Vai Windows 7 build 7600 būs pēdējais?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Vai Windows 7 build 7600 būs pēdējais?

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 41 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #203928
    Evers
    Participant

    Lietoju windows 7 uz netbuka jau labu laiciņu, nekādu problēmu un strādā žigli, patīk arī daudzi ērtumi pie kā sākumā bija grūtāk pierast, bet tagad super. Pirms biju pamēģinājis, dikti uztraucos par to ka nebūs klasiskā start menu, bet windows7 modernais ir nedaudz savādāks kā XP un Vistai, ļoti ērts un ātri var aprast. Ja nebūtu krīze, labprāt iegādātos legālu Windows 7 kopiju 🙂

    #203929
    TrakaisKursis
    Participant

    Stat1CX wrote:

    Esmu veiksmīgi pārgājis uz windows 7, strādā labi un ātri, pagaidām nekādu gļuku nav manīts.


    Esmu veiksmīgi nomainījis Rīgas Piensaimnieka 2.0% kefīru pret 2.5% Valmieras kefīru ar bifido piedevām. Nezinu, ko tas nozīmē, bet izklausās forši. Arī jaunais iepakojums ar skrūvējamu korķīti ir tīkams. Krāsu risinājums patīkami izceļas tā paša segmenta produktu vidū. Maksā dārgāk, bet tas nekas, pie letes visi redz, ka esmu krutais…

    Tad kas īsti ir win7 ieguvumi? datora uzdevumi kopš 2000. gada ir revolucionāri mainījušies? bez bifido baktērijām un bling-bling iepakojuma nevaram iztikt?

    #203930
    Crow
    Participant

    TrakaisKursis: vo šoreiz laikam saprotu tavu humoru, sasodīti labi pateikts [img]https://bildites.lv/images/spq7tmjgpqgynfv8g6eq.gif[/img]

    #203931
    Jaunzems
    Participant

    ROFLMAO-DZEDUN par to kefīru :D:D:D

    #203932
    Evers
    Participant

    TrakaisKursi, izskatās ka nemaz Win7 neesi redzējis ka tā saki! Vistas laikos es biju īstens XP fans un Vistas nīdējs, bet tagad lietojot Win7 es saprotu – šī būs izdevusies OS uz kuru noteikti pāriešu un rekomendēšu arī citiem.

    # Strādā lieliski pat uz tāda datora uz kura Vistu likt būtu parodija

    # Neviens gļuks man nav bijis

    # Startējās vismaz 2x ātrāk par XP(kurš pat bija nedaudz apgraizīts)

    # “modern” Start Menu ir ērts, saprotams, un funkcionāls (Vista un XP “modern” es nevarēju ciest)

    # Atrast nepieciešamo funkciju var ātri ierakstot pāris frāzes “Start Menu” lodziņā

    # Ar jauno taskbar tiek ļoti ekonomēta dārgā vieta (var pielāgot lai izskatītos kā vecajā XP , bet saglabātu jaunā funkcionalitāti)

    # System tray tagad izbīdās nevis uz sānu, bet uz augšu panelītis atverās

    # Lielisks draiveru klāsts – manam netbukam atpazina pilnīgi visu

    # Show Desktop vairs nav kā shortcuts (daži kadri XP mēdz nodzēst un tad grūti dabūt atpakaļ)

    # Ganjau vēl daudzko varētu uzskaitīt, bet nenāk prātā uz doto mirkli, katrā ziņā “Bling Bling” manā sarakstā ir pēdējais, lai gan vismaz ar – kas jauns, svaiga vēsma. Pats gan nelietoju Aero bet tāpat patīk

    #203933
    ob1
    Participant

    -> Evers

    1) win7 noteikti startējas lēnāk par XP (ja ir pareizs roku izliekuma rādiuss). Bet tas nav būtiski. Normāli kompji tiek startēti ne biežāk kā reizi mēnesī.

    2) tās visas vizuālās fīčas ir panākamas arī uz XP. Ja ne tāpat, tad stipri līdzīgi.

    3) Win7 prasa dārgākus dzelžus. Ja XP varu uzlikt uz 4GB SSD, tad Win7 norīs visus 16GB un uzprasīs vēl.

    4) Tas, ka Tev win7 strādā bez gļukiem, tas nenozīmē, ka tādu nav. Nopietnās vietās, kur ir vajadzīga stabila darbība, win7 vēl lietot nevar, varbūt pēc gada…

    2.0% Kefīrs vēl joprojām rullē!

    #203934
    tox3
    Participant

    XP stulba lietotāja rokās uz 4GB SSD arī nejūtas īpaši labi.

    #203935
    ob1
    Participant

    -> tox3

    Uz tā 4GB SSD ir tikai windows, viss pārējais uz HDD. :p

    #203936
    tox3
    Participant

    Tas bija īpašs gadījums ar EEEpc kad tika izmantots tika SSD.

    #203937
    ob1
    Participant

    EEEpc no rūpnīcas bija līki uzlikts win. Totāli līki.

    #203938
    tox3
    Participant

    Bija nopirkts ar linuxu bet ļoti gribējās win. Un tad sākās dažādas problēmas…

    #203939
    Evers
    Participant

    -> ob1

    # man ar leņķi viss ir kārtībā 🙂 , labi palietots w7 man startējas ātrāk par samērā svaigu XP

    # arī XP likt uz SSD ir parodija, prefetch jāslēdz ārā, kas ar nemaz nav tik labi, un ko vispār var iesākt ar XP uz tāda datora kam tāds cietais…tad jau labāk kādu linuxu uzlikt. Un galdiniekam, kurš mierīgi stāv uz galda, likt iekšā ssd disku ir dārgi un bezjēdzīgi

    # viss kas ir mazāk nopietns par filmu montāžu(vēl neesmu mēģinājis) ir jau provēts, nav problēmu

    2.0% kefīram sāk beigties termiņš, pavisam drīz gaidāma zaļa pelējuma kārtiņa 😀 https://notepad.lv/viewtopic.php?t=4335

    #203940
    ob1
    Participant

    -> Evers

    1) Normāli uzliktam XP nav svarīgi cik viņš ir svaigs. Iet tāpat pirmajā dienā un arī pēc gada (tikai jāatslēdz tas M$ “novecošanās” mehānisms).

    2) XP uz SSD nav parodija. Un jau rakstīju, ka uz tā SSD tikai pats windows, dati, progas uz HDD. Ä€trums neiedomājams.

    3) “viss kas ir mazāk nopietns par filmu montāžu(vēl neesmu mēģinājis) ir jau provēts, nav problēmu” – a tu pamēģini piesēdināt useru iesācēju un darboties tīklā. 🙂

    kopš SP3 updeitus tam 2.0% kefīram vairs nelieku. Nevajag.

    #203941
    TrakaisKursis
    Participant

    Evers wrote:

    -> ob1

    # man ar leņķi viss ir kārtībā 🙂 , labi palietots w7 man startējas ātrāk par samērā svaigu XP

    # arī XP likt uz SSD ir parodija, prefetch jāslēdz ārā, kas ar nemaz nav tik labi, un ko vispār var iesākt ar XP uz tāda datora kam tāds cietais…tad jau labāk kādu linuxu uzlikt. Un galdiniekam, kurš mierīgi stāv uz galda, likt iekšā ssd disku ir dārgi un bezjēdzīgi

    # viss kas ir mazāk nopietns par filmu montāžu(vēl neesmu mēģinājis) ir jau provēts, nav problēmu

    2.0% kefīram sāk beigties termiņš, pavisam drīz gaidāma zaļa pelējuma kārtiņa 😀 https://notepad.lv/viewtopic.php?t=4335

    ko nozīmē pelējums? nebūs iespējams directx11 palaist? ak, tu skāde… OS = jaunākais DirectX ..;)

    nez kāpēc aiznākamgad uz Linux caur Gallium3D draiveriem būs iespējams piemēram uz 7/8 GeForce darbināt DirectX10, bet Win lietotājiem kā vienmēr būs jāpērk arvien jaunāki un dārgāki dzelži?

    #203942
    Evers
    Participant

    Par to novecošanās mehānismu nevar zināt, reiz jau kautkur pazibēja diskusija par to un bija arī kas teica ka tās ir blēņas. Windows jau lēnāks paliek nejau tīri lietojot, bet piedzenot ar visvisādām programmām, spēlēm, tad uninstallējot to visu un piedzenot vēl kautko jaunu.

    Par tīklu piekrītu, daudzkas savādāks un jāapgūst/jāpiešaujas no jauna.

    #203943
    AlienZ
    Participant

    Centīšos izteikties objektīvi.

    1. Win7 vs XP startēšanās laiks – pie tiko instalētām sistēmām XP startējas ātrāk. Ne daudz, bet tomēr.

    2. Draiveru atbalsts pēc noklusējuma dieezgan loģiski labāks ir Win7 – patīkami protams.

    3. Uz laptopa es tomēr labāk paturu XP, jo Win7 patērē vairāk resursu, nekā man gribētos. Pavisam vienkārši – ja uz XP es varu padzenāt Team Fortress 2 uz augstiem iestatījumiem ar kādiem 30fps, tad uz Win7 šos 30fps man neizdevās dabūt pat uz viszemākajiem iestatījumiem.

    Jā, ir lietas, kas man Win7 patīk labāk, bet nekā tāda īpaši revolucionāra es tā arī neieraudzīju – tā pati konfekte tikai jaunā, spīdīgākā iepakojumā.

    #203944
    Evers
    Participant

    Jā, par spēlēm gan es nezinu, kā nekā manējais nevienu jēdzīgu spēli nevilks :D.

    #203945
    msh
    Participant

    izredzētais wrote:

    TrakaisKursis, manuprāt labākais windows ever .. 🙂 palietojot win7 tiešām saprotu, ka xp jau ir morali novecojis.. tik vecākām kastēm gan laikam nederēs. lai vai kā – ātrs un stabils OS.


    Jā, un tas ir arī tas iemesls, kāpēc bariem ļoļiku padara sevi par apsmieklu, apgalvojot, ka win7 esot labākais windblouz, kas jebkad iznācis – jo winxp ir morāli novecojis sūds. Tā tas tiešām ir, un tā ir jūsu mīļā maikrosofta vaina. No otras puses – win me daudzi zākā kā vissliktāko windblouz, kāds jebkad ir bijis.Kā būtu, ja to pašu me būtu izlaiduši nevis 2000. gadā, kādu gadiņu vai divus pēc win98se, bet septiņus gadus vēlāk, kā winxp gadījumā? Arī “jebkad labākais windblouz”? Nolaidieties tak uz zemes, ja jūsu kvēli pielūgtā korporācija nespēj radīt normālu produktu,kas tiek normālā biežumā atjaunots [kā linukša distras – vismaz reizi gadā], tad tāpēc nākamais produkts nepaliek labāks. Galvenais ka te vēl daudzi ļoļiki uzsver visādus grafikas brīnumus – nu naskuj tas ir vajadzīgs?! Operētājsistēmai ir jādarbina programmas, nu vēl varbūt failu pārlūku un viss, jo maikrosofts nespēj nodrošināt to utilītu kaudzi, kas ir visādām linukša distrām utt. Nevis jānorij liela daļa resursu kaut kādas caurspīdības vai hvz kādu uzlēcošu murgu dēļ. Es savulaik savain winxp liku royale tēmu, sen jau man apnika to instalēt, jo tas neko tāpat nedodu un sēžu ar klasisko.

    P.N. Rakstam neprecīzs nosaukums – kad iznāks sp1, tur jau būs cits numurs.

    #203946
    TrakaisKursis
    Participant

    msh wrote:

    izredzētais wrote:

    TrakaisKursis, manuprāt labākais windows ever .. 🙂 palietojot win7 tiešām saprotu, ka xp jau ir morali novecojis.. tik vecākām kastēm gan laikam nederēs. lai vai kā – ātrs un stabils OS.


    Jā, un tas ir arī tas iemesls, kāpēc bariem ļoļiku padara sevi par apsmieklu, apgalvojot, ka win7 esot labākais windblouz, kas jebkad iznācis – jo winxp ir morāli novecojis sūds. Tā tas tiešām ir, un tā ir jūsu mīļā maikrosofta vaina. No otras puses – win me daudzi zākā kā vissliktāko windblouz, kāds jebkad ir bijis.Kā būtu, ja to pašu me būtu izlaiduši nevis 2000. gadā, kādu gadiņu vai divus pēc win98se, bet septiņus gadus vēlāk, kā winxp gadījumā? Arī “jebkad labākais windblouz”? Nolaidieties tak uz zemes, ja jūsu kvēli pielūgtā korporācija nespēj radīt normālu produktu,kas tiek normālā biežumā atjaunots [kā linukša distras – vismaz reizi gadā], tad tāpēc nākamais produkts nepaliek labāks. Galvenais ka te vēl daudzi ļoļiki uzsver visādus grafikas brīnumus – nu naskuj tas ir vajadzīgs?! Operētājsistēmai ir jādarbina programmas, nu vēl varbūt failu pārlūku un viss, jo maikrosofts nespēj nodrošināt to utilītu kaudzi, kas ir visādām linukša distrām utt. Nevis jānorij liela daļa resursu kaut kādas caurspīdības vai hvz kādu uzlēcošu murgu dēļ. Es savulaik savain winxp liku royale tēmu, sen jau man apnika to instalēt, jo tas neko tāpat nedodu un sēžu ar klasisko.

    P.N. Rakstam neprecīzs nosaukums – kad iznāks sp1, tur jau būs cits numurs.

    Primā!

    #203947
    Medikjis
    Participant

    msh wrote:

    izredzētais wrote:

    TrakaisKursis, manuprāt labākais windows ever .. 🙂 palietojot win7 tiešām saprotu, ka xp jau ir morali novecojis.. tik vecākām kastēm gan laikam nederēs. lai vai kā – ātrs un stabils OS.


    Jā, un tas ir arī tas iemesls, kāpēc bariem ļoļiku padara sevi par apsmieklu, apgalvojot, ka win7 esot labākais windblouz, kas jebkad iznācis – jo winxp ir morāli novecojis sūds. Tā tas tiešām ir, un tā ir jūsu mīļā maikrosofta vaina. No otras puses – win me daudzi zākā kā vissliktāko windblouz, kāds jebkad ir bijis.Kā būtu, ja to pašu me būtu izlaiduši nevis 2000. gadā, kādu gadiņu vai divus pēc win98se, bet septiņus gadus vēlāk, kā winxp gadījumā? Arī “jebkad labākais windblouz”? Nolaidieties tak uz zemes, ja jūsu kvēli pielūgtā korporācija nespēj radīt normālu produktu,kas tiek normālā biežumā atjaunots [kā linukša distras – vismaz reizi gadā], tad tāpēc nākamais produkts nepaliek labāks. Galvenais ka te vēl daudzi ļoļiki uzsver visādus grafikas brīnumus – nu naskuj tas ir vajadzīgs?! Operētājsistēmai ir jādarbina programmas, nu vēl varbūt failu pārlūku un viss, jo maikrosofts nespēj nodrošināt to utilītu kaudzi, kas ir visādām linukša distrām utt. Nevis jānorij liela daļa resursu kaut kādas caurspīdības vai hvz kādu uzlēcošu murgu dēļ. Es savulaik savain winxp liku royale tēmu, sen jau man apnika to instalēt, jo tas neko tāpat nedodu un sēžu ar klasisko.

    Win 7 arii ir viens no labaakajiem kas ir Microsoft klaastaa. Un XP nestaav pat blakus un nekad nav staaveejis.

    XP kad iznaaca jau bija novecojis suuds. Un pa produktu atjauninaashanu, Microsofts patstaaviigi atjauno un uzlabo savs produktus. Ja vinjam katru gadu naaktu jauni aaraa kursh vinjus speetu pirkt vislaik???

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 41 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā