Vajadzētu Flash dizainu un mājas lapu…( pa brīvu .. )

Sākumlapa Forumi Mājas lapu izstrāde CMS un Dziņi Vajadzētu Flash dizainu un mājas lapu…( pa brīvu .. )

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148528
    ja_xenia
    Participant

    Sveiki! Es nezinu vai es esmu pareizo sadaļu izvelejies, bet man vajadzētu Flash dizainu un mājas lapu tādu vienkashu 🙂 Neko grūtu gribu vnk kk uzmest pa virssu..

    Jau iepriekš PLDS….

    #195557
    Foxsk8
    Participant

    Tie laiki ir beigušies. Bez maksas vari dabot kārtīgi par purnu.

    Otrs, ja nu vēl parastu lapu varētu palūgt, bet nu nejau Flash tipa. 🙂

    Lai veicas meklējumos.

    #195558
    ja_xenia
    Participant

    mhhh.. Es vienreiz biju atradis ka vareja izveidot FlASH PA BRIVU LAPU TIKAI NEATBALSTIJA…

    ( charset=utf-8″ ) 🙁

    #195559
    normis_161
    Participant

    Varbūt vari to linku ielikt, kur tu to biji atradis, jo man kaut kā neticās, ka viņš nebūtu to atbalstījis.

    p.s. Redz kur būs pamācība par to kā uztaisīt “vienkāršu” flash mājas lapu:

    https://www.republicofcode.com/tutorials/flash/basicwebsite/

    Hmm…. Varbūt kāds zin kādu portālu, kurš būtu bāzēts uz flash. Vnk man intresē, vai kaut kādus lielus projektus var bāzēt uz flash un AS3?

    #195560
    sir_irius
    Participant

    Portālus nekad un neviens saprātīgs cilvēks nebāzēs uz flaša… 🙂 Uz flaša var veidot spēlītes, bet nu nejau portālus, tāpēc portālu, kur viss uz flaša griežas neatradīsi… 🙂

    #195561
    ja_xenia
    Participant

    Diemžel linku neaceros, bet PLDS par help un to pašu 🙂

    #195562
    grisha
    Participant

    googlee atsleegvaardi: free flash templates. IZveele ir liela veelarvien. PAr portaaliem jau sheit netika jautaats. Vienkaarshai maajas lapai dizainu netaa var ljoti viegli atrast. Pasham tik jaapieliidzina savaam vajadziibaam.

    #195563
    TrakaisKursis
    Participant

    ja_xenia wrote:

    Sveiki! Es nezinu vai es esmu pareizo sadaļu izvelejies, bet man vajadzētu Flash dizainu un mājas lapu tādu vienkashu 🙂 Neko grūtu gribu vnk kk uzmest pa virssu..

    Jau iepriekš PLDS….

    tagad arī par to, ka dabū pa purnu, ir jāmaksā… kāda modeļa tev ir mobilais?

    #195564
    elvisburdajs
    Participant

    TrakaisKursis: Tu uzcel vecu tēmu lai pajautātu kāds autoram telefons? kkāds stulbums..

    #195565
    Aldis
    Participant

    TrakaisKursi, gluži kā tev tavā iepriekšējā postā visu izskaidroja ar bildēm, es arī pacentīšos izskaidrot kā art tevi var gadīties!

    Tā tad, jo tālāk brauksi jo iespējams tiksi pie šāda defekta..

    [img]https://oldsite.willshouse.co.uk/about/wills/tank/tank-crash-tractor1.jpg[/img]

    a vār vēl gadīties šāda populāra situācija!

    [img]https://scrapetv.com/News/News%20Pages/Technology/images/tank-crash.jpg[/img]

    Lai veicas! 😀

    #195566
    izredzētais
    Participant

    vot iedomājieties cik amizants skats būtu vel izšaut no tā “atbalsta” stobra? 😀

    normis_161 iesūtītajā linkā var arī lejupielādē to mazo lapeli… vispār ideja tādai lapiņ ai patīk.. tagad jau modē visi šitie twitteri, tinyurl, utt? :)) katrā ziņ ā kādai pasākuma noinformēšanai, nelieliem tekstiem, dažādām bildēm, kursa/klases/dzīvnieka mājaslapiņ ai ideja pavisam laba 😉

    #195567
    daGrevis
    Participant

    Paldies par linkus, normis_161. 🙂

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā