iekš notepad (kas ir pretrunā mūsu konstitūcijas 100. pantam)

    Ja Jūs tas interesē, dodiet ziņu, šieit vai citur (Jūs zinat kā mani atrast).

    #306604
    samurajs
    Participant

    Paldies, bet mēs publicējam tikai darbus valsts valodā. Cenzūras gan te nekad nav bijis, nepūt pīlītes…

    #306605
    ob1
    Participant

    Samuraj, nepūt pīlītes tu… tieši cenzūras dēļ savulaik es izdzēsu no šejienes visus savus raxtus… un pajautā betonam, vai viņam cenzūra netraucē ))))

    Ja nu kādu interesē par ko es rakstu, tad te ir mans jaunākais ieraksts:

    https://www.mps.clttech.ru/?p=327&preview=true

    #306606
    E-500
    Participant

    Zinām mēs šīs prognozes, sapērkamies kaut ko tad hypojam savā lapelē, kad cena pacēlusies – pārdodam. Jābūt pašam savai galvai uz pleciem nevis jāpaļaujas kāda indivīda prognozei kurš tajā pats ir ieinteresēts. Tas raksts vispār sviests kaut kāds – sak dolārs šogad sabruks, tāpēc, jāpērk kriptovalūtas? Nopietni?

    #306607
    Jaunzems
    Participant

    Cenzūra valsts mērogā ir aizliegta (un par tās pārkāpumiem varētu uztraukties, ja durvis izlauztu specvienība α), bet katram administratoram ir tiesības savā portālā ievērot savus noteikumus (lai cik stulbi un bērnišķīgi tie nebūtu).

    Par tiem bitcoin/dogecoin/litecoin racējiem – FUCK YOU par AMD karšu cenu iedzīšanu debesīs! 😀

    #306608
    Crow
    Participant

    Pag, pag! Mēsli vēl tikai sāksies:

    https://www.guru3d.com/news_story/will_nvidia_steal_the_cryptocurrency_mining_crown_from_amd.html

    750 Ti -> 140.57 €, 1020 MHz, 88 GB/s, 60W -> 242 kh/s

    R7 260X -> 115.29 €, 1100 MHz, 104 GB/s, 130W -> 206 kh/s

    R7 265 -> ??? €, 900 MHz, 179 GB/s, 150W -> 252 kh/s

    #306609
    Quagmire
    Participant

    Tu tak zini, ka atbildēt var arī netaisot video?

    #306610
    Anonīms
    Neaktīvs

    Ja tavas prognozes ir visai precīzas, tad jau tu tagad nēsi knapāks par šķēli un lemberbu.Ja tas tā ir es tev noorganizēšu kur publicēties.

    #306611
    akms47
    Participant

    Oooo Video spamotājs pamodās. 😀

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā