Vajag palīdzību.. (HDD)

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Vajag palīdzību.. (HDD)

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 26 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #156522
    jaukais66
    Participant

    Sveiki..

    Griežos pie Jums ar tādu lietu, ka pie maza uzņēmuma datora, pieslēdzot HDD (ārējo), viņš nepārādās onlainā, kā tam vajadzētu notikt, tur arī bija IT cilvēki un mēģināja kaut ko sabīdīt, bet nekas nesanāca..

    HDD (WD) iegādāts pirms gada, tas pa šo laiku mēģināts pieslēgt pie datora, bet nekas neesot sanācis, tas vienkārši neparādoties sarakstos….

    Ko lai dara..

    Varbūt, ka kāds, kas dzīvo centra rajonos varētu atnākt un pārbaudīt, kā tad tur īsti ir, jo tik tiešām vajag pieslēgt to HDD pie datora, kā arī jaukajām dāmām izskaidrot, kā to lietot un tā tālāk.

    Teiksim rīt (10.05.2012) laikā no 15:00 – 17:00 (Aptuveni)

    Vairāk informācijas pie manis (Rakstiet privātu ziņu)

    P.S. Pie disk management neparādās tas disks, taču uz w7 viņš parādijās, ieslēdzu, lai tur ir onlainā, bet nu, vairāk neko darīt neļāva, uzmeta tur I/O Error .

    Tas ir ļoti svarīgi…

    Ceru uz Jūsu atbalstu, jo man HDD vajag rītā atdod un atbildēt pāris jautājumiem un pievienot pie pc..

    Ko gan man teikt, ka nestrādā ?

    Pašlaik uznēmuma HDD ir pie manis nevis uzņēmumā…

    Iedeva, lai paskatos, kas notiek, bet tā arī neko neesmu īsti paskatījies, tikai secinājis to, ka nerādās vienkārši onlainā un vis.

    Rdziet, es jau neesmu nekāds IT pro, lai gan IT lietas savā ziņā saista, bet man ir cita profesija..

    P.S. Parādās Device Manager, bet neparādās pie kopējiem diskiem, arī CM neko nerāda..

    Vismaz tas ir uz OS XP, taču uz OS W7 vismaz kaut ko rādija..

    Pasšlaik gan neesmu birojā, tāpēc testēju pie cita cilvēka pc..

    #285763
    WordPad
    Participant

    Kā viņš tiek pieslēgts, usb, sata…?

    Disks ir noformatēts? Cik es sapratu no tava rakstītā, tas nekad nav lietots, tātad ir jānoformatē, pirms tu viņu vari sākt lietot.

    [spoil][youtube]https://www.youtube.com/watch?v=BYG8nt22fb4[/youtube][/spoil]

    #285764
    web33
    Participant

    Pieslēdz hdd un palaid Linux Live cd/dvd ,izveido patrīciju formate un skaties,kas notiks un ko windows teiks pēc tāda joka.

    #285765
    jaukais66
    Participant

    USB. Tāda lieta, ka mans personīgais dators pašlaik ir projām, es pašlaik esmu pie cita, tur ir OS XP.

    Mans pc būs tikai pēc vairākām dienām šeit.

    Birojā uz portatīvā ir OS W7.

    Uz pārējiem ir OS XP.

    Kā lai to izdara, ja disks neparādās nekur ?

    Izņemot device manager…

    #285766
    WordPad
    Participant

    Labais klikšķis un format viņš tiks izdzēsts un formatēts.

    Viņš vispār griežās, viņam ir ārejā barošana vai tikai usb?

    #285767
    jaukais66
    Participant

    HDD ir barošanas vads, kurš ir pieslēgts pie HDD.

    Arī USB vads, kurš ir pieslēgts pie datora.

    Man liekas, ka tīri labi strādām ja paņem rokās, tad dzirdams ir tas, ka tur viss notiek…

    Palsīju atsauksmes, es nesmu vienīgais, kuram ir tāda problēma….

    P.S. Man tur nav tādas opcijas…

    #285768
    APOC
    Participant

    Pamaini USB portus. Ja stacionārais, tad spraud pakaļā.

    #285769
    jaukais66
    Participant

    Tas jau tika mēģināts un nepalīdzēja…

    Aizvien nekāda rezultāta.

    Man jau tā zvanīja no biroja un sūdzējās, kur tik tik ilgu laiku pie manis tas HDD…

    Jautāja, vai iet un tā tālāk..

    Es teicu, ka uzprasīšu IT cilvēkiem un vēl teicu, ka strādās…

    HELP 🙁 ?

    #285770
    web33
    Participant

    Beidz čīkstēt un izdari to ko es tev uzrakstīju ,ja nē tad ko grāpsties kur nevajag !

    #285771
    KristoZ
    Participant

    Stacionārais dators arī nekur nav pieejams? Ja ir – tad var ņemt laukā un vienot pa tiešo pie datora.

    Kas tajā Device Manager konkrēti rādās? Ja ir zem “Disk Drives” – tad atver to un pie Volumes uzspied “Populate”. Un tiešām iekš Disk Management neparādās nekas (skaties pēc ietilpības)? Un ko tad īsti konkrēti uz Win7 tur rādīja?

    #285772
    drunk_lizard
    Participant

    es laikam nekad nespeesju saprast kaalab stulbenji uznjemaas dariit to, par ko tiem nav nekaadas jeegas…

    #285773
    Foxsk8
    Participant

    Vispār jau šeit ir interesants fakts, tēmas autors paņem no uzņēmuma hdd, pats nevar tikt centrā, droši vien kaut kādas naudas par darba uzdevumu paņēmis un tagad meklē kādu, kas viņam tā teikt pa sviestmaizi no hdd atdzīvinās vai varbūt es kļūdos? Kāpēc nevari pateikt, sorry veči, nesiet uz nopietnāku salonu, diagnostiku, tur arī nosauks normālas izmaksas par šādiem darbiem un viss, bez stresa, ja netiec galā, tad tā arī vajag pateikt, nevis spraust batonus ausīs.

    #285774
    jaukais66
    Participant

    Redzi, ja piespiež tur, tad parādija kļūdu, bet ja pie OS W7,tad es isti neatceros, ko tur rādija..

    Jebkurā gadījumā, man vēl ir nedēļa laiks, pēc tam jau redzēs, ko tālāk..

    Atgādinu, ka diskā nav nekas ierakstīts un nav pazuduši nekādi failI!

    REDZI, tur parādijās tas disks.. (UZ W7), bet es nepadomāju to formatēt..

    Bet spiežot atkal tur, kur tu teici, tad parādijās gandrīz visur unknown….

    Ja es slēdzu pie šī pc HDD, tad DM nekas nepārādās…..

    Man gan datoriķis ieteica darīt šādi:

    CITĒJU:

    Quote:

    moš ja viss ir pazudis, palaidies no Ubuntu Live cd, bija gadījums ka no Windows neredzās nekas a no ubuntu visu redzēja, tik vajadzēja pārkopēt citā cietajā, veco noformatēt un atbērt visu atpakaļ

    vēl ir laba lieta Hirens CD, tur ir mini XP iekšā, ar bija gadījums ka no parastā XP neko neredz, a palaidos no mini Xp un viss bija redzams, atkal augstāk minētā operācija – kopija citā diskā, veco format un atpakaļ atbēru

    sūdīgākais tad ja ne tas ne tas nelīdz.

    tur tai mini XP ir iespējas paņemt atjaunošanas programmas, kas kasa ārā pa drupatai visu ko var.

    Partition Find and Mount Pro

    ir tāda programma, tā meklē pazudušās diska sadaļas, kad atradusi, tad to sadaļu piemnontē kā disku un atkal tā pati operācija

    vēl var līdzēt Zero programma

    #285775
    jaukais66
    Participant

    Tu kļūdies…

    Jau pirms tam HDD negāja un mēs vienkārši prātojām, varbūt arī Jūs kaut kā varētu palīdzēt atrisināt šo mazo problēmu, tad nu es piekritu, ka paņemšu, (man uzticēja) to disku un apskatīšos, kas tur īsti ir , tad secināju, ka nekur nekas nepārādās, tad mēs kopā izlēmām, ka jāpameklē palīdzība šeit…

    Es vienkārši kā brīvprātīgais piekritu paskatīties, kas tur īsti notiek, lai gan IT lietas mani saista, par to vēl daudzus gadus iešu mācīties..

    Man iedeva vienkārši HDD, jo es to gribēju pārbaudīt, vai tas uzrādīties sarakstā, vai nē..

    Tas neparādijās un viss.

    Tas jau bija pats galvenais, jo bija jau no IT jomas cilvēki ar lielu pieredzi to disku skatījušies tur uz vietas, kā arī citur un saka to pašu, ka nevar saprast – tad ir / vai tad nav ????

    Redziet, es jau nestrādāju, es vienkārši esmu brīvprātīgajos..

    Labi, ja dažas reizes tas disks ir mēģināts likt klāt un konfigurēt uz uzņēmuma pc, bet tā arī nekas nesanāca, tad nu doma bija mainīt pret kādu citu vai uz to pusi, tā vismaz teica no IT jomas, ko gan tur var darīt, ja tā notiek….

    Mans uzdevums bija vienkārši to pārbadīt, taču man arī nepārādijās šis disks un tā arī pateicu, ka nepārādās disks un viss, atdevu atpkaļ un miers un dievs, tā jau nav mana darīšana vairāk.. 🙂

    Pats pieteicos, ka varu apskatīt, kas par vainu, jo vienkārši es tur datorus dažeriz arī sataisu, ja viņiem kaut kas nestrādā, bet pārsvarā neko daudz………

    [img]https://www.bildites.lv/images/yi7a702af5vkgpqz5qhw.jpg[/img]

    [img]https://www.bildites.lv/images/hksusggvewmld75eg9c.jpg[/img]

    #285776
    vrt56
    Participant

    Tas disks ir jauns vai pirms tam jau ir ticis lietots?

    Ja jauns, tad skaties te. 5. solis ir tas interesējošais, ja jauns!

    un klausi web33!!!!

    p.s. nezinu kā citiem, bet man liekas, ka šeit noderētu makbetona piebilde

    #285777
    jaukais66
    Participant

    Hmm.. Cik man zināms, ka diskā nekā nav, kā aŠ—i tas nevienu reizi nav lietots tādā ziņā, ka nav nekas ne ierakstīts, ne dzēsts un tā tālāk un tā vēl jo projām..

    HDD detaļas:

    WD ext HDD 1020 USB Devince

    P/N WDBAAU0010HBK-01

    S/N WCAZA1410686

    1411B

    R/N :D3C

    JCCBAA

    Piebilde: HDD uzrādās Biosā.

    #285778
    vrt56
    Participant

    pie velna, tu vispār lasi, ko tev citi saka, vai tik mal vienu un to pašu!?

    kas tu pa datoriķi grasies būt, ja izlaid 90% no visiem padomiem un pat nepamēģini, ko tev citi cilvēki dara?

    no tevis būtu lielāka jēga, ja tu ar galvu dauzītu un brucinātu mājas!!

    neceri vairāk uz palīdzību ar šitāda veida attieksmi!

    #285779
    jaukais66
    Participant

    Tavai zināšanai es daru, kā arī izpildu to, ko man saka, kā arī papildinu informāciju par HDD.

    #285780
    grisha
    Participant

    Jau teemas aprakstaa ir autors pateicis ka cietnis vai pati kaste ir beigts.

    Cietnis jaanjem aaraa no kastes un jaapaarbauda piesprauzhot pa taisno pie kompja bez kastes.

    #285781
    Vijolnieks
    Participant

    Ja jau viš nau “ITpro”, kā viš pats sak, tad ko grābstās gar tādām lietām?

    Lai pasaka iestādēs e-pastu un es piedāvašu kārtīga datorspeca pakalpojumus.

    Kā redzat viņš pats raksta ka esot iedeis kaukādiem “IT”. Kas tad tie tādi pa “IT”, kuri neko nejēdz? Tie ir klauni, pampari un pajoli. Tādi lūk visvairāk grauj Latvijas ekonomisko situāciju, ar savu nemācēšanu.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 26 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā