Vai verts atslegt pagefile win7 x64

Sākumlapa Forumi Software Windows Vai verts atslegt pagefile win7 x64

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 38 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #245683
    arturs24
    Participant

    vislabak atstat uz minimalo kadus 128 mb, ja galigi gribas dzenat speles, adobe tad vajag likt uz SYSTEM MANAGED SIZE 😉

    #245684
    Crow
    Participant

    usins wrote:

    Būs nepieciešams vesels sistēmas restarts…


    Page file ieslēgšanai sistēmas restarts točno nav vajadzīgs.

    Un tagad visiem interesentiem pārstāt melst (īpaši ūsiņam par to RAM sakārtošanu) un iesaku iepazīties ar materiālu, kurā cilvēks zin, ko runā, mhhh…

    https://blogs.technet.com/b/markrussinovich/archive/2008/11/17/3155406.aspx

    #245685
    arturs24
    Participant

    Crow wrote:

    usins wrote:

    Būs nepieciešams vesels sistēmas restarts…


    Page file ieslēgšanai sistēmas restarts točno nav vajadzīgs.

    Un tagad visiem interesentiem pārstāt melst (īpaši ūsiņam par to RAM sakārtošanu) un iesaku iepazīties ar materiālu, kurā cilvēks zin, ko runā, mhhh…

    https://blogs.technet.com/b/markrussinovich/archive/2008/11/17/3155406.aspx

    Domas dalās šajā jautājumā -PAGEFILE, ir pietiekami liels skaits kas atslēdz pietam diezgan nopietnu forumu admini, un citas veidnes diskusijas, un ir daļa kas saka ka vajadzīgs

    Š obrīd nosvēros uz to, ka jāatslēdz pavisam ar vairak ka 4GB ram… ar mazak ka 4GB vel var uz CUSTOM size sedet darbinot uz minimalo

    Lieta tāda, šodien padarbināju uz custom izmēru līdz 128 mb, un sekas negativas dators restartejas darbinot flesus netā… Laikam vainu tie cipari jasaraksta pareizi vai jaliek SYSTEM MANAGED size..

    Jebkura gadijuma secinajums ka vislabak atslegt pavisam un kompis nerestartejas, knabinot tos pagefile izmerus nepieka laba nenoved vismaz mana gadijuma…. 😉

    Plusi atslēdzot manuprat ir diezgan daudz

    1. Mājas lietotajs nekad neizmantos tik jaudigas progras kuras patere pagefile.. ka zinams vairums progu nelieto pagefile.

    2. Cietaja atbrivojas lidz pat 12 GB mana gadijuma.. atsledzot

    3. Divaina sakritiba vismaz man , gruzot netaa ar firefox kas pats par sevi eed normali ram smagus flash video kompis nerestartejas, bet ar ieslegtu pagefile DAŽREIZ medz restarteties kad rams itkaa parpildaas ari nav noslepums ka labi var uz flesiem testet ramu tie diezgan pamatigi noslogo..

    Minusi itka esot 1. problema ar BSOD logu generasanos 2. itkaa neiet pasas jaunakas speles un jaudigas programmas ka adobe bet manuprat tas tikai varbut, jo neesu ipasi saskaries…..

    #245686
    Crow
    Participant
    #245687
    arturs24
    Participant

    Crow wrote:

    https://en.wikipedia.org/wiki/Mark_Russinovich

    rakājos pa klokeru forumu uzraku šādu komentāru

    “”

    I had a chance to ask a MS enginner about page file, I asked why is page file still needed when installed RAM is high, his reply was page file is a part of the OS that never is going to be phased out, it does make you wonder when you read the tech journals about when and why page filing gets used but it is here to stay.

    gruti pateikt vai ticet vai nee 😀 😀 😀

    profiem 50/50 atslegt , neatslegt 😉

    #245688
    Aldis
    Participant

    cscs… respektīvi notestē, un dod ziņu :)vai pie konkrētajiem parametriem ir jūtamas izmaiņas, vai nav. 🙂 Kāds vēl ir HDD cache, rpm? 🙂 un kādi RAM moduļi?

    #245689
    Wuu
    Participant

    Man jau puss gadu PF atslēgti, ne kādi bsdo un citi prieki nav piemeklējuši. Rams 2Gb.

    #245690
    Aldis
    Participant

    Wuu, kāds OS? XP or w7? Mani šis ieinteresēja. 🙂

    #245691
    Wuu
    Participant

    Aldis wrote:

    Wuu, kāds OS? XP or w7? Mani šis ieinteresēja. 🙂


    Uz abām, ja kas uz Xp es ar 1Gb un page failiem izslēgtiem sēdēju. Bet tad atnāca STALKERS un visu izbojāja :]

    #245692
    arturs24
    Participant

    Fakts tads cik esmu testejis uz sava 4GB ram.. lielakas problemas ar ieslegtiem pagefile neka izslegtiem!… Divaini bet redigejot izmeru, man kompis saaka rubities ara gruzijot rijigus flesh (acimredzot 128 mb ir parmaz, kompis atr piepilda 128mb un talak nav kur likt un restartejas).. tagad atsledzu pavisam un problemu ar rubisanos ara nav.. ka piemers bija apollo dinamo flash reklama, es ieeju apollo un redzot to reklamu kompis restartejas.. tagad kad atsledzu visu velk..

    Isti nezinu kaa ir spelejot STALKET GTA4 un citus monstrus, iespejams ar kar 4GB ram var iztikt bez PAGEFILE!

    win7 x64 😉

    #245693
    Anonīms
    Neaktīvs

    1

    #245694
    akms47
    Participant

    Ja daudz ram un win 64, tad tad ir vērts atslēgt, lai nebore cietuci. Esmu atslēdzis, jo man sistēma ir uz 150Gb SSD. Nemaz neilgojos samazināt SSD mūžu dēļ draņķa. Nav jau vairs tik mazi eperatīvās atmiņas apjomi, lai tā netiktu galā. Starp citu, kā šo jautājumu risina nix’os? Kā tur ir ar (cik saprotu swap’a) pagaidu failu pārlikšanu uz ram?

    #245695
    Wuu
    Participant

    Emm… Datums? SRSLy?

    Š is video uz visiem jautājumiem atbildēs! (Reklāmas pauze)

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=6KXMWL1OEGM[/youtube]

    #245696
    Crow
    Participant
    #245697
    Raivix
    Participant

    Nu varbūt tagad visi liksim forumos bezjēdzīgas bildes un video? Pie tam, tās neliecina neko spožu par postu autoriem.

    Bērneļi…

    #245698
    Evers
    Participant

    Viena bilde pasaka vairāk kā simtiem vārdu 😀

    #245699
    migors
    Participant

    Man sistēma (w7, 64 b, 8 gb ram) stāv uz 64 gb ssd tāpēc lai pietiktu vietas un lieku reizi nerakstītu cietājā atslēdzu. Nebūtu lieki piebilst ka lietoju PS cs 5 un spēlēju Battlefield 3. Cittreiz ir manīts ka kad aizmirstu izslēgt PS un palaižu battlefield tad uzmet kaut kādu eroru, bet reti.

    #245700
    barkley128
    Participant

    peec idejas to pf vajadzeetu menedzheet pashai os un glabaat tur ram datus kad tas ir paarbaazts, nevis skaisti nokrashot, neredzu iemeslu vinju atsleegt.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 38 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā