Vajag Palaist Simulanalog Guitar Suite GUI

Sākumlapa Forumi Software Linux/BSD Vajag Palaist Simulanalog Guitar Suite GUI

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #147894
    Vaz3
    Participant

    Sveiki!

    Tad nu izlēmu nonest windu un uzlikt Linuxu (ubuntu) ,agrāk esmu lietojis linux,bet viss izbeizdas tad,kad vajag kādas programmas palaist,agrāk ir izdevies pat spēlītes linuxā palaist,bet nu šo man neizdodas…

    Tātad Simulanalog Guitar Suite GUI paka kurā ir visādi virtuālie gičas efekti…

    Katrs no efektiem ir .exe formātā

    [img]https://1.bp.blogspot.com/_-7uBT8pukHU/SUZvZ0d1aKI/AAAAAAAAAKA/evxeAavkwpk/s1600/14%2Bsimulanalog%2BGuitar%2BSuite.jpg[/img]

    Wine never vaļā,virtuālais XP ir,bet tas nav atrisinājums,jo nekas neiet un pati virtuāla winda velkas…

    Paldies 🙂

    #188386
    samurajs
    Participant

    Uz virtuālā XP (Virtualbox’ā) nekam nevajadzētu vilkties un visām progām būtu jāiet. Neies tikai tās, kas DirectX prasa, 3D-efekti. Skaņa tev tur mazākais ir?

    Uz wine nevajag likt cerības, to lāpa, lāpa, bet labuma maz.

    Nepareizi darīji, ka nonesi Win XP, vajadzēja dual-boot sistēmu uztaisīt. Var lietot ikdienā Ubuntu, bet kādreiz to Win tomēr vajag.

    #188387
    m*****
    Participant

    Tu domā real-time efektus? Nez vai uz virtualboxa tas nebremzēs, jau ar linux softiem bija kavējums, tiesa gan tas toreiz bija uz PC ar 1.6Ghz proci, bet vienalga tie efekti ir diezgan rijīgi.

    Pamēģini uzlikt jack un kādu no native linux ģitāras efketu softiem. Viens bija baigi labs, vairs neatceros nosaukumu, bet apskaties creox un jack-rack, šķiet ar tiem kaut ko darījos, bet tādu softu linuxā ir diezgan daudz.

    Edit: apskatījos skrīnus, creox laikam bija tas ar ko tīri normāli sanāca paspēlēt.

    #188388
    Vaz3
    Participant

    Ok,varetu likt dualboot,bet kā man samazināt to linux partitionu lai butu vieta ntfs?

    #188389
    samurajs
    Participant

    Tā nedari, tu neesi tik advancēts 🙂 Papriekš noteikti jāuzliek Windows un jāizveido koplietošanas ntfs partīcija jeb D disks kur būs tavi audio/video/bildes. Tikai pēc pēc tam Linux. Visas partīcijas vēlams uztaisīt ar gParted 1 piegājienā (Linuxam failsistēmā ext3 + 512 MB SWAP’u)

    #188390
    Vaz3
    Participant

    Man jau ir D disks,uz kura viss stāv,tad ir ext3 un swap,tad man atkal pa jaunu linuxu jāliek 🙁 ?

    Saprotu ta:

    *Iebutojos Gparted

    *Nonesu ext3 partitionu

    *taisu divas jaunas,ntfs un ext3

    veco swap var atstāt?

    Un kā pirmo instalēt Windu?

    #188391
    Vaz3
    Participant

    Taa,esmu uzlicis win,meginaju uzlikt draiverus skanjai,un tagad man nerada DVD draivu…Ko nu? 🙁

    [img]https://img.lejup.lv/images/1232462205.PNG[/img]

    #188392
    samurajs
    Participant

    Nu ja prasa draiveri, tad sameklē to iekš https://www.nodevice.com/driver/category/DVD-ROM.html vajadzīgo un iebaro viņam. Parasti gan neprasa, DVD-RW no BIOS’a vadāms.

    SWAP var atstāt, tai tikai 512 MB vietas vajag. Pirmo windu tāpēc vajag, ka tā nepazīst Linuxu. Linux pazīst windu, automātiski to pievienos bootloaderim, un tev atkritīs rokdarbi, pieleca?

    Un uztaisi jaunu tēmu labāk par dual-boot! Te par Simulanalog Guitar Suite GUI runājam…

    #188393
    Vaz3
    Participant

    Visu jau atrisināju un nu jau strādā abas OS dualbootā…

    Tātad,dvd draivu nerādijā dīvaina iemesla dēļ,uzliku lai šis mekle audio draiveri,a viņš atrod,un kā sāk kopēt restartējas pc,pēc restarta vairs nerāda DVD draivu…Uztaisiju system restore,atradu jaunu draiveri googlē,uzliku asio draiveri,un iet visi efekti,viss kā vajag…Beidzot vārēšuu ikdienā izmantot linux,un kad gribas tad win…

    Paldies par palīdzibu!

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā