Vai zinat kādus mediciniska rakstura portālus?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Vai zinat kādus mediciniska rakstura portālus?

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #159507
    grisha
    Participant

    Vai zinat kādus mediciniska rakstura portālus?

    Intresētu, kur var palūgt padomu medicīnas jomā.

    #307168
    Gustins
    Participant

    dr.lv

    #307169
    ruukjis
    Participant

    Slikta doma. Medicīniska rakstura konsultācijas ir ļŠti subjektīvas, ja ārstam nav iespēja aplūkot nedz tevi, nedz tavas analīzes.

    Cits stāsts, ja vajag uzrakstīt referātu par vidusauss iekaisumu, tad, jā, laikam vienīgais ir dr.lv

    #307170
    Participant

    Š eit!

    Bet liela ir iespēja, ka viņi tevi aizsūtīs pie ārstiem, jo.. kā jau ruukjis teica.

    #307171
    Willis
    Participant

    neslimo.lv

    skatoties kas interesē onko.lv, kardioloģija.lv

    #307172
    RicoPico
    Participant

    Aizstaigā uz aptieku parunāties ar farmaceitu aiz letes. Man te viena paziņa (meitene ap 26) mācās iekš RSU uz farmaceitiem un strādā aptiekā. Zini, ka konsultē nesliktāk par ģimenes ārstu. Turklāt kā pazīstamam iesaka labākos medikamentus, nevis tos, ar kuru izstrādātājiem aptiekai ir izplatīšanas līgums. Ļoti daudzām zālēm sastāvs ir viens un tas pats, bet cenu atšķirība pieklājīga. Un ar zālēm nav tā, ka jo dārgāks, jo labāks.

    Stāsti kas Tev par kaiti! Mums te Notepadā ir vairāki pieredzējuši diagnozes noteicēji! 😀

    #307173
    garaisezis
    Participant
    #307174
    Aldis
    Participant

    Mātei viena darba kolēģe nodarbojās ar pašārstēšanos no interneta, neiesaku! Veselība sajāta, zāļu vietā indes sarītas, krītamā kaite, trombu aktivitātes utt kas tik nenotiek ik uz soļa! Apgrūtinājums, stress apkārtējiem ne pa jokam. Pati paģībstot pat vēlējusies tā arī palikt un nepoamosties. :/

    #307175
    Foxsk8
    Participant

    Pats ne esmu nervu huiņu “Veģitatīvā distoncija” atrāvies. Gāju pie ārsta, utt.. taisija vienu analīzi pēc otras, nekas nekaišs, bet man sajūta, ka tūlīt ķēpas atmetīšu. Tad nu beigās tieši palasījos inetu, nopirku herbastresu, izgāju ieteicamo kursu, nedaudz pamainīju dzīves veidu, mazāk strādāt, vairāk atpūsties, un visas kaites kā ar roku noņemtas 😀 A tā es vēl līdz šai baltai dienai būtu staigājis pie ārstiem.

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā